פרחים למאכל: הפטנט מקדם את שיטת הייצור של דברי מזון לא מתכלים שמקורם בפרחים

פרחים למאכל

משרד הפטנטים וסימני המסחר של ארצות הברית מאשר את הפטנט של Sweetfields (R)  - הפטנט מקדם את שיטת הייצור של דברי מזון לא מתכלים שמקורם בפרחים

ג'מול, קליפורניה, (Marketwire – נוי תקשורת) 20 בספטמבר 2011 :  הפטנט של Sweetfields, Inc., היצרנית המובילה של פרחים אכילים מסוכרים אמיתיים, יאושר ב-4 באוקטובר 2011 על ידי משרד הפטנטים וסימני המסחר של ארצות הברית (USPTO). התוצאה של התהליכים והתכשירים של ההמצאה היא דברי מזון לא מתכלים אכילים או לא אכילים שמקורם בפרחים שיש להם קיימות, מראה, ריח וטעם משופרים, בהשוואה לפרחים המסוכרים או הגבישיים שקיימים היום. המוצרים המוגמרים יותר דומים לפרחים טריים ולא מעובדים מאשר מוצרים שיוצרו בשיטות הרגילות והאפשרות לשפר חזותית את הפרחים באמצעות רכיבים דקורטיביים מוגנת אף היא. שלא כמו מקביליהם הטריים, לפרחים של Sweetfields יש חיי מדף ארוכים יותר כשמאחסנים אותם באופן הנכון.

"הפטנט הזה הוא חלק בלתי נפרד מהצמיחה הגדולה של העסק שלנו!  לא רק שהצלחנו לשפר משמעותית את האיכות וחיי המדף של הפרחים המסוכרים, ההמצאה גם מקדמת את שיטת ההכנה של פרחים מסוכרים על ידי הכנסה לשימוש של תהליכים מדרגיים המאפשרים ייצור המוני", אומר ג'ון קלמונס, המייסד של Sweetfields וממציא הפטנט.

אודות Sweetfields, Inc.

Sweetfields היא עסק בבעלות ותפעול משפחתיים שנמצא בדרום קליפורניה ובו מגדלים פרחים והופכים אותם ליצירות אמנות אכילות. כל הפרחים מקורם בחווה של החברה בג'מול ששיטחה 33 אקרים, ומגדלים אותם באמצעות עקרונות אורגניים. Sweetfields מציעה סיגליות, אמנון ותמר, סיגל אמנון ותמר, לוע הארי, מיני ורדים ועלי כותרת של ורדים עם הגימורים החדשניים הבאים: SweetCrystal™ (גבישי), SweetGlaze™ (מזוגג ועמיד בפני מים), SweetDust™ (מזוגג למחצה, אבקת זהב או כסף, ועמיד בפני מים) או SweetCustom™ (יצירות לפי הזמנה). למידע נוסף, בקרו באתר www.sweetfields.com או התקשרו 877-98-SWEET או 760-522-3422.

לעורכים: יש תמונות דרך האתר.

אשת קשר לעיתונות:

Diane Svehlak

949.466.2924

diane.svehalk@sweetfields.com 

אשת קשר למשקיעים:

Shanna Johnson

760.522.3422

shanna@sweetfields.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRE