דיאדיק היא עכשיו Unbound: ממציאה מחדש את עתיד האבטחה והפרטיות

 

Unbound מאפשרת חדשנות דיגיטלית מאובטחת עם טכנולוגיה פורצת דרך המעוגנת בעקרונות מתמטיים

 

ניו יורק, תל-אביב – 16 בינואר 2018,   (BUSINESS WIRE):

 

דיאדיק סקיוריטי (Dyadic Security), המובילה העולמית בקריפטוגרפיה בתוכנה (Software-Defined Cryptography), הודיעה היום על מיתוגה מחדש של החברה בשם Unbound Tech. השם החדש, המבוסס על המונח המתמטי "בלתי חסום" המתייחס לישות שאינה מוגבלת על-ידי פרמטרים ספציפיים, משקף את גישתה הייחודית של החברה לאבטחה ופרטיות, המבוססת על מחקר בחישוב בטוח של פרופ‘ יהודה לינדל מאונברסיטת בר-אילן (Secure Multiparty Computation – MPC). כחברה, Unbound מאפשרת לארגונים לעבוד עם סודות מבלי לחשוף אותם לעולם, מה שמבטיח שהנכסים הדיגיטליים של החברה יהיו מוגנים בכל עת. שירותים דיגיטליים אשר עד כה היו מעבר להישג ידו של הארגון ניתנים כעת לבנייה תוך ציות לתקני האבטחה והפרטיות המחמירים ביותר.

 

קריפטוגרפיה (הצפנה) היא היסוד לאבטחה ופרטיות דיגיטליות. הגנת נתונים, פרטיות, אימות זהות ואמון מבוססים כולם על מפתחות הצפנה, מה שהופך אותם לסודות רגישים ביותר. Unbound השיקה את הטכנולוגיה פורצת הדרך שלה במטרה להגן על מפתחות הצפנה ולאפשר חדשנות דיגיטלית מאובטחת בכך שתוודא שהמפתחות לא ייחשפו לעולם -- לאורך כל מחזור חייהם, בענן ובכל נקודה ברשת. עם הפתרון של Unbound, המפתחות מוגנים בפתרון תוכנה טהור שהופך את מלאכת ההצפנה לקלה, חסכונית ובטוחה עוד יותר.

 

על מנת לחזק עוד יותר את אבטחת המפתחות, Unbound מעבירה את השליטה ללקוחות במודל "Control Your Own Keys" (CYOK) בענן הציבורי עם מוצר Unbound Key Control (UKC). לראשונה, ארגונים יכולים לשלוט, לנהל ולהגן על מפתחות בכל תשתית ענן היברידי מבוזר ממסך בקרה יחיד. בנוסף, עם Unbound,  המפתח לעולם לא נמצא שלם במקום אחד, מה שמבטל את הסיכון הטמון בנקודת כשל בודדת. ארגונים יכולים כעת להמשיך ולשלוט במפתחות הדיגיטליים שלהם בענן תוך שמירה על פונקציונליות מלאה של היישומים והשירותים שבענן וללא צורך בחומרת ייעודית כמו HSM (Hardware Security Module). התוצאה היא זריזות, גמישות וסקלביליות בלתי מוגבלת.

 

"אנו חוזים עתיד ורוד ל-Unbound ככל שיותר ויותר ארגונים יעברו לענן, מהלך המשנה באופן דרמטי את נוף הסיכונים," אמר ארבינד פורושותאם, (Purushotham), מנכ"ל ומנהל השקעות ההון סיכון ב-Citi Ventures. "הטכנולוגיה של Unbound מספקת לארגונים את האבטחה הקפדנית והמודרנית הדרושה לנכסים הנמצאים בענן מבלי להתפשר על סקלביליות ויעילות. אנו נרגשים למלא תפקיד בצמיחתה של החברה המחלצת את פתרונות האבטחה החזקים ממגבלות החומרה ופותחת אפשרויות חדשות לחדשנות דיגיטלית מאובטחת."

