ניוסטאר משיקה את רשת ההגנה מפני DDoS מהדור הבא: SiteProtect NG™

 

 

מערכת ההגנה שודרגה כדי להגן על ארגונים משלב ההתפתחות הבא של התקפות DDoS והתקפות יישומים

סטרלינג, וירג‘יניה, 7 בדצמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

ניוסטאר, Inc. ,Neustar, ספקית אמינה ניטרלית של שירותי מידע בזמן אמת, השיקה היום את SiteProtect NG™ (הדור הבא), הפתרון החדש שלה כדי להגן על מותגים מפני התקפות DDoS (מניעת שירות מבוזרת).

זה הגל האחרון של פתרון הפחתת ה-DDoS הייעודי של החברה שתוכנן כדי לעמוד בדרישות האבטחה של כל המותגים, באתר ובענן, כדי להתמודד עם הדור הבא של איומי סייבר. השדרוג החזק הזה מוסיף את פתרון ה-WAF (חומת אש ליישומי אינטרנט) החדיש ביותר של ניוסטאר לפתרון שזכה בפרסים Neustar SiteProtect כדי להרחיב את ההגנה על הרשת לשכבת היישומים. ממשק משתמש בזמן אמת חדש מספק ניתוח מגמות מעמיק מאוחד ונותן למותגים גישה חסרת תקדים לפורנזיקה של התקפות שלא זמינה כיום באמצעות שירותי הגנה מסורתיים.

"שנים של ניסיון ויכולות בהנדסת אבטחת סייבר הושקעו בפיתוח של רשת ההגנה ופורטל התפעול SiteProtect NG", אמר בארט לאיון, סגן נשיא למחקר ופיתוח, ניוסטאר פתרונות אבטחה. "ניוסטאר משקיעה בעתיד של ההגנה מפני DDoS מנקודת מבט של ארכיטקטורה ורואה בהתרחבות ובשילוב הקרוב יותר של תיק פתרונות האבטחה שלה מחויבות אסטרטגית ארוכת טווח של החברה".

"לרשות הלקוחות של ניוסטאר עומדים ההגנה הטובה ביותר, חוויית המשתמש הטובה ביותר, המבחר הרחב ביותר של תצורות וניתוחים עוצמתיים. התקפות DDoS ימשיכו להציב בפני מותגים ברחבי העולם אתגרים גדולים בנוגע ליעילות התפעולית שלהם בעתיד הנראה לעין, וההשקעה שלנו בפתרונות הפחתה תמשיך בקצב", הוסיף לאיון.

SiteProtect NG מתנתק מהמסורת של תכנון הגנה על רשת תוך שימוש בכמות גדולה של מרכזי ניקוי קטנים עם מספר קטן יותר של אתרים מאוד מבוצרים ומאוד מחוברים. הרשת של SiteProtect NG פרסה צמתים גדולים בקנה מידה מלא, כל אחד מהם עם יכולת ניקוי של טרה-בייטים בצפון אמריקה, אירופה ואסיה וצמתים בדרום אמריקה, אפריקה, אוסטרליה והודו מתוכננים לתחילת 2018.

"התקפות DDoS הגיעו לרמות ללא תקדים ב-2017 וכל המגמות שניוסטאר ממפה מצביעות על כך שב-2018 המצב יהיה גרוע יותר באופן דרמטי. לפושעי סייבר, במימון פרטי ושל מדינות, יש את האמצעים להתמקד באופן כירורגי במותגים ספציפיים, או לפתוח במתקפות כוחניות עם פוטנציאל לגרום נזקים קטסטרופליים בקנה מידה עולמי. לאנשי אבטחת סייבר רבים אין מנוחה, כי התקפות מנסות את ההגנות ולעיתים קרובות פורצות דרכן באופן יומיומי", ציין רודני ג‘ופי, סגן נשיא בכיר וחבר, ניוסטאר.

"הכנה לעתיד של רשתות הפחתה כדי לעצור התקפות לפני שהן מגיעות ליעדי המטרה שלהן תחסוך למותגים מיליארדים בכל שנה בגלל ההשפעה של התקפות DDoS. ההוצאה של ניוסטאר על מו"פ משקפת את הצורך המאוד אמיתי לחדש כל הזמן אל מול הצרה הזאת וכיום היא מגנה על אלפי מותגים מסביבת איומים שנעשית יותר ויותר מגוונת. SiteProtect NG הוא מוצר שממנף את החידושים האחרונים באבטחת אינטרנט ומתפתח כדי לעמוד בדרישות הקיימות והעתידיות".

ניוסטאר נותנת ללקוחות יותר שליטה ויותר פונקציונליות לבנות הגנות חזקות יותר על המותגים שלהם נגד התקפות DDoS מאי פעם בעבר. רשת ההפחתה של SiteProtect NG משלבת טכנולוגיות ופיתוחים חדשניים מפתרונות אבטחה קיימים של ניוסטאר עם ניתוחים חזקים של תעבורת נתונים שמופעלים על ידי ניתוחי נתונים של למידת מכונה. זה נותן למותגים ניתוח מעמיק של מגמות והתקפות, ומשאיר אותם עם תובנות יקרות ערך, שמאפשרות להם לקבל החלטות חכמות יותר לגבי התצורה של אבטחת הרשתות שלהם בעתיד.

אודות פתרונות האבטחה של ניוסטאר

פתרונות האבטחה של ניוסטאר מגינים מפני איומי רשת, מודיעים לכם על נקודות תורפה פוטנציאליות ברשת, מאיצים את הביצועים של נכסים מקוונים ומנטרים את הביצועים של אתרי הלקוח באמצעות שירותים ומוצרים רבים. ניוסטאר תציע את רשת הפחתת ה-DDoS הכי גדולה והכי מבוזרת בעולם עם קיבולת של יותר מ-10 Tbps, ושירות ההגנה מפני DDoS המוביל בענף שלנו SiteProtect מבטיח כיסוי מלא בזמן התקפה. השירות שלנו UltraDNS מנהל 10% מכל תעבורת האינטרנט, מנתב יותר מטריליון שאילתות בחודש ומספק זמן פעולה תקינה מוביל בענף עם זמינות של 100%. קרוב לעשרים שנות המומחיות שאין כמותה שלנו מבטיחות שהלקוחות שלנו מוגנים וממוטבים בזמן הפעילות העסקית הרגילה וכאשר מתרחשים אירועים לא רצויים. השירותים שלנו מבטיחים שקישוריות הרשת של לקוחותינו מוגנת וממוטבת בין אם במשבר או כאשר העסקים כרגיל. רבים מהמותגים הגדולים ביותר בעולם סומכים עלינו שהמערכות הקריטיות שלהם ימשיכו לפעול.

למידע נוסף, בקרו באתר www.security.neustar.

אודות ניוסטאר

ניוסטאר בע"מ היא ספקית שירותי מידע גלובלית מובילה שמניעה את העולם המחובר קדימה באמצעות יישוב זהויות הוליסטי אמין. אנחנו החברה היחידה שיכולה להבין מי נמצא בצד השני של כל אינטראקציה, ולכן המותגים הגדולים של העולם סומכים עלינו שנפתח את העסק שלהם ונגן עליו באמצעות הידע הכי מלא איך לחבר אנשים, מקומות ודברים. השילוב של מערכת הזהויות הייחודית, מדויקת ובזמן אמת של ניוסטאר ופתרונות זרימת העבודה מבוססי הענן שלנו מעצימים את לקוחותינו לקבל החלטות מדויקות, בעלות ערך ושאפשר לפעול לפיהן בתומי השיווק, הסיכונים, מיחשוב/ אבטחה, רשתות ותפעול. כספקית היחידה של המרכז לניהול ניידות מספרים של ארה"ב, ניוסטאר גם מאפשרת את הניתוב של שיחות טלפון והודעות הטקסט בארה"ב. למידע נוסף, בקרו באתר https://www.home.neustar.

אנשי קשר

Neustar
Max Deeley
neustar@hotwirepr.com
0207 608 8344

 

מקור:  Neustar

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20171207005439/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire