תמיד אפשר אחרת: על אינטליגנציה רגשית, ערכים שלנו כבני אדם

תמיד אפשר אחרת מאת נטע זילברשטיין בהוצאת הספרים דפים מספרים, הוא ספר מעניין במהותו ושונה ממה שהכרנו עד כה, וזאת באופן הייחודי שבו בחרה המחברת להציג את השקפתה.

 

תמיד אפשר אחרת הינו ספר מרתק, המעביר מסרים ערכיים, שנוגעים בנימי נפש האדם וברבדים שונים של אמיתות החיים. בין השאר, דן הספר באינטליגנציה רגשית, תוך התייחסות לתופעות שליליות שהתקבעו בחברה בת זמננו וניתנות לשינוי! קריאת הספר מעוררת מודעות חדשה ולוקחת את הקורא למחוזות אחרים של חשיבה ותובנות.

 

הסופרת נטע זילברשטיין מבקשת להעביר מסר אישי לקוראים: הערכים הבסיסיים שלנו כבני אדם, נחוצים להשבת האיזון לחיינו, הן כפרט והן כחברה מאוחדת.

 

נטע זילברשטיין (30) תושבת ראשל"צ, מאמנת קואצ'ינג מטעם אוניברסיטת בר אילן. כמו כן, מטפלת בטכניקות המגע של הרפואה המשלימה.

 

בנוסף לזאת, היא התאמנה במשך15  שנים באומנות הלחימה, קראטה והיא נושאת דרגה של חגורה שחורה דאן 2. בתקופת האימונים הממושכת הזאת, גילתה רמות חדשות של תודעה, דרך הסתכלות על החיים ותובנות בסיסיות. לאחר תקופה ארוכה שבה עסקה בקראטה, גילתה שמנגד יש עוד סוג של מגע והוא... המגע הטיפולי.

 

נטע מציינת, כי הכתיבה החלה בתוך רגע אחד ספונטני לגמרי, מתוך כמיהה לשינוי: שנחזור לאמת ולערכים שלנו כבני אדם, שננתב עצמנו בדרכים טובות יותר ובסופו של תהליך, נשוב להיות מאוחדים כחברה. בנוסף, החלה לכתוב כתגובה לדברים שעברה בתקופות שונות בחייה. תחילה, כל שנכתב היה במחברת אישית, ולמעשה היה מיועד רק לעצמה ולמגירה. עם הזמן, עלה הרעיון לחלוק עם הקורא את מה שכתבה  למגירה.

 

הספר מיועד לכל אחד מאיתנו.

 

תמיד אפשר אחרת, מאת נטע זילברשטיין, הוצאת הספרים "דפים מספרים", 120 עמודים, מחיר לצרכן- 59 ש"ח, ניתן להשיג בכל חנויות הספרים.