קלרוטי זוכה באתגר זיהוי ה-ICS ב-S4 במיאמי

קלרוטי זוכה באתגר זיהוי ה-ICS ב-S4 במיאמי

החברה זכתה במקום הראשון בשני השלבים - גילוי נכסים וגילוי איומים

ניו יורק, 22 בינואר 2018 (GLOBE NEWSWIRE) :

Claroty, חדשנית בהגנה על רשתות טכנולוגיית התפעול (OT), הודיעה היום שהוכתרה כמנצחת בS4 ICS Detection Challenge  הראשון שהתקיים בכנס S4x18 במיאמי. מוצר גילוי האיומים הרציף של קלרוטי זכה במקום הראשון בשני חלקי האתגר - שלב 1 - זיהוי ושלב 2 - גילוי.

בשלב 1, המתחרים קיבלו תעבורת רשת שנלכדה מ-15 אתרים שונים מחברת נפט וגז אנונימית בחוף המערבי של ארה"ב. המתחרים התבקשו להשתמש במוצרים שלהם כדי לזהות נכסי מערכות בקרה תעשייתית (ICS assets) ברשת ולספק מבט על האופן שבו הנכסים מתקשרים. המתחרים זכו בנקודות על גילוי נכסים, זיהוי פרטים ספציפיים עליהם וקיבלו נקודות בונוס על תובנות ייחודיות. הניקוד תוכנן כדי לבדוק את המוצרים עצמם, ולא את הצוותים, והוענקו יותר נקודות לתשובות מהירות. קלרוטי ניצחה בשלב ה-1.

בשלב 2, המשתתפים עיבדו זרם חי של נתוני רשת. הנתונים כללו נוזקות ידועות שונות (לדוגמה Havex ו-Stuxnet), סריקות של יציאות (מהירות ואיטיות), הפרת מדיניות (למשל סיסמאות טקסט גלויות), שינויים לוגיים וכדומה. כמו כן נבדקה היכולת של המוצרים לגלות התקפות שיכולות להשפיע על תהליכים תעשייתיים ופעילות מקדימה (network reconnaissance) , בשלב מוקדם של "שרשרת הקטל בסייבר" שיכולות להצביע על ייתכנות של התקפה שעומדת להתרחש. מוצר גילוי האיומים הרציף של קלרוטי ניצח בשלב 2, וזכה במקום הראשון בתחרות כולה.

בטקס הענקת הפרסים, השופטים אריק ביירס, ג‘ון קוזימנו ורון בראש דיברו על האתגר עם חברי צוות המחקר של קלרוטי שכלל את אמיר "ג‘מבו" פרמינגר, טל קרן ונדב ארז. השופטים ציינו כמה היה קשה למתחרים. ביירס העיר שהתחרות הייתה "הרבה יותר קשה מהעולם האמיתי" בגלל דגימת הזמן המוגבלת, היעדר ההקשר והשימוש בחיישן אחד בלבד. בהתייחסו לכלל הקטגוריה, ביירס גם ציין שהוא "הופתע לטובה מהביצועים הטובים של כלל המוצרים".

"הניצחון ב-S4 הוא עדות לעבודה הקשה והמסירות של עובדי המחקר והתוכנה שלנו. הם ממשיכים לחדש ולקדם את מוצרי החברה ומוצרים אחרים שלנו בפלטפורמה המשולבת של קלרוטי", אמר אמיר זילברשטיין, מנכ״ל קלרוטי. "ברצוננו גם להודות לאנשים של S4 ו-aeSolutions שעבדו כל כך קשה כדי ליצור את אתגר גילוי ה-ICS. העבודה שלהם עוזרת להעלות את הרף באבטחת סייבר תעשייתית".

אודות S4

S4, כעת בשנתו ה-11, הינו כנס מוביל על אבטחת סייבר תעשייתית שמוביל דייל פיטרסון מ-Digital Bond. S4 התפתח מאירוע של יומיים עם 45 מקומות ישיבה לכנס רב מימדים שנמשך שלושה ימים על גבי שלוש במות עם יותר מ-300 מאנשי המקצוע הבכירים בעולם ב-ICS ואבטחת האינטרנט של הדברים (IoT), כולל מקדמי דעה, בעלי נכסים, יצרנים ואנשים נוספים מקהילת הסייבר.

אודות קלרוטי

קלרוטי, שהושקה כהזנק השני מבית היוצר הישראלי המפורסם Team8, משלבת מנהלי ואנשי מחקר מעולים ומומחיות טכנית עמוקה מתחומי טכנולוגיית המחשוב וטכנולוגיית התפעול, עם גיבוי של משקיעים חשובים כגון Bessemer Venture Partners ו-Innovation Endeavors. עם הבנה שאין לה משתווים ב-ICS, SCADA ומערכות  OT/IIoT חיוניות אחרות, המוצרים של קלרוטי נותנים מענה מלא לדרישות הגנה, גילוי ותגובה באבטחת סייבר תעשייתית.

למידע נוסף, בקרו באתר www.claroty.com.

כל המוצרים ושמות החברה כאן עשויים להיות שמות מסחר של בעליהם, בהתאמה.

 

איש קשר:

Carro Halpin

CHEN PR for Claroty

781-672-3132

chalpin@chenpr.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE