הפעילו כוח עבודה דיגיטלי באמצעות חבילת ה-RPA של Newgen

הפעילו כוח עבודה דיגיטלי באמצעות חבילת ה-RPA של Newgen

דובאי, 19 בפברואר 2018 (GLOBE NEWSWIRE) :

Newgen Software, ספקית של פלטפורמות ניהול תהליכים עסקיים (BPM), ניהול תוכן ארגוני (ECM) וניהול תקשורת לקוחות (CCM), הכריזה היום על ההשקה של חבילת האוטומציה הרובוטית של תהליכים (RPA) iBPS.

בהתייחסו למוצר החדש, דיוואקר ניגם, מנהל כללי ויו"ר, Newgen Software, אמר: "רוב הארגונים תלויים בכמות עצומה של משימות שגרתיות ובנליות בפעילות היומיומית שלהם. האוטומציה של משימות אלה חיונית כדי שהארגונים ישיגו יעילות תפעולית רבה יותר ומעורבות גדולה יותר של הלקוחות. החבילה הזאת תוכיח את עצמה כגורם מאפשר עסקים בכך שתצייד עובדי ידע במידע וגמישות לקבלת החלטות".

החבילה, שבנויה על פלטפורמת ניהול חכם של תהליכים עסקיים, מחוזקת באמצעות RPA שמאפשר אוטומציה של תהליכים מקצה לקצה, ומעצימה ארגונים באמצעות כלי חזק לשינוי דיגיטלי. iBPS RPA מציעה מסגרת של רובוטיקה וניהול זרימות עבודה עבור עובדי ידע בכל עסק. ארגונים יכולים למדוד, ליצור, ליישם, לנהל ולנטר סוכנים רובוטיים, שמאפשרים יותר זריזות וגמישות עם ביצועים עסקיים משופרים.

התכונות החשובות הן:

סימולטור תהליכים: עוזר לארגונים למדוד ולזהות צווארי בקבוק בתהליכים, לפני יישומם, באמצעות ניתוחי מה-אם וניתוחים מבוססי יעדים. הוא יוצר מפת חום כדי לתת אינדיקציה ברורה על צווארי בקבוק, מצבי עומס ופעולות מעכבות בזרימה של תהליכים.

מתכנן התהליכים של iBPS: יוצר ומתכנן את התהליך על ידי ניצול תכונות ופונקציות שמובנות ב-iBPS. הוא גם מתכנן זרימות עבודה מבוססות RPA ומגדיר חריגים והתראות, נתוני קלט ספציפיים לתהליך, כללים עסקיים, זרימות מבוססות החלטות והודעות על שינויי סטטוס.

ניטור פעילות עסקית: מאפשר גישה לכל המידע ברמת צעד העבודה ומאפשר קבלת החלטות טובה יותר על ידי הפקת תובנות מפורטות מהמידע שמתקבל.

מרכז בקרה רובוטי: מאפשר לארגונים ליצור, ליישם, לבקר ולנטר סוכנים רובוטיים באמצעות מרכז מרכזי בזמן אמת.

יצירת תסריטים ניתנים לביצוע: עוזר להמיר פעולות אנושיות לתסריט ניתן לביצוע ומצמיד אותו לצעד העבודה של הרובוט כדי לשפר את הרווחיות של העסק.

ניהול חריגים: מאפשר לארגונים לטפל בחריגים שנובעים ממצב לא רגיל ומבטיח שהתהליך הכולל לא מושפע.

החבילה ממטבת ניצול משאבים והצמצום בכוח האדם התפעולי שנחוץ כתוצאה מכך מפחית עלויות. עסקים יכולים להגדיל את הפעילות שלהם באמצעות זמינות 24X7 ולהפחית משמעותית טעויות אנוש.

אודות Newgen Software Technologies Limited

Newgen Software היא ספקית של פלטפורמות ניהול תהליכים עסקיים, ניהול תוכן ארגוני וניהול תקשורת לקוחות עם פתרונות גדולים קריטיים שמיושמים בבנקים המובילים בעולם, חברות ביטוח, ארגוני שירותי בריאות, ממשלות, חברות מיקור חוץ של תהליכים עסקיים וחברות תקשורת.

למידע נוסף, בקרו באתר www.newgensoft.com

צרופות:

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/5b1deefe-fb6a-4866-94f7-3776c95d165d

 

Asif Khan
Newgen Software Inc.

asif.khan@newgensoft.com

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE