"אישה" הספר החדש שמגלה כיצד להפוך את חווית המשפחה להצלחה בחיים

אישה – הוא ספר חדש ומיוחד מאת מיכל בוקר, בהוצאת הספרים אוריון, המעניק טיפים ונוסחאות להצלחה בחיי המשפחה ובחיים בכלל שנועד לנשים, כדי שגם גברים יעיינו בו. הספר מלמד כיצד להתחבר לאנרגיה הזמינה של היקום במשך היום, בפעולות שגרתיות. בספר כלולים עצות והדרכה מקיפים, חדשניים ומן המקורות, בכל הנוגע לניהול הבית והכנסת אנרגיה חיובית לתוכו.

 

בספר כלול לוח זמנים מדויק להתחברות אנרגטית מלאה, להפקת תקשורת מלאה ומשיכת אנרגיה, בזמנים המיועדים לכך כמו חגי ישראל, ראשי חודשים ושבתות, חיבור לקברי צדיקים והתועלת שבכך, מתוך הסתכלות חופשית ופתוחה על ההזדמנויות. לדברי הסופרת, הקוראת תוכל להתחבר ולקבל אנרגיה גם אם אינה שומרת מסורת או שומרת שבת והספר ילמד אותה שהאור והחיבור קיימים וזמינים לכולם, וכדאי לנצלם.

 

הספר מתבסס על ידע שנאסף במשך שנים רבות על ידי מחברת הספר, מיכל בוקר, על רקע לימודיה ועבודתה המעשית כמטפלת וכמורה רוחנית. תכניו של הספר נוגעים בכל תחומי החיים ומבוססים על סיפורים אמיתיים, על תשובות לשאלות של נשים רבות, על ניסיון אישי ועל ניסיונם של תלמידים ומטופלים רבים.

 

הנושאים העיקריים בהם עוסק הספר הם אמהות וקריירה, ריפוי וטיפולים שונים להרגעת ילדים, לימוד כיצד לבקש מהיקום שיעניק לכם את המגיע לכן, הסבר על היטהרות אנרגטית וחשיבותה, המקווה וחשיבותו, הגנה מאנרגיה שלילית, התחברות נכונה לאנרגיה של החגים ולימים טובים. הידע הרבה המצוי בספר יעניק לכן כלים לפעול באופן עצמאי ונכון ולקבל יותר.

 

מיכל בוקר: "כיום אני מבינה שכל המצבים שבהם עמדתי וכל החוויות שחוויתי, קשורים קשר הדוק עם הזכות שיש לי לכתוב לכן ספר זה. אני שמחה להגיש לכן ידע מיוחד לנשים, על גבי מצע עלֵי חוכמת חיים, מהול בהנאה צרופה, חיוך והרבה אהבה".

 

מיכל בוקר, מטפלת ומורה הוליסטית מזה 16 שנה בתחומים שונים. מחברת שלושת ספרי מדיטציה ודמיון מודרך לריפוי עצמי – "אור" מדיטציות קסומות להורה ולילד, "הבחירה בחיים" העוסק בריפוי מחלת הסרטן, ו"מפתח הסודות" ובו מעל 95 הצעות לריפוי מצבים שונים ומגוונים. "אישה" הוא ספרה הרביעי.

מיכל מנחה כיום סדנאות לריפוי עצמי, להרזיה באמצעות מחשבה, סדנאות לדמיון מודרך לילדים ולמבוגרים וסדנאות המיועדות למבריאי סרטן במסלול מיוחד הנקרא "פרויקט הבחירה בחיים".

 

אישה, מאת מיכל בוקר, 204 עמודים, הוצאת הספרים אוריון, המחיר לצרכן 91 ש"ח, להשיג בכל חנויות הספרים ודרך האתר www.argaman.info