 

2017 הייתה שנה מוצלחת ל-Unbound עם 12 מיליון דולר שגויסו בסיבוב סדרה B בהובלת Principal Strategic Investments של גולדמן-סאקס, Citi Ventures ו-Innovation Endeavors. החברה גם הגדילה את בסיס לקוחותיה עם ארגוני Fortune 500 ממדינות רבות, בהם ספקי שירותים פיננסיים, חברות טכנולוגיה, ייצור ורכב. מוצרי Unbound מתאימים למגוון שימושים, גם בקנה מידה רחב מאוד. לדוגמה, הפתרון של החברה משמש לאבטחת פלטפורמת אימות זהות ביומטרית הפרוסה בטלפונים ניידים של משתמשי הקצה באחד הבנקים מהשורה הראשונה בעולם ומספקת גם פתרון code signing כלל ארגוני לאחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות ביותר בעולם. Unbound ממשיכה ומתרחבת לשימושים נוספים בתחומי המטבעות הדיגיטליים, בלוקצ‘יין והאינטרנט של הדברים (IoT).

 

Unbound ממשיכה לגדול ולחדש ומתכננת להרחיב את העבודה המרשימה שעשתה עד כה ביישום המעשי של טכנולוגיית MPC גם להגנת  סודות מעבר למפתחות הצפנה ובדרך זו לאפשר שירותים דיגיטליים שלא התאפשרו קודם לכן עקב מגבלות אבטחה, פרטיות או ציות (compliance). החברה מרחיבה באופן משמעותי את צוותי המכירות שלה בארה"ב ובאירופה. כל הגורמים האלה מציבים את Unbound על המסלול ל-2018 עתירת תנופה.


"מה שאנו מפתחים כיום משנה בבירור את כללי המשחק. אימוץ השם Unbound משקף את זהותנו כחברה ואת מהות החדשנות המתמשכת שלנו. אנו מספקים הגנה חסרת תקדים המעוגנת בעקרונות מתמטיים למפתחות מוצפנים וסודות באתר הלקוח ובענן עם פתרון תוכנה טהור המבטל את הצורך לבחור בין אבטחה לנוחות שימוש," אמר אבנר מור, מנכ"ל ומייסד שותף של Unbound. "תחת השם Unbound נמשיך ונאפשר לארגונים להשתחרר מחומרה ייעודית ומהמגבלות שמונעות מהם לצמוח ולהאיץ יוזמות דיגיטליות כדי שלא יצטרכו להתפשר על רמת האבטחה והפרטיות הגבוהות ביותר, תוך  המעבר למחשוב ענן"

 

למידע נוסף, בקרו באתר החדש של Unbound בכתובת www.unboundtech.com

 

למידע נוסף על המותג החדש, חזונו והיצע המוצרים, הצטרפו לסמינר האינטרנטי שלנו ב-1 בפברואר, 2018

http://info.unboundtech.com/welcome-to-unbound-live-webinar

 

אודותUnbound

 

Unbound, המובילה העולמית בקריפטוגרפיה מוגדרת תוכנה, מספקת פיתרון תוכנה טהור המשחרר את האבטחה והפרטיות מאילוצים פיזיים כך שניתן יהיה להתאימו למציאות הדיגיטלית החדשה. יישום פריצות דרך מתמטיות מהפכניות מאפשר לעבוד עם סודות מבלי לחשוף אותם לעולם. בכך מבטיחה Unbound שהנכסים הדיגיטליים היקרים ביותר של הארגון יישארו בטוחים בכל שעה ובכל מקום. כמה מארגוני Fortune 500 המצליחים ביותר בעולם ובעלי דרישות אבטחה ופרטיות גבוהות ביותר מסתמכים על Unbound שתאפשר אספקת מוצרים ושירותים דיגיטליים אשר בעבר לא היו ניתנים לפיתוח ולעשות זאת במהירות ובהיקף חסרי תקדים.

 

למידע נוסף, אנו פנו ל-
Unbound Tech
Talya Mizrahi, +1-972-504717326
marketing@unboundtech.com
או
PAN Communications
Lisa DeStefano, +1-617-502-4342
Dyadic@pancomm.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire