רומן אהבה חדש: חידלון קסום – דמיון ומציאות משולבים

רומן אהבה חדש וייחודי ראה אור בהוצאת "אוריון". הרומן החדש חידלון קסום מאת אקל סיון, שהיה ממקימי ערוץ 2 ואחד מותיקי היוצרים והבמאים בישראל.

 

הספר הוא מסע קסום, רומנטי וסקסי בין עבר, הווה ועתיד המשלב ושוזר  ביצירתיות רבה בין דמיון לבין מציאות ומעורר בנו געגועים לימים התמימים של פעם ולאותה אהבה סוחפת שכולנו מחפשים ומייחלים לה.

 

זהו סיפור אהבה גדול מהחיים שנכתב על רקע נופיה הקסומים של ירושלים, על צבעיה וריחותיה, ועל רקע זיכרונות ילדות והתבגרות. סיפור אהבתו של גיבור הספר לרופאה יפהפייה כשמעליהם מרחף אותו " חידלון קסום", הוא המוות, שאורב ומצפה.

 

אקל סיון הוא ממקימי ערוץ 2, בוגר קולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב. מפיק ובימאי של עשרות סרטי תעודה וסדרות בוגרים וילדים ביניהם:"המסע לפענוח חידת המוח האנושי", "טרילוגיית סרטי התעודה על האוטיסטים בישראל", "לראות את פטרה",  וסדרות כמו "סיפור נודד בעולם", "דודו מספר לגולו", סדרת הילדים הגדולה "סיפור נודד בארץ ובעולם עם תוכי שוקי", "דוד גרנית - קצין ואדם"  ו "600  הימים של אהוד ברק".

 

סיון הפיק וביים גם הסרט הריבלינים, אודות שבט הריבלינים המונה 50 אלף איש וביניהם יו"ר הכנסת רובי ריבלין ואישים רבים .

 

אקל סיון, תושב רחובות, משלב בספר את סיפורו האישי. סיון שמאחוריו רקורד מרשים של יותר ממאה הפקות והיה מצוות המייסדים של ערוץ 2, לקה בשעתו בהתקף לב ועבר ניתוח לב פתוח. סיון ההרפתקן לא ויתר והמשיך בחייו הסוערים: עישן, ריחף בטרקטורון מעופף, צנח ממטוסים בצניחות חופשיות ויצא לטיול תרמילאים בדרום אמריקה. המוטו שלו הוא: "צריך לחיות עכשיו- כי מי יודע אם יש אחר כך".

 

חידלון קסום בהוצאת הספרים אוריון, 174  עמודים, מחיר : 72 ₪ .