לי-נינג: מותג בגדי הספורט המוביל בעולם משיק את הנעל המושלמת בשבילכם!

נעלי הריצה Rouge Rabbit של לי-נינג מושקות בישראל עם מבצע מכירת שאין לעמוד בפניו

בייג‘ינג, 27 במרץ 2017, (BUSINESS WIRE) :

מותג בגדי הספורט הסיני אהוב בעולם לי-נינג משיק את המגוון החדש של נעלי הספורט החכמות שלו עם הצעה נהדרת במבצע לציון יום ההולדת השביעי של עלי אקספרס, 28-30 במרץ.

לי-נינג הוקם ב-1990 על ידי הזוכה במדליית זהב אולימפית שזכה לפרסום עולמי מר לי נינג, שהיה ידוע אז כנסיך ההתעמלות. רבים ברחבי העולם מעריצים את המותג בגלל נעלי הריצה האופנתיות והנוחות שלו שמעניקות בעקביות לרצים, מעריצי ספורט, ספורטאים וצרכנים עם מודעות אופנתית שילוב שאין לעמוד בפניו של חדשנות וערך.

כמו המייסד שלה, חברת לי-נינג מחזיקה במדליית הזהב של בגדי הספורט הסיניים וחושבת שגם שאר העולם צריך להתנסות בהם!

מושלם בשבילכם

בין אם אתם מגלים עיר חדשה עם חברים, מטיילים עם הכלב או רצים בסוף השבוע הזה Rouge Rabbit  של לי-נינג מושלמת לכל אירוע.

היא תוכננה עם שמונה תכונות טכנולוגיות כולל חומר EVA בעקב כדי להעניק בלימת זעזועים וריפוד טובים יותר, סוליה חיצונית מגומי שמכילה FoamEVA Lite להרגשה יותר נוחה וקלה, ועיצוב חריצים גמיש בסוליה כדי לשמר מאמץ כשרצים, להפחית עייפות ולמנוע עיוות של קשת כף הרגל.

העיצוב כל כך אופנתי, שהוא מצוין לכל אירוע ויש מבחר עצום של צבעים. כיתרון הנעל הקלה והנושמת מאפשרת לכם ללכת מאימון ספורט ישר לפגוש את החברים שלכם.

טכנולוגיה סופר חכמה

הטכנולוגיה החכמה המתקדמת משמעה שאתם יכולים לתעד את המסלולים, המרחק והמהירות שלכם. שבב מוטבע של הואמי מתחבר לאפליקציה ועוקב אחרי הפעילות והצעדים שלכם ומאפשר לכם לשתף את ההתקדמות שלכם עם חברים או לאתגר אותם לעלות על הביצועים שלכם.

מבצע המכירות

המבצע יתחיל בשעה 09:00 ב-28 במרץ ויסתיים בשעה 09:00 ב-30 במרץ 2017 לציון מכירת יום ההולדת השביעי של עלי אקספרס. מגוון נעלי הריצה Rabbit Smart יימכרו במחיר ללא תחרות של $39.59 בפרק הזמן הזה בלבד.

אל תחמיצו את ההזדמנות לחטוף את הנעל המושלמת בשבילכם ומוצרים נהדרים אחרים של לי-נינג במחירי הנחה מצוינים. בקרו באתר https://goo.gl/JHQoTj

אנשי קשר

בשם לי-נינג
Sarah Sheehan
The Honey Partnership
דואל  sarah.sheehan@makehoney.com
טלפון +44 7770 235564

 

מקור: Li-Ning

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית  באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20170324000000/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire