סטרייטקאסט מכירה בקרדינליטי "בין 10 שכדאי לעקוב אחריהן ב-2018"

 

סטרייטקאסט מכירה בקרדינליטי "בין 10 שכדאי לעקוב אחריהן ב-2018"

קרדינליטי נבחרה כחברה "בין 10 שכדאי לעקוב אחריהן" על ידי חברת הניתוחים בתעשייה סטרייטקאסט | פרוסט אנד סאליבן

גילפורד, אנגליה, 25 בפברואר 2018, (BUSINESS WIRE) :

בדוח החדש שלה "שינוי דיגיטלי משמעו כלים חדשים בשביל העסק" -- חלק מהזרם פעילות גלובלית, תיאום, ניתוח נתונים ומונטיזציה (ODAM) -- סטרייטקאסט מכירה בגישה החדשה של קרדינליטי לגבי עיבוד נתוני עתק כדי לספק יישומים כגון חוויית משתמש, בינה תפעולית, ניתוח רשתות, ניהול נטישת לקוחות ובינת שיווק.

סטרייטקאסט זיהתה שהפלטפורמה CARDINALITY Perception מקבצת כמויות גדולות של נתונים ממקורות ספקי פתרונות ענן מרובים כדי לתת מענה לקבוצה גדלה של צורכי ניתוח נתונים מצוותי עבודה אופרטיביים שונים והעסק הרחב. היא גם עושה זאת בקיצבי בליעה ורמות אחסון שבעבר נחשבו לא מעשיים.

"הפלטפורמה, שמשתמשת בעקרונות תכנון שקשורים למיקרו שירותים ולרכיבי פתרונות במכולות, היא התקדמות גדולה במתן מענה לצרכים של ניתוח נתוני ספקי פתרונות ענן במחיר שפלטפורמות שהוגדרו קודם לכן לא יכלו לגעת בו", אמר קרל ווייטלוק, מנהל אסטרטגיית ה-ODAM הגלובלית של סטרייטקאסט. "התעשייה צריכה דרכים להפוך נתונים לחכמים במחירים שהיא יכולה להרשות לעצמה".

סטיבן בווקר, מנכ"ל ומייסד שותף של קרדינליטי, אמר: "אנחנו משתמשים בשילוב הייחודי שלנו - מומחיות בתקשורת ובמדע הנתונים - כדי לאפשר לספקי פתרונות ענן לנצל את הטכנולוגיות הפתוחות הכי חדישות כדי להניע שינוי דיגיטלי. אנחנו באמת נרגשים לקבל הכרה מארגון כמו סטרייטקאסט | פרוסט אנד סאליבן על היותנו חדשנים וכאלה שכדאי לעקוב אחרינו. נהיה בכנס המובייל העולמי בברצלונה השנה, אז בואו לבקר אותנו באולם 7, דוכן C23".

אודות קרדינליטי

קרדינליטי היא חברת ניתוח שזכתה בפרסים שמשנה לגמרי את הגישה של נותן שירותים לעיבוד נתוני עתק. CARDINALITY Perception הוא פתרון ניתוח חדשני שכבר הוכח בסדר גודל כלל ארצי אצל מפעילי רשתות סלולר כמו טלפוניקה בריטניה, אחת מהתקנות ה-Hadoop הגדולות ביותר באירופה, ואפשר גם להתקין אותו כמכשיר למקרה שימוש בודד במרכז הנתונים שלכם או בענן. המטה של קרדינליטי נמצא בבריטניה, עם מרכזי מו"פ בפולין וסרביה, ומשרדים אזוריים במכסיקו וירדן.

למידע בקרו באתר cardinality.co.uk או פנו לכתובת info@cardinality.co.uk.

אודות סטרייטקאסט | פרוסט אנד סאליבן

סטרייטקאסט משתמשת בתמהיל של מחקרים במינוי והתקשרויות ייעוץ מותאם אישית כדי לספק ידע ונקודת מבט שאפשר להשיג רק באמצעות שנים של התנסות בעולם האמיתי בתעשייה שבה לקוחות הם משתפי פעולה. השותפים של היום הם המתחרים של מחר וזריזות וגמישות וחדשנות הן יסודות חשובים להצלחה.

אנשי קשר

CARDINALITY
Steve Bowker
+447511429164
steve@cardinality.co.uk

 

מקור: CARDINALITY

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180223005307/en

 

 

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire