המלצה מאילנית נחמן

לאחרונה הוצאתי לאור ספר ילדים "הל' במסע הצלילים" העוסק ברכישת יסודות הקריאה בדרך חוויתית ויעילה. לשם יחצנות לספר, נעזרתי בשירותיו של מר זהר נוי לאחר המלצות חמות.

 

כבר בשיחת הטלפון הראשונה זהר נוי שידר כנות, אמינות ויושר. הוא הבהיר מראש, את התהליך של יחסי הציבור לספר, וכסופרת בראשית דרכה שאלתי המון שאלות, הבעתי חששות, ספקות וכו'.

 

לשמחתי, היה לזהר מענה לכל שאלותיי מה שהגביר את התחושה שמדובר ביחצן מקצועי ואמין.

 

הערכתי מאוד שהוא לא ניסה "למכור" לי הרים וגבעות- סיפורי הצלחה, להיפך, הוא גילה סבלנות והבהיר שיחצנות היא עבודה- עבודה משותפת של היחצן והסופר/ת.       

 

בפגישתינו האישית, פגשתי אדם מקסים באישיותו ומקצועי מאוד. לפגישה זהר הגיע מוכן יותר ממני לגבי שלבי היחצנות לספר, עצות להיערכות אישית לשיווק הספר ועוד.

 

זכורה לי הכתבה הראשונה בעיתון שהייתה מלאה בהתרגשות גדולה של המשפחה והמכרים.

 

בהמשך נשלחו אליי כתבות רבות, מעיתונים שונים וביניהם עיתונים הקשורים ספציפית לקהל היעד של הספר שלי כמו Jerusalem Post Lite.  זכיתי לראיון אישי וכתבה ראשית ענקית בעיתון איזורי, כתבות במדורים שונים בעיתונים, אתרים איכותיים ממליצי ספרות באינטרנט וכו'.

 

כמו כן, כל משפחתי נהנתה מחוויה של שידור חי "ברדיו ללא הפסקה" עם איציק הליצן,שקרא את הספר בשידור חי, ראיין אותי על הספר:כיצד נולד הספר?התנסינו בפעילות משעשעת משותפת מתוך הספר ועוד. שמחתי לגלות בהמשך שאיציק הליצן פרסם המלצה חמה על הספר במדור שלו בעיתון. 

 

חשוב מאוד לציין ולהדגיש,שזהר נוי קשוב מאוד ללקוח ולאישיותו, לספר, לתוכנו, ולקהל היעד שלו.   

עבודתו אינה מסתכמת ביחצנות לספר אלא ליווי ותמיכה לסופר/ת מעבר למצופה.

עבודת היחצנות אינה מסתכמת בחוזה שנחתם ולפרק זמן ההתחייבות.כי מי שעובד מהנשמה לא עובד על פי זמנים קצובים.לכן אני מאמינה שבכל הזדמנות ראויה זהר יתן מקום לספר שלי.

ישנה עבודה אמיתית שנעשית מהלב ובאדם משקיע ומסור מאוד.

יישר כוח!!!

אילנית נחמן.