פלטפורמת הקריפטו Zloadr משיקה מחשבון מטבעון חדש

פלטפורמת הקריפטו Zloadr משיקה מחשבון מטבעון חדש

לונדון, 1 בפברואר 2018, (BUSINESS WIRE):

אחת מפלטפורמות פרסום הקריפטו המובילות בעולם, Zloadr, הודיעה שהיא משיקה מחשבון המרת מטבעות קריפטוגרפיים מקוון חדש, שמתווסף למגוון הכלים הדיגיטליים הקיימים שלה. המחשבון פועל כממיר כלל עולמי אוטומטי של מטבעות ומטבעות קריפטוגרפיים, ומאפשר למשתמשי הפלטפורמה להמיר מגוון רחב של מטבעות פיאט גלובליים מונפקי ממשלות לשווי של מטבעות קריפטוגרפיים שונים, ולהיפך - במהירות ובקלות. המחשבון צפוי להתחרות בכלי המרה מקוונים קיימים.

סטטיסטיקות ראשוניות מראות שהביטקוין (BTC) הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים שממירים אותו הכי הרבה כעת, בהתאם למעמדו של המטבע בראש הרשימה מבחינת שווי שוק. נראה שמתייחסים לביטקוין בתכיפות הרבה ביותר, לצד הדולר האמריקני (USD) והלירה שטרלינג (GBP). גם האתריום (ETH), השני מבחינת שווי שוק, פופולרי אצל המשתמשים.

מחשבון המטבעות החדש של Zloadr נחשב לאחד הממירים המקוונים הכי מקיפים שזמינים למשתמשי האינטרנט כיום, שלא רק מכסה מטבעות מהאפגני של אפגניסטן (AFN) ועד לדולר של זימבבואה (ZWL), אלא גם כולל מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, לייטקוין (LTC), אתריום, אתריום קלאסיק (ETC), ריפל (XRP) ודאש (DASH). Zloadr, שהוקמה ב-2015, ביצעה הנפקת מטבע לציבור של המטבע שלה בשנה שעברה, לפני ההשקה המלאה של פלטפורמת הפרסום.

ההשקה של כלי ההמרה הדיגיטלי של Zloadr מגיעה אחרי ההתרחבות של הפלטפורמה לאחרונה לשווקים בינ"ל, והיא האחרונה בסדרה ארוכה של הודעות מלהיבות. אחרי שותפות עם העיתון גרדיין בניגריה, ובתחילתו של פרויקט חדש קשור של חוזים חכמים, DocTailor, Zloadr גם הודיעה לאחרונה שהיא תשיק מחדש בקרוב תכונות ופונקציות נבחרות של אתר האינטרנט שלה, והחלקים האלה יהיו זמינים בשפות רבות, ביניהן ספרדית, גרמנית, פורטוגזית, סינית, יפנית אינדונזית ורוסית.

בתקופה שבה העניין במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ‘יין מתרחב מחוץ לשווקים חשובים כמו בריטניה וארצות הברית, Zloadr מפגינה יכולת חזקה לשמור לא רק על הרלבנטיות שלה, אלא גם על המחויבות שלה לבסיס הלקוחות הבינ"ל שלה, באמצעות מגוון של כלים מקוונים רב לשוניים וגם ממיר המטבעות והמטבעות הקריפטוגרפיים החדש. מחשבון המטבעות של Zloadr צפוי להיות בין הפונקציות שיציעו למשתמשים אפשרויות שפה שונות, לצד לו"ז הנפקות המטבע של הפלטפורמה ורשימת שווי השוק של המטבעות הקריפטוגרפיים בזמן אמת.

אודות Zloadr

Zloadr היא פלטפורמת פרסום החדשות הדיגיטלית הוויראלית הראשונה על הבלוקצ‘יין שמונעת על ידי משפיעים. Zloadr מפיצה תוכן ומגדילה את ההכנסה של יוצרי תוכן ברחבי העולם.

אנשי קשר

Zloadr Limited
Dominic Brown
+44 7951 811 718
מנהל תפעול ראשי
dominic@zloadr.com

 

מקור: Zloadr

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180201006029/en

 

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire