ספרים

1599: שנה בחייו של וויליאם שייקספיר מאת של ג'יימס שפירו זכה בפרס ביילי גיפורד לזוכה מבין כל הזוכים בתחום ספרות העיון

1599: שנה בחייו של וויליאם שייקספיר מאת ג‘יימס שפירו זכה ביום חמישי, 27 באפריל, בפרס ביילי גיפורד לספרות עיון כ-‘זוכה מבין כל הזוכים‘. הזכייה הוכרזה על ידי

הספר האחרון על חינוך הילדה באפריקה מאת מלכת היופי הנודעת, ג'ניפר אפרים, זכה להכרה עולמית עם השקתו

המלכה ג‘ניפר אפרים, מלכת יופי ידועה, הומניטרית ומומחית לגיוס כספים, השיקה לאחרונה את הספר המצופה מאוד ‘הדילמה של ילדה ניגרית קטנה‘ באתר 


ספר מתנה חדש: הָאִי אֶפְשָׁר : מי מאיתנו לא רוצה לצאת לפעמים למסע מ'אי אפשר' לַאי אפשר?

ברוכים הבאים לאי אפשר, האי שכל אחד יכול להגיע אליו – אבל לא כולם יודעים איך.  ספר חדש וייחודי, המיועד לכל המשפחה, מצרף את הקורא למסע עליז לאי בשם אפשר.

C3.ai מודיעה על צאתו לאור של הספר החדש של המנכ"ל טום סיבל, "השינוי הדיגיטלי"

C3.ai הודיעה היום על צאתו לאור של הספר החדש של המנכ"ל תומס מ. סיבל, "השינוי הדיגיטלי: לשרוד ולשגשג בתקופה של הכחדה המונית" (Digital 


יריד הספרים הבינ"ל של שארג'ה 2018 חוגג קריאה ותרבות עם 2.23 מיליון מבקרים

החגיגה השלישית בגודלה בעולם של המילה הכתובה, יריד הספרים הבינ"ל של שארג‘ה (SIBF), רשם עוד ביצועי שיא במהדורה השנתית ה-37 שלו. האירוע


נלסון משתפת פעולה עם חנויות ספרים בקמפוסים כדי להפחית עלויות לסטודנטים

נלסון, ההוצאה לאור המובילה בקנדה של ספרי לימוד, הודיעה היום על הקמת חטיבת השירותים הקמעונאיים שלה ושתי תוכניות חדשות שישנו עוד את החינוך בקנדה. 


2.38 מיליון מבקרים ומכירות של ספרים ב-56 מיליון דולר ביריד הספרים הבינ"ל של שארג'ה 2017

יריד הספרים הבינ"ל ה-36 של שארג‘ה (SIBF) הסתיים בשבירת שיאים אחרי שמשך 2.38 מיליון מבקרים ב-11 הימים שלו. ביריד הספרים השלישי בגודלו בעולם 


הממשלה של איחוד האמירויות מתכנסת בין 1.5 מיליון כותרים ביריד הספרים של שארג'ה

אפשר להבין הרבה על ערכי התרבות של אומה והחזון של המנהיגות לעמה כשיריד ספרים ענק הופך למקום שבו מתקיימים דיונים בדרג גבוה. במה שהפך לאירוע הראשון 

הממשלה של איחוד האמירויות מתכנסת בין 1.5 מיליון כותרים ביריד הספרים של שארג'ה

אפשר להבין הרבה על ערכי התרבות של אומה והחזון של המנהיגות לעמה כשיריד ספרים ענק הופך למקום שבו מתקיימים דיונים בדרג גבוה. במה שהפך לאירוע הראשון 

יותר מ-1.5 מיליון כותרים ו-2,600 אירועים ביריד הספרים הבינ"ל של שארג'ה 2017

יותר מ-1.5 מיליון כותרים ו-1,650  הוצאות לאור מ-60 מדינות ישתתפו במהדורה ה-36 של יריד הספרים הבינ"ל של שארג‘ה (SIBF), שייערך ב-1-11 בנובמבר. 

שארג'ה הוכרזה לאורחת כבוד מיוחדת ביריד הספרים של פריס 2018

האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות, שארג‘ה, הוכרזה לאחרונה לאורחת כבוד מיוחדת במהדורת 2018 של Salon Livre Paris (יריד הספרים של פריס). 

שארג'ה מקבלת את פניהם של 2.31 מיליון מבקרים מ-60 לאומים באחד מירידי הספרים הגדולים בעולם

שארג'ה, האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות ,שידועה בדרך כלל בחוגים הבינ"ל כבירת התרבות והאמנות של המזרח התיכון וצפון אפריקה, קידמה את פניהם של 


יריד הספרים השלישי בגודלו בעולם יארח 1,420 הוצאות לאור שיציגו 1.5 מיליון כותרים בשארג'ה

ביריד הספרים הבינ"ל של ש'ארגה (SIBF) השנה - יריד הספרים השלישי בגודלו בעולם - ישתתפו  1,420 הוצאות לאור מ-60 מדינות שיציגו יותר מ-1.5 מיליון כותרים במשך 11 ימי היריד.


ספר חדש: "המורד ובן הרב"- כיצד זה לגדול בשושלת חסידית מלכותית בארצות הברית

בספרו "המורד ובן הרב" יזם הנדל"ן הידוע ישראל "איזי" אייכנסטין חושף מבט מבפנים על מורשת האליטה שלו כבן לשושלת חסידית קדושה והמאבק שלו כל חייו להשתחרר מהאחיזה של משפחתו הדתית המפורסמת.

פרחים בקנה מאת נתן שורק: סיפור של אהבה ושל מלחמה

רומן 'פרחים בקנה' מאת נתן שורק, הוא סיפור על מושב בעמק מבעד לעיניו של הנער מנו. זהו גם סיפור על אהבת נעורים בין מנו לבין תרצה היפה. סיפור של אופטימיות ונעורים. סיפור של אהבה ושל מלחמה.

 

ספר ילדים: עץ התפוזים פוגש חברים מאת קרין דזנט (בילבולית הליצנית)

 עץ התפוזים פוגש חברים מאת קרין דזנט, הוא סיפור ילדים שמעביר מסר של תקווה, על חברות ואהבה, עזרה הדדית וקבלת האחר. בספר מתואר המארג העדין בטבע ומערכת יחסי הגומלין של קבלה ונתינה.

ביום שלולו בבו מתה - מסע מפותל בתוככי החברה הישראלית על שלל גווניה

הספר ביום שלולו בַּבּוּ מתה מאת מיכל בר פרו בהוצאת הספרים קינג, הוא סיפור מסגרת שבו נשזרים סיפורים נוספים בעלי מעמד עצמאי.

ספר ילדים חדש: גרישה והדב הרעב - סיפור של אומץ, נחישות להשגת מטרה נעלה

ספר הילדים גרישה והדב הרעב מאת גרשון אקשטיין, הוא סיפור של תעוזה, עקשנות, נחישות, אומץ, גבורה ואהבת חיות בר של נער בן 15. בסיפור גם לקחים חינוכיים.

ספר חדש: מתמטיקה מזווית מפתיעה: הסיפורים המפליאים של יער הקסם ו…הבעיות המפורסמות של המתמטיקה

הקריאה בספר הסיפורים המפליאים של יער הקסם ו... הבעיות המפורסמות של המתמטיקה מאת קלרה זיסקין ואלי שור, מזמינה את הקורא לצאת למסע בעקבות פתרון הבעיות המתמטיות המפורסמות ולהיכנס לעולמם המופלא של תושבי יער הקסם.

הבשורה על פי עצמי – רומן כחול-לבן מקורי / תמונה אותנטית וכאובה של נוער בגיל ההתבגרות

הבשורה על פי עצמי, ספר הבכורה של ליב ברזילי, הוא רומן התבגרות, ובמובנים רבים סיפור חייה. רומן כחול-לבן מקורי ומרגש המציג תמונה אותנטית וכאובה של בני נוער בגיל ההתבגרות והמשבר שהם חווים ביחסיהם עם הוריהם, בצד נושא הכמיהה לזוגיות, אהבות ראשונות.

שינקן עם סחוג - הספר הזה הוא קופסת הסרדינים, החור האפור, כל מה שכאב

שינקן עם סחוג, ספרה של עומרית קאלק, במובנים רבים הוא סיפור חייה. מסע מרתק אל נבכי החיים, עתיר יצרים, רגשות ואירועים שמשרטט את החיים בעיר קטנה בדרום גרמניה במאה העשרים ואחת מנקודת מבטה של אישה ישראלית שקשרה את גורלה במקום.

ספר ילדים חדש: "מה מפחיד את הפחד?" איך אפשר להתמודד עם פחדים? איך להבריח את הפחד ולגרום לו להיעלם.

מה מפחיד את הפחד? מאת תיקי וידס, הוא ספר ילדים מומלץ ומיוחד בנושא הפחד. הוא מעביר בסיפור קולח מתובל בהומור גישה אחרת להתמודדות עם פחדים.

8 ספרי הילדים האהובים בכל הזמנים – עכשיו גם בבולים

המארז המיוחד מכיל 4 מתנות באריזה אחת:  תקליטור DVD, תקליטור שמע, חוברת פעילות מהנה ומעשירה וגיליון בולים חגיגי הכולל את 8 ספרי הילדים האהובים.

ספר חדש: הישמע-היום בו בחרתי להיוולד – מסעות לגילוי עצמי וריפוי על פי תאריך הלידה

האם המסע לגילוי עצמי וריפוי קשור בתאריך הלידה? האם ייתכן שהנפש בוחרת את זמנה לבוא לעולם? לא יד המקרה היא שקבעה את יום הולדתך, הנשמה היא שבחרה יום זה הצופן בחובו את משמעות חייך. הישמע - היום בו בחרת להיוולד מאת דליה מריות, הינו מדריך רוחי, המלווה אותך במסע חייך לגילוי עצמי, על פי תאריך הלידה.

בקצה המנהרה – ספר מרגש על המסע הגורלי להחלמה מסרטן השד: במיוחד ורצוי לקריאה גם לבני המשפחה

בקצה המנהרה הוא ספר מרגש שבו מגוללים נשים ובני משפחה את סיפורם האמיץ על מסע ההחלמה מסרטן השד. הספר נכתב בידי דפנה ברבן, פסיכולוגית, שלקתה בעצמה במחלה והחלימה. הספר מתאר את בשורת המחלה הנוחתת על הנשים באופן פתאומי, מטלטלת את חייהן, ומרגע זה ואילך הן נאלצות לקבל הכרעות גורליות בחייהן ולכוון את דרכן במבוך הרפואי והנפשי.  

"סגירת מעגל" מזוועות הנאצים בגרמניה לשרות במודיעין הישראלי

"סגירת מעגל" הוא סיפורו האישי המרתק של מיכה פז שפעל שנים רבות בקהיליית המודיעין - השב"כ והמוסד בתפקידים בכירים, שהצליח להימלט מהנאצים, פעילותו באירופה המשוחררת וחשיפת תעלומת גורל אימו ואחיו, לפני מספר שנים.

מפריצת דיסק לפריצת דרך: ממשבר להתחלות חדשות- ספר חדש ומפתיע המאתגר את הקוראים לשנות את אורחות חייהם

מפריצת דיסק לפריצת דרך: ממשבר להתחלות חדשות הוא ספר חדש ומפתיע מאת אתי סהר המאתגר את הקוראים לחולל שינוי באורח חייהם כדי להתחיל בחיים חדשים ובריאים ולהוכיח שאין דבר העומד בפני הרצון.  הספר מתאים לכל אחד – יש בו: סיפור אישי לאוהבי הסיפורת,  התמודדות וצמיחה ל"הרפתקנים", שיטות טיפול שונות למחפשים, סיפור גמילה למתמכרים וניסיון אישי למי שמוכן ללמוד מניסיונם של אחרים. 

ספר חדש: "מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהנום"

מפתחות לגן עדן מכתבים מהגיהנום מאת רונית טסלר הוא ספר חדש ומיוחד הפותח צוהר לעולמם של אנשים שעברו טראומה – ובין היתר התעללות מינית - והדרך לטפל בהם ולהשיבם למסלול החיים. הספר מכיל קובץ של "מכתבים מהגיהנום" שכתבה אישה שעברה התעללות מינית בצעירותה ושאותה ליוותה המחברת כ-5 שנים בדרך מהחושך אל החיוניות, האושר והאמונה בעצמה.

ספר חדש: ילד פלא מאת רזי בוברוב

ילד פלא מאת רזי בוברוב, הוא ספר פרוזה מפתיע, ספוג בהומור, הפותח צוהר אל עולם הילדים בצורה מקורית ומעניינת, המעשירה את הקורא בחכמת חיים, הדרכה להתמודדות ופתרון בעיות בדרכים לא שגרתיות. זהו ספר על "הילד הגאון שלימד את הפרופסור" וחלק מרעיונותיו ותובנותיו עם גיבורי העלילה.

ספר ילדים חדש: אי אפשר בלי זנב: "נרנבים לא זָ ולא נָב" – ספר לילדים עם תובנות לחיים

נרנבים, לא ז ולא נב מאת אוּקי שפרן הוא ספר ראשון בסדרת הנרנבים, מסופר בשפה קולחת  ציורית ולבבית וגורם למחשבות ולתובנות חשובות. בספר מתגלה עולמם המופלא של יצורים קטנים בעלי זנב ולב. כאשר יום אחד מאבד נרנב את זנבו, מתברר לו ולנו שישנם דברים שהורגלנו להם ורק כאשר הם נעלמים – משתנים סדרי חיינו וחשוב שנדע להעריך אותם. הספר בהוצאת הספרים נטבוק הוא ספרה השני של אוקי שפרן, אשת חינוך, מספרת וספרנית ותיקה.

הגילוי המדהים: "זיווג משמיים" – ספר חדש החושף את הפיתרון למציאת אהבה ובני זוג

"זיווג משמיים – הסודות הפסיכו-תיאולוגיים למציאת אהבה" מאת בן סולימן, הוא ספר חדש ומיוחד שחושף את הפיתרון למציאת אהבה ממקום שכלל לא חשבנו עליו.

"חיים רק פעם אחת" – מעניק לקוראים תובנות ואמצעים לחיים מאושרים וטובים יותר

חיים רק פעם אחת מאת ד"ר גוין סאס, הוא ספר חדש וייחודי הכולל המלצות לשיפור החיים, לאושר והמעניק לקוראים תובנות ואמצעים לחיים טובים, מלווה בהנחיות ובעצות, הומור ורגש.

"בישלוליאדה עם אלדו השף"– ספר בישול חדש להורים ולילדים

בישלוליאדה עם אלדו השף מאת השף שלומי אלדו הוא ספר בישול חדש המיועד במיוחד לזמן איכות של הורים וילדים או רק לילדים עצמם, וההופך את המטבח למקום של חוויות, עשירי טעם והמשדרג את הארוחות בבית לארוחות מזן אחר ובטעמים של עוד, מזינים ובריאים. 

"המסע של בל" - ספר חדש וייחודי המעניק המלצות להגשמת חלומות ודרכים להתגבר על מכשולים

המסע של בל הוא ספר חדש וייחודי, מאת אילנית מאיר, המעניק לקוראים, ילדים וגם  מבוגרים, המלצות להגשמת חלומות ומציע דרכים כיצד להתמודד עם מכשולים. 

מה עושים כאשר מתרחשות תקלות - ספר ילדים חדש - העוגה הצנחנית

ספר חדש ומיוחד על מצבים שבהם תכניות שאינן מתממשות ובתקלות בחיי היום יום וכיצד מוצאים פתרון הולם במצבים בלתי צפויים כגון אלה. העוגה הצנחנית מאת רינת מצליח, הוא ספר ילדים מפתיע וידידותי לקהל הצעיר ומסייע לו להשתלב בעולם שבו לא הכול זורם חלק, כפי שרצינו שיתרחשו הדברים.

ה-ל' במסע הצלילים – ספר חדש ועליז המקנה ללומדים הצעירים את יסודות הקריאה

ה-ל' במסע הצלילים הוא ספר חדש ועליז מאת אילנית נחמן המקנה ללומדים הצעירים את יסודות הקריאה. דרך מסעותיה והרפתקאותיה של האות ל' השובבה, היא והקוראים מגלים יחד צלילים והברות, שמובילים אותם בקלות ובאופן משעשע ללימוד יסודות הקריאה.  

ספר חדש מחולל סערה בקרב הקהילה המשפטית: בית המשפט הקטן שלי

האם קרע בכיר במערכת המשפט כתב מינוי של שופטת לנשיאת מחוז בשל רכילות על רומן בינה לבין שופט לשעבר? האם יש צדק בבית המשפט ומה מתחולל שם בלילה? גילויים אלה כלולים בספר החדש בית המשפט הקטן שלי, שפרסמה בימים אלה השופטת בדימוס אביטל בית נר.

"הקללה של הינדה" – רומן קסום ומפתיע העוסק בתולדות משפחה יהודית מתקופת מלחמת העולם הראשונה ועד ימינו

הקללה של הינדה הוא רומן קסום ומרגש, מאת מנחם משגב המצליח לתאר ביד סופר מוצלחת את נפתולי עלילותיה של משפחה יהודית בצל קללה שרודפת אותה.

"לרקוד בשניים" ספר חדש על שילובו של ילד אוטיסט בגן ילדים רגיל

לרקוד בשניים הוא ספר חדש למבוגרים מאת ארנה ניב, העוסק בשילובו של ילד אוטיסט בגן ילדים רגיל.  ספר חווייתי, מעין דואט מוזיקלי רגיש, הרמוני, מכֻוון ומתואם, המוביל בצעדים איטיים ובוטחים מחול זוגי במסתרי אמנות המפגש.

ספר ראשון מתחום הסיפורת על רקע המחאה הגדולה של קיץ 2011

הספר הראשון על רקע מחאת האהלים והמאבק החברתי הגדול יצא בימים אלה לאור. זרעי קיץ מאת גלית מור גנדלמן בהוצאת מסדה וליברוס הוא רומן אהבה ומתח הנקרא בשקיקה עד הסוף המפתיע.

הספר שממשיך את 1984 של אורוול: "המצפון" מאת רוויטל דיוויס

המצפון מאת רוויטל דיוויס הוא ספר חדש ומפתיע העוסק בזוועת ההפיכה בשנת 2069 במדינה החזקה בעולם – אמור לחולל מפנה בחשיבה של הקוראים ולהציג בפניהם בעיות של מצפון בשילוב של רומן קולח ומותח. מדובר ברומן המתאר את הזוועה שמתחוללת לאחר הפיכה דמיונית בארה"ב בשנת 2069 וההופכת את השליטים החדשים לחסרי מצפון ולבלתי אנושיים.

"חברות פורחת" – להתרגש עם פרחים

"חברות פורחת" מאת הסופרת לאה ברב הוא ספר חדש לילדים, העוסק באהבת הטבע ותוך כדי כך מלמד את הקורא הצעיר מהי חברות אמת. הספר הוא כולו שיר הלל לטבע

העולם הדמיוני פורץ הגבולות "בארץ ההפך"

"בארץ ההפך" – ספר ילדים חדש ומיוחד, המתאר עולם דמיוני והזוי שבו המורים מכינים את השיעורים, הצב הוא חית מירוץ, החורף חם והקיץ קר והמוכרים הם שמשלמים לקונים

"אמרתי שלום לחיתול" – ספר מיוחד הכתוב מנקודת מבטו של פעוט על התמודדותו בגמילה מחיתולים

"אמרתי שלום לחיתול" הוא ספר ילדים ייחודי ומיוחד, הכתוב מנקודת מבטו של פעוט, שהגיע לשלב הגמילה  מהחיתולים וחווה את תהליך צאתו לעולם היבש של הבוגרים.

ספר ילדים חדש וצוהל: "תחפושות בגן חיות" – קומדיה של טעויות

"תחפושות בגן חיות" מאת אתי שחר, הינו ספר ילדים חדש, שמח וצוהל באווירה פורימית וססגונית. הספר, עוסק בקומדיה של טעויות בה נוכחים זוהר ושחר בביקורם בגן חיות - בחג פורים.

ספר חדש ומפתיע: חיים חדשים – רומן מתח לנשים שגם גברים יקראו בשקיקה

חיים חדשים מאת ישראל אדיר הוא ספר ייחודי ומפתיע, המיועד בעיקר לנשים, אולם גם הגברים יקראו אותו בשקיקה עד לסיום המותח והמרגש. חיים חדשים הוא רומן מתח, המבוסס על אירועים אמיתיים.

לראשונה בעברית: המסה הפילוסופית הגדולה של מישל דה מונטן

לראשונה בעברית, יצא בימים אלה לאור ספר הפילוסופיה העתיקה של מישל דה מונטן "סנגוריה על רמון סבונד". הספר בהוצאת הספרים אוריון תורגם מצרפתית בידי ד"ר דרור דורי, מרצה לכלכלה שהחליט להביא את משנתו של הפילוסוף הנודע אל כלל הציבור בישראל.

איך מרגיעים הורים היסטריים לילד חולה שפעת, ומה עושה הרופא כאשר מגיע אליו תינוק מלווה בשתי סבתות עצבניות:

על שאלות אלה ועוד רבות תוכלו למצוא תשובות מצחיקות בספרו של ד"ר שי חנניה על שולחן החיוכים. אוסף של אירועים משעשעים, מחשבות ותובנות שליקט ורשם במשך 15 שנה, תוך כדי עבודתו כרופא ילדים, בקהילות רבות ומגוונות.

לומדים אסטרולוגיה עם מגי אדם -ספר הלימוד המקיף והמעמיק ביותר

לומדים אסטרולוגיה עם מגי אדם הוא ספר לימוד חדש ורחב יריעה הפורש בפני קוראיו את כל סודות תורת האסטרולוגיה. מיועד לתלמידים ולמורים לאסטרולוגיה. זהו קורס מקיף ביותר, רחב ומעמיק של תורת האסטרולוגיה.

"צעקות" – ספר שירים מרגש

"צעקות" הוא ספר שירים ייחודי ומרגש שחיברה קייטלין פינקל, צעירה מחיפה ושיצא בימים אלה לאור בהוצאת הספרים אוריון.

"אמא, תהיי איתי"

אמא, תהיי איתי מאת שולה טולמן ובהוצאת הספרים אוריון הוא ספר חדש ומיוחד השופך אור על הקשר בין הורים לילדים, או באופן מדויק יותר, בין אמהות לילדיהן הקטנים

"מכתב לאבא" – התמודדות ילדה קטנה עם השכול

עמידתה של ילדה קטנה מול נושא גדול וכואב: השכול, מביאה את שאר ילדי הגן להזדהות עם כאבה ולשתף אותה ברגשותיהם שלהם. ביחד הם לומדים למצוא גם בתוך הצער והכאב

"האופניים של אבא"

"האופנים של אבא" מאת יואב ארליך בהוצאת הספרים אוריון הוא ספר ילדים מיוחד וייחודי, המוקדש לתחביב הרכיבה על אופניים.

"הלכנו רחוק מדי" - תעלומת היעלמותו של ד"ר לספרות יהודי-צרפתי

הלכנו  רחוק מדי הוא ספר עלילתי מאת מיה לויטה המגולל את תעלומת היעלמותו של סופר ואיש האקדמיה בתחום הספרות, ועוקב אחריו ואחרי מקורביו ובוחן את הבחירות שעשו בחייהם.

"אישה" הספר החדש שמגלה כיצד להפוך את חווית המשפחה להצלחה בחיים

אישה – הוא ספר חדש ומיוחד מאת מיכל בוקר, המעניק טיפים ונוסחאות להצלחה בחיי המשפחה ובחיים בכלל שנועד לנשים, כדי שגם גברים יעיינו בו. הספר מלמד כיצד להתחבר לאנרגיה הזמינה של היקום במשך היום, בפעולות שגרתיות.

"רוח שטות" – ספר חדש ומרתק שנכתב על ידי סופר שהיה מאושפז בבית חולים פסיכיאטרי

"רוח שטות" – הוא ספר מרתק ומיוחד שנכתב על ידי סופר כשרוני במהלך אשפוזו בבית חולים פסיכיאטרי. הסופר מביא בספרו בהרבה הומור מתובל בפילוסופיה וברוחניות, שילוב של עלילה דמיונית, השזורה באירועים אמיתיים וכנים, המביאים בפני הקוראים ספר רגיש ונדיר מסוגו, הבוקע מ"קן הקוקייה", הסגור והמסוגר לקהל הרחב. 

"מצפן הגעגועים" – ספר חדש השופך אור על הקשרים בין הפעוטות למשפחתם

ילדים מתגעגעים לעתים קרובות לאנשים היקרים להם: אימא, אבא, סבא וסבתא, אחים וחברים. לפעמים, הגעגועים מתעוררים זמן קצר  לאחר פרידה זמנית, ועקב כך הילד עצוב למדי. ספר חדש לילדים מספר על הפטנט המופלא לשיכוך הגעגוע.

הספר שבו חי (כמעט) כל אחד מאיתנו

"תיבת רבניצקי", מאת אריה דינור הוא הספר על הישראלי המצוי-לכאורה, משחר נעוריו ועד בגרותו, המשובץ באירועים שחווה גיבור העלילה, פרשיות אהבים, בעיות פרנסה וחבלי קליטה בעיר הגדולה, יהדות וכולם מתובלים ברגש ובהומור.

הקסם שבתוכי: ספר המלמד ילדים כיצד ליישם את היכולות והכוחות הפנימיים שלהם

בסיפור "הקסם שבתוכי" מסופר על הילד דן שמגלה דרך החלום על רובוט-הצעצוע שלו, את הכוחות הפנימיים שבתוכו. לומד להכיר את כוח הרצון, ההתמדה, והשימוש בדמיון וברגשות חיוביים של שמחה ואהבה.

ספר חדש המחבב את החורף על הילדים ומסייע להפחית את החשש מן הברקים והרעמים

ספר ייחודי חדש, מסייע להפחית את אימת הברקים והרעמים ומחבב על הילדים את עונת החורף הברוכה. החברים של הגשם, מאפשר להורים להסביר את תופעות החורף המפחידות ומלהיב את הילדים בסיפור מרגש.

"מזימת אפקט החממה" – ספר המשלב עובדות מדעיות ועלילה מרתקת, שנקראת בנשימה עצורה.

"מזימת אפקט החממה" הוא ספר מתח חדש ומיוחד מאת ד"ר עדי בן-ארצי, שעלילתו נעזרת בכלים מדעיים לפיצוח תעלומת המאה וחשיפת  הסוד: מי עומד מאחורי ההתחממות הגלובאלית?. הספר מתמודד עם השאלה, האם המעבר לשימוש באנרגיות מתחדשות ישפיע על הטרור העולמי?. הספר משלב עובדות מדעיות מדהימות ועלילה מרתקת שנקראת בנשימה עצורה.

עלבון לא בא בחשבון: כל מה שרציתם לדעת על תחושת העלבון וכיצד לנהל את הרגשות שלנו

"עלבון לא בא בחשבון" מאת תיקי וידס, הוא ספר ילדים חדש ומיוחד שנועד לילדים וגם להוריהם ומעביר בסיפור קולח מתובל בהומור, כל מה שצריך לדעת על תחושת העלבון וכיצד לנהל את הרגשות שלנו. 

לראשונה: כיצד להתמודד עם נשיכות בגן הילדים –"יובל כבר לא נושך בכלל" ספר חדש מאת שירלי קרסו

כיצד מתמודדים עם תופעת הנשיכות בין זאטוטים בגני הילדים? ספר חדש עוסק לראשונה בבעיה מטרידה זו, אותה חוותה על בשר בנה הסופרת שירלי קרסו , שכתבה ספר ילדים אודות התופעה וכיצד לפתור אותה.

"עולמות קרובים ורחוקים" – קובץ סיפורים מרתקים, נוגעים ללב ומעוררי מחשבה

ספר חדש המשרטט בעט אמן פכים קטנים בחייהם של אנשי דור השואה ובני ביתם באחד היישובים בארץ בשנות החמישים, נחשפים בעין בוחנת הקשרים הסמויים בין הנקודות הכואבות של העבר לבין ההשתלשלות המורכבת של חיי הגיבורים בהווה.

ספר מהפכני: 100 שאלות של התבוננות – כיצד יוכלו שאלות לשנות את חייכם ?

100 שאלות של התבוננות מאת ריימון סמסו הוא ספר חדש ומיוחד, מהפכני במהותו. הספר המפתיע בגישתו, בנוי משאלות והמוטו שלו הוא "100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה"- "זהו ספר של  שאלות, התשובות קיימות אצלך".

ספר חדש: "שנאה" – סיפורים מימי השואה- לראשונה בתרגום עברי מאת הסופר הפולני סטניסלב סרוקובסקי

שנאה- ספרו המרגש של הסופר הפולני סטניסלב סרקובסקי תורגם לראשונה לשפה העברית. קובץ סיפורים המתאר מעשים שבוצעו באחת התקופות האפלות ביותר של האנושות, בשנים 1941-1945, במחוזותיה המזרחיים של פולין, ה-Kresy. 

"חטופים" – ספר עלילה מותח, מיוחד במינו, השוזר עלילות של אנשי "מוסד"...

חטופים הוא ספר מתח חדש, המתאר עלילה מיוחדת, חמה וחכמה, רוויית פעילות ביון בינלאומית. האירועים מזכירים את האקטואליה, כאן, באזורנו, ונרקמת בו עלילת ריגול מרתקת, שלא תוכלו להניח מידכם, כיון שהיא תצית לכם את הדמיון.  

מי מפחד מאגדות? "איתי מטייל באגדות" ואינו חושש מהקטעים המפחידים

ספר חדש ומיוחד מעורר את האגדות הקלאסיות ובד בבד את האומץ של הילדים לצפות לסוף הטוב.

פריחה ובצורת – קובץ סיפורים מרתק ומרגש, החוצה יבשות והמתרפק על ארץ ישראל של פעם

פריחה ובצורת הוא קובץ סיפורים חדש ומרתק מאת יעקב עמיר, החוצה יבשות והמתרפק על ארץ ישראל של פעם . הספר כולל אוסף סיפורים מרגשים, מצחיקים ומרתקים, המביאים את הקורא אל ארץ ישראל של פעם, על התום וניחוח החציר שלה, מן ההיבט החברתי, האנושי והסביבתי.

ימים חסרים – סיפורו של אדם חצוי – רומן חדש החוצה ארצות, רגשות ואהבות

"ימים חסרים", מגולל עלילה החוצה עולמות, ארצות ורגשות ומערבת רומנטיקה ומסתורין ביד רגישה ומותחת. סיפורו של אדם חצוי בין עולמות.

"והארץ הייתה תוהו ובוהו": כיצד נולד העולם-הבא ומהו פסק הדין הראשון בעולם

"והארץ הייתה תוהו ובוהו" מביא לראשונה מחרוזות שנונות ומהנות על פרשת השבוע. הספר הקולח ושופע המידע, מתאים לכל בית יהודי ומהווה אמצעי מעניין וחדשני לקרב את קהל הקוראים לפרשות השבוע והמסרים הטמונים בהם.

מה יקרה אם יום רביעי יהפוך ליום ראשון? – "משפחת שבעת הימים" – ספר ילדים

"משפחת שבעת הימים", מאת הוא ספר ילדים חדש ומיוחד שנועד, בראש ובראשונה לעודד ילדים להאמין ביכולתם וכך להצליח בלימודים ובחיים.

התמודדות אישה בדרך להיות אם חד הורית: ספר חושפני, אמיץ, המבוסס על סיפור חיים אמיתי

"לזרום עם זה" הוא ספר חדש ומיוחד, המתאר במילים נוקבות את סיפור חייה של אישה בדרך להיות אם חד הורית. זהו סיפורה של הסופרת, שנכנסה להריון בלתי צפוי, לנטישתה לאנחות של אבי פרי בטנה והדרך להתמודדות עם החיים החדשים. כתבה ב- YNET: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3957945,00.html

לראשונה בארץ: ספר האיחולים "מדבקה לכל יום" – ממדבקות על כריך לילד ועד מדבקות אהבה לזוגות –

"מדבקה לכל יום" הוא ספר ייחודי, שטרם הופק כמותו בארץ. מהווה אוסף מדהים של מדבקות עם איחולים לכל השנה לילדים וגם למבוגרים. האיחולים כתובים בחרוזים, ומהווים רעיונות נהדרים להורים לאחל לילדיהם איחול שונה בכל יום על גבי מדבקה .

תמיד אפשר אחרת: על אינטליגנציה רגשית, ערכים שלנו כבני אדם

תמיד אפשר אחרת הינו ספר מרתק, המעביר מסרים ערכיים, שנוגעים בנימי נפש האדם וברבדים שונים של אמיתות החיים. הספר דן באינטליגנציה רגשית, תוך התייחסות לתופעות שליליות שהתקבעו בחברה בת זמננו וניתנות לשינוי!

"על אדן הזמן" – ספר שירים חדש על מסע בזמן, מטאפורות ואהבה

"על אדן הזמן" הוא ספר שירים חדש ומיוחד שחיברה ענת ישר, שופע מטאפורות ודימויים במסע בזמן, חזיונות לב, ופלפולי לשון ייחודיים.

"אהבת עץ הרימון" – קובץ סיפורים חדש על אהבת הטבע שנכתב כחלק משיקום הסופרת לאחר תאונת דרכים

אהבה בין אדם לבין עצים איננה שגרתית, אולם קובץ הסיפורים הקסום שחיברה סיגל פרץ, "רופאת עצים" במקצועה, מצליח לפרוץ לעולם הטבע ולחבק בחום ובהתנסחות קולחת סיפורים מרתקים על עולם מיוחד וייחודי. 

"משפחה במחשבה תחילה" - ספר חדש המקנה "ארגז כלים" אוניברסאלי למקצוע ה'הורות'

"משפחה במחשבה תחילה" אוגד בתוכו באופן פשוט ובהיר כלים, דרכי חשיבה ופעולה המבטיחים שיפור מיומנויות הוריות  בהתמודדות היום יומית במקצוע המסובך והקשה – 'הורות'.

ספר חדש: "אותיות בגן חיות" – ללמד ילדי גן את אותיות האלף-בית באמצעות בעלי החיים

ספר חדש וייחודי מקרב את ילדי הגיל הרך אל עולם בעלי החיים ומסייע להם, תוך כדי היכרות מחורזת, שינון של אותיות האלף-בית. אותיות בגן חיות הוא ספר עליז, נעים, פדגוגי ומושך.

ספר ילדים שההורים ירצו לקרוא בעצמם :פיל או ג'ירפה – ספר חידות בחרוזים – איורים ותצלומים מרהיבים-ערוך מדעית

"פיל או ג'ירפה" הוא ספר חידות בחרוזים, חדש וייחודי ומתאים, לראשונה, גם לילדים וגם למבוגרים. הספר שופע איורים משעשעים ותצלומים מרהיבים, ערוך מדעית ומהווה אוצר בלום של ידע.  

"אסופת שירים" מאת אפרים נקר: שירים שנכתבו במשך 50 שנה מתקופת הילדות במעברה לאורך כל השנים

"אסופת שירים" מאת המשורר אפרים נקר הוא ספר שירים ייחודי, בחרוזים, שנכתבו לאורך 50 שנה וליוו תחנות חשובות בחייו, החל מנערותו במעברה ועד ימינו. 

גילויים מרעישים: נתגלו יומני שבתי צבי: אמת או זיוף?

גילויים מרעישים כלולים ביומנים המיוחסים למשיח השקר הידוע ביותר בתולדות עם ישראל, שבתי צבי ואשר נתגלו לכאורה בבית כנסת עתיק בתורכיה. היומנים נערכו לספר על ידי החוקר זאב גולן.  

רומן אהבה חדש: חידלון קסום – דמיון ומציאות משולבים

רומן אהבה חדש וייחודי - חידלון קסום מאת אקל סיון, מסע קסום, רומנטי וסקסי בין עבר, הווה ועתיד המשלב ושוזר  ביצירתיות רבה בין דמיון לבין מציאות ומעורר בנו געגועים לימים התמימים של פעם ולאותה אהבה סוחפת שכולנו מחפשים ומייחלים לה.

ספר מתח/מדע בדיוני – חדש! "חצי דקה"

"חצי דקה" – ספר מתח חדש ועוצר נשימה, שאינו מפסיק להפתיע לרגע, מציג לקורא מציאות שלא היה מסוגל לחשוד בה.. אבינועם, גיבור הספר, המככב בעלילה אניגמתית ובלתי צפויה זו, הוא ראש מפלג הבילוש ביחידה המרכזית, המפקד על חקירת מותו של ילד, ומסתבך בפרשיה מסתורית רב מימדית.

ספר חדש: הנעלם – מותחן על רקע פרשת ילדי תימן

הנעלם – הוא ספר מתח חדש על רקע פרשת ילדי תימן, שעוררה סערה ציבורית בישראל בשנות החמישים. עלילה מרתקת וסוחפת עד לסיום המפתיע.

חשיפה דרמטית בספר חדש:זוג מוסלמי מלבנון עבר טיפולי פוריות בישראל והאישה הרתה מתרומת זרע של יהודי

סיפור אנושי ודרמטי, חוצה דתות ולאומים, על אישה מוסלמית עקרה כביכול שהרתה מתרומת זרע של יהודי, מהווה מוקד ספרו של הסופר יורם כ"ץ,"מזוודות של תקווה", סיפור אמיתי מופלא, שכבר תורגם לערבית בארץ.

לחוות את סיפורי התנ"ך בספר חדש: "על שלושה אבות וארבע אמהות"

ספר ייחודי לילדים, המאפשר להם לחוות את סיפורי התנ"ך בצורה ייחודית ומרתקת. הספר "על שלושה אבות וארבע אמהות" הוא ספר ראשון בסדרה "מאברהם ושרה עד מתן תורה". הספר פותח במסע אבותינו במדבר לכיוון ארץ כנען ומתאר את קורותיהם וחיי משפחותיהם של אבות ואמהות האומה.

ספר חדש: אנשים ירוקים קטנים - סיפורי הרפתקאות ופכים קטנים של שורש לרר

אנשים ירוקים קטנים הוא קובץ סיפורים פרי עטו של שורש לרר, מטייל בלתי נלאה. המחבר מדלג על מקומות ותקופות ומספר בלשון קולחת ורווית הומור על הרפתאותיו במקומות שונים בעולם, הן בערים גדולות וידועות והן בכפרים נידחים במזרח הרחוק ובדרום אמריקה.  בכל מקום, מצפה לו הפתעה.

ספר חדש: "דנה יכולה כל מה שהיא רוצה" – כיצד לנסוך ביטחון בקרב תינוקות

ספר חדש, המעודד ביטחון עצמי ועצמאות בקרב ילדים, יצא לאור בימים אלה. דנה יכולה כל מה שהיא רוצה – נכתב בידי סטפניה זנדברג רובינסקי מתוך הבנת פחדיהם של ילדים קטנים להתנסות בדברים חדשים ובלתי מוכרים. הספר מדגים את חשיבות הפתגם: אין דבר העומד בפני הרצון ונוסך ביטחון בקרב ילדים והוריהם, כבר משלב העוללות.

חיים בכיוון אחד – רומן מתח רפואי סוחף

חיים בכיוון אחד מאת חיים גרינפלד, הוא רומן מתח רפואי סוחף שנקרא בנשימה אחת, שאת התחקיר המעמיק עליו שאב הסופר מתוך מקרה אמיתי. אדם נלחם על חייו ומוצא עצמו מעורב במזימות בינלאומיות, ואי שם בניו יורק המדהימה הוא מגלה שהמזימות הרבה יותר מקומיות, ומקורן בשאיפה אובססיבית לכסף ויוקרה.

לראשונה: מותחן אקולוגי מדהים הנקרא בנשימה אצורה: "נהר פתיתי השלג"

נהר פתיתי השלג הנו ספר הרפתקאות, ובו זמנית משל על עולם רדוף תאוות בצע, ופגיעה באיזונים העדינים של העולם. בסיפור רב דמיון, מפתיע ופיוטי מתאר בן-עמי אליהו מאבק בין טוב לרע, ישן לחדש ובין רצון חופשי לשליטה, ומאיר את כוחם של הפשטות, התמימות והאהבה.

ספא לנשמה: "במעגל ההתטמרה" – ספר ייחודי לחיים מאושרים –

במעגל ההתטמרה מאת עדינה חיים הוא ספר ייחודי לחיים מפוייסים המציע גישה חדשנית המעניקה כלים לאימון רוחני. במעגל ההתטמרה מציע הובלת תהליכי העצמה במעגלי שיח. 

ספר חדש: הנומרולוגיה הקבלית וכוח האותיות

הספר מאפשר הצצה עמוקה ורחבה לרזי הנומרולוגיה הקבלית ומלמד באופן ברור, פשוט, ומסודר שלב אחר שלב את הדרך להבנת ופרוש המספרים והאותיות המרכיבים את חייו של האדם ואת חיי הסובבים אותו. הספר מאת ניר גוטליב הוא מסע פסיכותרפי קסום של הבנת הקורא את חייו על כל הסובב אותו.

הסודות של ענת לב-אדלר : סוד המזל - מדריך ליצירת מזל בחיי היומיום

סוד המזל הוא מדריך ליצירת מזל בחיי היומיום - כי מי מאיתנו אינו רוצה שהמזל ישחק במגרש שלו?  הספר סוד המזל מאת ענת לב