Shinkowa Pharmaceutical התחילה בהפצה כלל עולמית של המוצרים המיוחדים

Shinkowa Pharmaceutical Co., Ltd., המפיצה הראשונה בעולם של תוספים המכיליםβ-Nicotinamide Mononucleotide (NMN) , התחילה בהפצה כלל עולמית של המוצרים המיוחדים NMN PURE 3000 ו‑NMN PURE 1500

טוקיו, 18 אוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

Shinkowa Pharmaceutical Co., Ltd. (צ‘ואו-ווארד, טוקיו; מנכ"ל: מגומי טאנאקה) מוכרת את התוספים והקוסמטיקה המקוריים הראשונים אי פעם המכילים β‑nicotinamide mononucleotide (NMN) במותג התוסף MIRAILAB ובמותג הקוסמטיקה MIRAIDA, בהתאמה.
החברה התחילה בהפצה כלל עולמית של מוצרי התוספים המיוחדים NMN PURE 3000 ו‑NMN PURE 1500, שמכילים מינונים גבוהים של NMN.

אודות NMN

NMN זה קיצור של β-nicotinamide mononucleotide, שמוכל בוויטמינים B3 וקיים באופן טבעי ברקמות ותאים של יצורים חיים.

NMN הופך בגוף לחומר שנקרא nicotinamide adenine dinucleotide (NAD), שנחוץ לנו כדי לקיים תפקודי גוף, וידוע שהוא מגביר את הפעילויות של 7 סוגים של גנים מהקבוצה סירטואין (SIRT 1-7) וגם את התפקוד של המיטוכונדריה בתוך התאים.

המיטוכונדריה מפיקה אדנוזין תלת-זרחתי (ATP) שנקרא "יחידת המטבע המולקולרית", וממלא תפקיד בהספקת אנרגיה לתאים. SIRT 1 חשוב בקידום הפעולה המשותפת של הגרעין והמיטוכונדריה בתוך התאים.

כשתפקוד המיטוכונדריה פוחת עם ההזדקנות, ייצור ה-NMN בגוף פוחת, וכמות ה-NAD קטנה בהתאם. כשנוטלים אותו דרך הפה, כ-90% מה-NAD נהרס באיברי העיכול, ולכן צריך להוסיף NMN, שלא נהרס באיברי העיכול, ממקור מחוץ לגוף. נטילת NMN משפרת את תפקוד המיטוכונדריה, וצפויים הצערה ואנטי-אייג‘ינג עם ההפעלה של גנים סירטואינים.

גנים סירטואינים ממלאים תפקיד חשוב בשליטה על הזדקנות ואריכות ימים. חלבונים שמופקים מגנים סירטואינים מונעים הזדקנות ומעורבים בחילוף החומרים של האנרגיה. לדוגמה, ידוע שתפקוד השרירים וכדומה נשאר צעיר כשהתפקוד של SIRT1 מוגבר על ידי NMN בהיפותלמוס של המוח. ההיפותלמוס נחשב כממלא את התפקיד של "מרכז בקרה" שמווסת את ההזדקנות. פקודות מההיפותלמוס מועברות לשרירי השלד, וחומר דמוי הורמון שמכוונן את תפקוד הגוף מופרש משרירי השלד כדי שהשרירים יישארו צעירים. לכן NMN צפוי להיות יעיל לא רק לטיפול בהפחתת תפקודי גוף שקשורה להזדקנות אלא גם בתסמין התנועה, שמקשה על ההליכה בגלל היחלשות של הרגליים, ולסרקופניה, שקשורה לקיטון במסת השריר.

NMN גם צפוי להיות יעיל בטיפול בתפקודים שונים שנחלשים בגלל הזדקנות ומחלות, כולל שיפור רמות הסוכר בדם בחולים עם סוכרת סוג 2 וקדם סוכרת שבהן רמת הסוכר בדם נעשית גבוהה מהנורמלי, מניעת אלצהיימר, מחלות ניוון עצבים, אי ספיקת לב ותסמין מטבולי וגם הגדלת צפיפות המינרלים בעצם ושיפור החיסון. מחקרים בעכברים כבר אישרו שהמצבים הרפואיים האלה נפתרים ומשתפרים אחרי טיפול ב-NMN.

סקירה של המוצרים

 

(1) NMN PURE 3000

מחיר: US$1098

גודל: 60 קפסולות (50 מ"ג של NMN לקפסולה, 3,000 מ"ג של NMN בבקבוק)

מנת הגשה: 1-2 קפסולות ביום

רכיבים: עמילן, nicotinamide mononucleotide

עובדות על התוסף (מנת הגשה: 2 קפסולות):
קלוריות: 1.89 קק"ל, חלבון 0.03 גרם, שומן 0.00 גרם, פחמימות 0.43 גרם, נתרן 0.36 מ"ג, מלח 0.001 גרם

 

(2) NMN PURE 1500

מחיר: US$607

גודל: 60 קפסולות (25 מ"ג של NMN לקפסולה, 1,500 מ"ג של NMN בבקבוק)

מנת הגשה: 2-4 קפסולות ביום

רכיבים: עמילן, nicotinamide mononucleotide

עובדות על התוסף (מנת הגשה: 4 קפסולות):
קלוריות: 4.76 קק"ל, חלבון 0.04 גרם, שומן 0.00 גרם, פחמימות 1.13 גרם, נתרן 0.76 מ"ג, מלח 0.001 גרם

רכישה
זמין באינטרנט בכתובת הבאה:

US Amazon
https://www.amazon.com/sp?_encoding=UTF8&asin=&isAmazonFulfilled=&isCBA=&marketplaceID=ATVPDKIKX0DER&orderID=&seller=A2RIWHOCVBWP9H&tab=&vasStoreID=

אמצעי זהירות

ה-NMN שכלול בתוספים ובקוסמטיקה מכילי ה-NMN של Shinkowa Pharmaceutical Co., Ltd. הוא 98% או יותר טהור, והבטיחות שלו אושרה באמצעות בדיקת רעילות אקוטית, בדיקת גירויים ראשוניים בעור, בדיקת גירויים בעיניים ובדיקת מוטציית חזרה.

המידע הזה על המוצרים מיועד לשימוש הלקוחות לעיון כשהם בוחרים מוצרים והוא אינו תחליף לדעה של רופאים, רוקחים ומומחים מוסמכים אחרים. אי אפשר להשתמש בו לאבחון עצמי לריפוי מחלות. התייעצו בבקשה עם הרופא שלכם לפני הרכישה אם יש לכם אלרגיות או אתן בהריון.

אחרי שאתם מקבלים את המוצר, אנא הימנעו מחשיפתו לאור שמש ישיר, לחות וטמפרטורות גבוהות ואחסנו אותו במקום קריר ויבש כגון במקרר גם לפני הפתיחה.

פרופיל של החברה

שם החברה: Shinkowa Pharmaceutical Co.,Ltd.

נציג: מגומי טאנאקה, מנכ"ל

כתובת: 2-30-11 Shinkawa, Chuo-Ward, Tokyo 104-0033 Japan

תיאור העסק: הפצת מזון בריאות/ קוסמטיקה, עסקי מסחר

אתר: http://shinkowapharma.com/

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה:

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51696613&lang=en

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

אנשי קשר

Shinkowa Pharmaceutical Co.,Ltd.
Daizo Shimamura, +81 3-5403-6393
דואל: info@shinkowapharma.com
צרו איתנו קשר בדואל בבקשה באנגלית או ביפנית כי ייתכן שלא נוכל לענות לשאלות בשפות אחרות.

מקור: Shinkowa Pharmaceutical Co., Ltd.

גלריית מולטימדיה חכמה

תמונה

NMN PURE 3000 (תמונה: Business Wire)

 

תמונה

NMN PURE 1500 (תמונה: Business Wire)

לוגו

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire