לומדים אסטרולוגיה עם מגי אדם -ספר הלימוד המקיף והמעמיק ביותר

כל מה שרציתם לדעת על אסטרולוגיה  

לומדים אסטרולוגיה עם מגי אדם הוא ספר לימוד חדש ורחב יריעה הפורש בפני קוראיו את כל סודות תורת האסטרולוגיה. הספר מיועד לתלמידים ולמורים לאסטרולוגיה. זהו קורס מקיף ביותר, רחב ומעמיק של תורת האסטרולוגיה.  

מגי אדם מציינת, כי חיפשה בספר דרך כיצד להעביר הלאה את ההיגיון הפנימי המופלא אשר בתורה חכמה זו, ולהאיר את המקור אשר ממנו נובעים הנושאים והאיפיונים של כל מזל, בית וכוכב. לאפשר למתעניינים באסטרולוגיה להבין את השיטה אשר בבסיס התורה ולהכיר לאשורם את כל המזלות, הבתים והכוכבים, וכיצד הם משתלבים ביניהם.

הספר בנוי משלושה חלקים:

חלק ראשון הוא הגזע, הוא הבסיס – אלה הן חמש הקבוצות אליהן שייך כל מזל וסימן. חמש הקבוצות נותנות לנו את התכונות הקבועות והבלתי-משתנות של כל מזל, בית וכוכב, והן התשתית החשובה ביותר לעבודה כולה 

בחלק השני באים הענפים הגדולים – שנים-עשר הבתים והמזלות. המשמעות המיוחדת של כל מזל, הנושאים המעשיים והרוחניים השייכים לכל בית ומזל, מובאים בתחילת החלק השני, הבתים נוצרים מן האופק העולה. המחברת הקדישה לו כאן פרק רחב יריעה, המסביר את דרך החישוב ואת המשמעות האסטרולוגית של האופק ושל יתר קרנות המפה. עוד ניתן בחלק זה פרק הרחבה למזלות, המביא השלמות, תכונות ופרטים מעניינים ונחמדים המיוחסים לכל מזל , ופירוט המראה החיצוני האופייני לכל מזל טהור או הכוכב שלו . הפרק המסיים את החלק השני נקרא שילובים, והוא פרק חשוב וייחודי. ניתנת בו התוצאה האפשרית המתקבלת מהשילוב בין כל שני מזלות במפה האישית .

החלק השלישי  של הספר מפרט על הכוכבים. סורק לעומק ולרוחב את הכוכבים השולטים על כל מזל ובית, ההיררכיה ויחסי הגומלין בינם לבין עצמם, וכיצד לשלב אותם עם המזלות והבתים. הפרק האחרון בחלק זה דן בראש וזנב הדרקון, ומביא דוגמא ליצירת סינתזה של מפה דרך ניתוח הדרקונים במפת מדינת ישראל .

למעשה, לכל אורך הספר מודגש העניין העיקרי הדרוש לעבודה אסטרולוגית – היכולת לשלב. היכולת ליצור סינתזה בין גורמים שונים אשר לכל אחד צבע מוגדר ומסוים משלו – ולשער מה יהיה הצבע החדש שיתקבל מן השילוב. איך ניתן למצוא את הסגול, הנוצר מהחיבור שבין כחול ואדום.

על כן, בשלושת חלקי הספר, הובאו דוגמאות והסברים לשילובים שונים: בחלק הראשון ניתן השילוב בין כל שני יסודות, בחלק השני שילוב בין כל שני מזלות במפה אישית, ובחלק השלישי שילוב בין כוכב לבית.  שילובים אלה מהווים בסיס לניתוח מפה באופן מעשי. 

עוד ניתן למצוא בספר הצעות לעבודה עצמית, ברמות שונות. כוונת הספר היא לימודית בעיקרה, ולכן החליטה האסטרולוגית מגי אדם שיהיה נחמד להוסיף בו גם שיעורי-בית, למי שמבקש לבחון עצמו וללמוד באופן פעיל יותר. 

האסטרולוגית מגי אדם אומרת, כי היא מקווה כי הספר יתרום לכל המבקש ללמוֹד או ללַמד מקצוע מרתק זה. בספר נמצא יֶדע המתאים הן למתחילים העושים צעדיהם הראשונים בתחום, והן למתקדמים היודעים כבר לשרטט ולקרוא מפות, ומבקשים להעמיק ולארגן את הידע שברשותם.

ספר זה מלמד אסטרולוגיה בכלל, ומהווה הכנה חשובה ללימוד התורה של "אסטרולוגיה  והתפתחות  הנשמה" בפרט.

מגי אדם, מראשוני האסטרולוגים בארץ, 30 שנות ניסיון וידע רחב ועשיר, הקדישה את מירב שנותיה ללימוד, הוראה ומחקר של אסטרולוגיה. שיטת הלימוד שלה מצטיינת בדייקנות ועומק רב, ויש לה יכולת מיוחדת במינה לפשט נושאים שהם מורכבים מטבעם ולהביאם בשפה מקורית, ציורית ומלאת חיים. מוסמכת בהצטיינות בשיטת ג'ף גרין "אסטרולוגיה של התפתחות הנשמה".  מלמדת, כותבת ונותנת ייעוצים אישיים.

לומדים אסטרולוגיה עם מגי אדם, 595 עמודים, לרכישה דרך האתר http://www.megiadam.com