מנכ"ל Moneymailme חושף זירת מסחר בלוקצ'יין הראשונה עם פרוטוקולים מרובים בפורום הפינטק של פריס

 

מנכ"ל Moneymailme חושף זירת מסחר בלוקצ‘יין הראשונה עם פרוטוקולים מרובים בפורום הפינטק של פריס

פריס, 2 בינואר 2018, (BUSINESS WIRE):

מיהל איבסקו, המנכ"ל והמייסד של אפליקציית התשלומים החברתיים שזכתה בפרסים Moneymailme, הודיע בפורום הפינטק של פריס על פריצת הדרך הסודית של החברה שלו: חנות אפליקציות בלוקצ‘יין לפלטפורמות מרובות הראשונה בעולם לחוזים חכמים. קוראים לה Modex.

השקת המוצר של זירת המסחר לחוזים חכמים מודקס מתוכננת ל-15 במרץ, בדיוק לפני הנפקת המטבע (ICO) של החברה שמחכים לה זמן רב. המכירה המוקדמת של האסימון של מודקס נפתחה לציבור בסוף ינואר וקרוב למחצית מהאסימונים הוזמנו בשלושת הימים הראשונים.

מודקס מגשרת על הפער בין עסקים ומפתחים כדי להאיץ את האימוץ הגלובלי של טכנולוגיית הבלוקצ‘יין. לאור הנורמה המתפתחת של עסקאות "ללא גבולות", טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר של בלוקצ‘יין פתחה דלתות "לעולם חדש של החלפת נתונים שמתאפשרת באמצעות חוזים חכמים", אמר מיהל איבסקו, המנכ"ל והמייסד של הקבוצה.

" זירת המסחר לחוזים חכמים מודקס של Moneymailme מספקת את התשתית שנחוצה כדי לשלב יכולות בלוקצ‘יין עם אפליקציות כמו Moneymailme ומספר אין סופי של אפליקציות אחרות", אמר איבסקו למשקיעים באירוע הפינטק של פריס. "האריזה וההספקה שלנו את הפלטפורמה עם השותפים הפיננסיים שלנו שפיתחו שימוש מעשי לכלי באירופה ובשאר העולם היא פונקציה באמת מלהיבה", אמר. "מודקס היא גורם משנה מצב".

זירת המסחר מודקס, שנועדה לשמש מקום מרכזי לאפליקציות ופלטפורמות אינטרנט צד שלישי מרובות להתחברות והתקנת חוזים חכמים, כוללת יתרונות משמעותיים לאימוץ של הצרכנים, חיסכון בעלויות של עסקים, כלים למפתחים, אמון ומעורבות של הקהילה, הגנה על קניין רוחני והזדמנויות להכנסות עבור מפתחים, כשהכל מתרכז סביב סביבת החוזים החכמים שמודקס יצרה.

התשתית נבנתה על גבי פרוטוקול הבלוקצ‘יין של האתריום ונוצרה להכללת פרוטוקולים מתפתחים שתומכים גם הם בחוזים חכמים, והיא אחת הראשונות בענף שעושה זאת. ההנפקה של מודקס תיפתח ב-28 במרץ ותימשך 30 יום או עד שיגיעו לגבול העליון. המכירה המוקדמת של ההנפקה של מודקס מקבלת עכשיו תרומות מתומכים משכימי קום של העסק.

וידאו https://youtu.be/iB5OK9NxG1U

אנשי קשר

Moneymailme
שאלות מהעיתונות
Mihaela Becheru
מנהלת התקשורת של מודקס
E-mail: mihaela@modex.tech
Telephone: +40766.350.466
www.modex.tech
contact@modex.tech

 

מקור: Moneymailme

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire