ספר מהפכני: 100 שאלות של התבוננות – כיצד יוכלו שאלות לשנות את חייכם ?

 

100 שאלות של התבוננות מאת ריימון סמסו הוא ספר חדש ומיוחד, מהפכני במהותו, שיצא בימים אלה לאור בהוצאת הספרים אוריון. הספר המפתיע בגישתו, בנוי משאלות והמוטו שלו הוא "100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה"- "זהו ספר של  שאלות, התשובות קיימות אצלך".

 

הספר מנסה לענות על השאלה המעניינת: האם חשבת פעם כי שאלות בלבד יוכלו לשנות את חייך? מחבר הספר, תושב ספרד, ריימון סמסו, מאמן אישי (Life Coach) בעל שם עולמי, מדגים בספר זה כיצד ניתן לאמן את עצמך ולהרחיב את הפוטנציאל הטמון בך , כדי להשיג את מקסימום ההצלחה. במדריך המצומצם הזה תמצא כמה מהכלים שהמחבר אצר במהלך שנים רבות של ניסיון.

שיטותיו הקלות והמעשיות של סמסו סייעו לרבים מאוד ברחבי העולם להשיג את מטרותיהם בתחומים שונים: בית ומשפחה, עבודה וקריירה, חברה, בריאות ועוד, בשמשן מנוף להעצמה, להתמודדות עם אתגרים קשים ולהגשמה עצמית.

 

הספר המיוחד הזה, בנוי משאלות בלבד והוא גורם לקורא להקדיש זמן ולהתמקד באדם החשוב לו ביותר: הקורא. סמסו מבקש בספרו לגרום לקורא להאמין ביכולתו לשנות את מציאות חייו וליצור לעצמו שאיפות גדולות. לחשוב בגדול על מה שבאמת חשוב. להשתפר במהירות בחמשת התחומים החשובים ביותר בחייו של הקורא.

 

הספר בנוי בצורה הפוכה, במקום מידע והסברים הוא מציג  שאלות משמעותיות, כשמחבר הספר מבטיח: "תשובות לבך תמצאנה בספר זה את שאלותיהן".

 

ריימון סמסו מנחה בסמינרים ומחברם של ספרי אימון רבים: ביניהם: "סדנת האהבה", "בחזרה מהשמחה", "שתי נפשות תאומות", "מדריך לעושר", "יחד", "המורה של כוכבי הלכת", "פגישה בשיא: שיטת הרצונות שהוגשמו".  ריימון סמסו משלב בין הקואצ'ינג, כתיבת הספרים והנחיית סמינרים. כמאמן אישי ועסקי הוא מעודד אנשים להעז לפתח את סגנון החיים ואת הקריירה שתמיד חלמו עליהם.

 

ריימון סמסו התפרסם ככלכלן, מאמן פיננסי מקצועי, סופר, כותב ספרים להתפתחות אישית. הוא מאמן תאגידים ומוסדות פיננסיים שונים במשך 15 שנים. כיום הוא ידוע כמאמן ומניע מועדף עבור יזמים עם הלב שרוצים ליצור פרויקטים עם נשמה. הוא כותב ספרים ומקיים סדנאות על מוטיבציה להתפתחות אישית עבור כל אותם אנשים המבקשים להעמיק את הידע שרכשו בספרים שלו.

 

הרומן הראשון שלו, נשמות תאומות, זכה בספרד בפרס הראשון בתחרות העידן החדש בשנת 1988, והפך במהירות לרב מכר. הספר יחד יצא לאור בשנת 2002, והוא המשך של נשמות תאומות.

בשנת 2007 יצא לאור ספרו: "נפגשים בפסגה" שיטת המשאלות שמתגשמות, וגם "100 שאלות שישנו את חייך בתוך פחות משעה". שני ספרים אשר משקפים את ניסיונו כמאמן החיים.            

 זהו ספרו הראשון של סמסו בעברית והוא יצא בימים אלה לאור בהוצאת הספרים אוריון. 80 עמודים. מחיר לצרכן 39 ש"ח. תרגום מספרדית: לילי סלוצקי.