אמזון חוגגת את עונת החגים הכי גדולה; יותר מארבעה מיליון איש התנסו בפריים בשבוע אחד בלבד העונה הזאת

אמזון חוגגת את עונת החגים הכי גדולה; יותר מארבעה מיליון איש התנסו  בפריים בשבוע אחד בלבד העונה הזאת

 

Echo Dot וFire TV Stick with Alexa Voice Remote- היו המכשירים הכי נמכרים בכל הקטגוריות באמזון

כמות הפריטים שנשלחו באמצעות משלוח תוך יום אחד חינם או משלוח באותו יום חינם או משלוח אולטרה מהיר באמצעות Prime Now יותר מהוכפלה בעונת החגים הזאת

לעסקים ויזמים קטנים הייתה עונה שוברת שיאים עם יותר ממיליארד פריטים שהוזמנו ברחבי העולם

סיאטל, 26 בדצמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

אמזון (NASDAQ: AMZN) חגגה את עונת החגים הכי גדולה שלה כשלקוחות מכל העולם קנו ברמות שיא. מספר החברים של הפריים המשיך לגדול בחג הזה - למעשה, בשבוע אחד בלבד יותר מארבעה מיליון איש התחילו התנסות חינם בפריים או התחילו מנוי בתשלום כדי ליהנות ממשלוח חינם תוך יומיים, יום אחד או באותו יום, בנוסף למשלוח אולטרה מהיר ובתוך שעתיים עם Prime Now.

לקוחות קנו מתוך מאות מיליוני מוצרים, כולל מבחר עצום מעסקים ויזמים קטנים. יותר ממיליארד פריטים הוזמנו מעסקים ויזמים קטנים ברחבי העולם בעונה הזאת -- ובמשך חמישה ימים בלבד, מחג ההודיה עד סייבר מאנדיי, קרוב ל-140 מיליון פריטים הוזמנו מעסקים ויזמים קטנים. גם אצל Amazon Devices היה החג הטוב ביותר עד היום, כשעשרות מיליוני מכשירים מותאמים לאלכסה נמכרו בכל העולם. Echo Dot ו-Fire TV Stick with Alexa -Voice Remote היו לא רק מכשירי אמזון הכי נמכרים בעונת החגים הזאת אלא גם המוצרים הכי נמכרים מבין כל היצרנים בכל הקטגוריות בכל אמזון.

"מאז היום הראשון הייתה לנו אובססיה לגבי מה שלדעתנו חשוב ללקוחות שלנו -- קניות מצוינות במחירים נמוכים, משלוח מהיר וחינם ומבחר גדול של מוצרים מעולים -- ואנחנו ממשיכים לספק את כל השלושה, כל הזמן. אנחנו נרגשים שאנשים ממשיכים להצטרף לפריים בחג הזה, כדי לנצל יותר אפשרויות של משלוח מהיר וחינם בתוספת משלוח נוח כמו Amazon Key, וגם גישה מוקדמת ל-Lightning Deals והזרמה בלי מוגבלת של תוכניות טלוויזיה וסרטים, כולל Prime Originals ועוד", אמר ג‘ף וויילק, מנכ"ל הצריכה הבינ"ל. "תודה למיליוני הלקוחות ולמאות אלפי עובדי אמזון בכל רחבי העולם שהפכו את החג הזה לטוב יותר מאי פעם. אנחנו מצפים לעוד שנה נהדרת לפנינו".

Amazon Devices ואלכסה

אמזון סיפקה בחג הזה

קניות ממכשירים ניידים

תרומה לקהילה

בידור דיגיטלי

רבי המכר של החגים

עובדות משעשעות על החגים

אודות אמזון

את אמזון מנחים ארבעה עקרונות: אובססיה ללקוח במקום התמקדות במתחרים, תשוקה להמצאות, מחויבות למצוינות תפעולית ומחשבה לטווח ארוך. ביקורות של לקוחות, רכישות בלחיצת כפתור אחת, המלצות מותאמות אישית, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, קינדל, הטבלטים Fire, Fire TV, Amazon Echo ואלכסה הם חלק מהמוצרים והשירותים שאמזון הייתה החלוצה בהם. למידע נוסף, בקרו באתר www.amazon.com/about ותעקבו אחרי @AmazonNews.

אנשי קשר

Amazon.com, Inc.
קו חם למדיה
Amazon-pr@amazon.com
www.amazon.com/pr

 

מקור: Amazon.com, Inc.

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20171226005146/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire