ביג פנדה מגדילה את גיוס ההון סבב ב'

החברה מאיצה את הצמיחה אצל לקוחות מחשוב ארגוני גדולים

מאונטיין ויו, קליפורניה, 1 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :

 

חברת ביג פנדה, מובילה בפתרונות תפעול שירותים אלגוריתמי במחשוב ארגוני, הודיעה היום שגייסה 23 מיליון דולר נוספים בסבב ב‘ - והגדילה את הסבב ל-49 מיליון דולר. את הסבב הזה מובילה גרינפילד פרטנרז, שותפות שמגובה על ידי TPG Growth, עם השתתפות נוספת של המשקיעים הקיימים בביג פנדה Sequoia Capital, Battery Ventures ו-Mayfield. ב-12 החודשים האחרונים ביג פנדה יותר משילשה את ההזמנות שלה, והוסיפה לקוחות ארגוניים גדולים כגון אינטל, Turner Broadcasting, מייסי‘ס ו-Riot Games.

 

אסף רזניק, מנכ"ל ביג פנדה מסביר: "בגלל הענן ו-DevOps, מרכז הנתונים השתנה באופן רדיקלי מבחינת גודל, פיצול ומהירות. כתוצאה מכך אנשי תפעול שירותי המחשוב של הארגון -- שהניהול של יישומים ותשתיות קריטיות הוא התפקיד שלהם -- מתקשים להדביק את הקצב ולהבטיח שהעסק שלהם יפעל באופן חלק. החזון שלנו להשתמש בלמידת מכונה כדי לבצע אוטומציה ומדרוג בתפעול השירותים מתאים לצרכים של הלקוחות החדשים והקיימים שלנו. אנחנו שמחים שגרינפילד פרטנרז שותפה לחזון הזה. עם התמיכה שלה, אנחנו מתכוונים להאיץ את אסטרטגיית ההגעה לשוק הארגונית שלנו ולהגדיל את המובילות הטכנולוגית שלנו".

 

פלטפורמת הענן של ביג פנדה משתמשת בלמידת מכונה כדי לעבד ולצמצם כמויות גדולות של תעבורת התראות מעננים מפוצלים, יישומים וכלי ניטור מחשוב למספר ניתן לטיפול של אירועים כדי שאנשי תפעול שירותי המחשוב יוכלו לפתור אותם מהר יותר. המטרה של ביג פנדה היא שוק ניהול תפעול המחשוב שהיקפו 23 מיליארד דולר, עם התמקדות עיקרית בשני פלחי שוק:

גרינפילד פרטנרז, שבסיסה בישראל, מתמקדת בהשקעה בעסקים טכנולוגיים ומאפשרי טכנולוגיה גלובליים בשלב הצמיחה המוקדם. השותף בגרינפילד שי גרינפילד אמר: "בכל הענפים והמקומות, חברות מחפשות דרכים לעמוד באופן יעיל ומדויק בדרישות הגדלות של ניהול מרכזי נתונים מודרניים. ביג פנדה מספקת פתרון חדשני, מקיף ומידרגי שהופך כאוס וערבוביה לתובנות שאפשר לפעול לפיהן. אנחנו נרגשים להיות שותפים של אסף והצוות שלו כדי להמשיך לבנות ולשפר את הפלטפורמה".

בנוסף לכך שיותר משילשה את ההזמנות, החברה השיגה כמה ציוני דרך משמעותיים אחרים. ב-12 החודשים האחרונים, ביג פנדה:

אודות גרינפילד פרטנרז

גרינפילד פרטנרז היא מיזם משותף בין TPG Growth, פלטפורמת ההשקעות בחברות בינוניות ומניות צמיחה של חברת הנכסים האלטרנטיביים TPG, ויהודה דורון, פעיל, משקיע ויזם ישראלי מצליח. גרינפילד פרטנרז מתמקדת בהשקעות של עד 20 מיליון דולר בעסקים טכנולוגיים ומאפשרי טכנולוגיה גלובליים בשלב הצמיחה המוקדם עם נוכחות בישראל. הצוות של גרינפילד בשטח בישראל מיישם את השנים הרבות של ניסיון תפעולי שיש לו ברשת הגלובלית של TPG כדי לעזור לחזק ולהגדיל את החברות שבתיק שלה. ההשקעות של גרינפילד פרטנרז כוללות את Avanan, ביג פנדה, Guardicore ו-Tapingo.

אודות חברת ביג פנדה

חברת ביג פנדה מאפשרת למחשוב הארגוני לבצע באופן חכם אוטומציה ומדרוג בתפעול שירותים כדי לעמוד בדרישות המורכבות של מרכז הנתונים המודרני. פלטפורמת תפעול השירותים האלגוריתמי של החברה הופכת רעש מחשוב מעננים מפוצלים, צוותים, יישומים וכלי ניטור לתובנות שאפשר לפעול לפיהן כדי להאיץ את הפתרון של אירועי מחשוב. רבים מהארגונים הגדולים בעולם כגון אינטל, Workday, News Corp, מייסי‘ס וסיסקו מסתמכים על ביג פנדה שתניע את תפעול השירותים שלהם. למידע נוסף, בקרו באתר www.BigPanda.io.

אנשי קשר

BigPanda
Mike Teeling, 650-562-6555, ext. 7
MTeeling@BigPanda.io
או
TPG
Courtney Power, 415-743-1550
Media@TPG.com

מקור:  BigPanda Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20171101006163/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire