רק עד ה-2 בפברואר אפשר להשיג את עט הקריפטו הראשון בעולם במחיר אטרקטיבי

מילאנו, 26 בינואר 2018, (BUSINESS WIRE):

אנקורה, אחת היצרניות האיטלקיות הוותיקות ביותר של עטים, מודיעה על ימי המכירה האחרונים של כלי הכתיבה הייחודי -- עט ביטקוין. רק עד ה-2 בפברואר אפשר לרכוש את עט הקריפטו הראשון בעולם במחיר של החל מ-$1,000 במשך שלב הייצור במקום במחיר הקמעונאי של $2,250.

החברה הוקמה ב-1919 על ידי ג‘וזפה צניני כדי לייצר עטים בסטנדרטים איטלקיים של איכות גבוהה. מאז הקמתה, אנקורה ממשיכה לייצר עטים בעבודת יד ומשתמשת באבנים יקרות וחומרים ייחודיים, כולל טיטניום, וולקנייט, שיש ולבה. אפילו לוח העץ מתא המחלקה הראשונה מהטיטאניק שימש לגוף של העט באותו שם. במשך קרוב למאה שנים, השרבוט של המשתמשים בעטי אנקורה מחליק באופן חלק על פני הנייר על ציפורן מזהב טהור.

למעריצי הביטקוין, החברה ממילאנו מוכרת עכשיו מהדורה מוגבלת של 888 עטים כדוריים ביטקוין ו-88 עטים נובעים ביטקוין עם ציפורן מזהב 18 קרט, שיכולים להפוך להשקעה טובה.

בדרך כלל, פריטי מהדורות מוגבלות מצליחים היטב בשוק פריטי האיסוף היוקרתיים. העטים לציון 80 שנה לאנקורה שנמכרו ב-1999 עולים עכשיו עד אלפי דולרים באיביי. העטים הססגוניים של אנקורה שיוצרו בשנות השלושים עדיין מבוקשים מאוד על ידי אספנים.

אפשר לקנות את עט הביטקוין במהדורה מוגבלת של אנקורה במחיר אטרקטיבי במשך שלב הייצור מה-5 בינואר עד ה-2 בפברואר 2018. רק ל-976 מעריצי ביטקוין בעולם יש סיכוי להשקיע בעט הביטקוין במהדורה מוגבלת של אנקורה. אפשר לרכוש את העטים בביטקוין, אתריום, אירו או דולרים אמריקנים. עט הביטקוין הוא חלק מסדרת עטי הקריפטו. בקרו בטלגרם של אנקורה ותבחרו את עט הקריפטו שאתם רוצים שיהיה שלכם.

למידע נוסף - www.bitcoinpens.com ו-www.ancora1919.com.

אנשי קשר

מדיה
אנקורה
Matt Briling
ceo@ancora1919.com

 

מקור:  Ancora

גלריית מולטימדיה חכמה

לכל העטים הנובעים של אנקורה יש ציפורן מזהב 18 קרט (צילום: אנקורה)

יחד עם עט ביטקוין ייחודי מעריץ ביטקוין יקבל: בד להברקה, מילוי נוסף לעט (רק לעטים כדוריים), כרטיס אחריות וספר אחריות (צילום: אנקורה)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180126000000/en

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire