התעשייה של העתיד מתחילה כאן: קרנו, הכוח המניע וחלון הראווה של החדשנות הצרפתית

התעשייה של העתיד מתחילה כאן: קרנו, הכוח המניע וחלון הראווה של החדשנות הצרפתית

הרשת של קרנו, שחקנית מרכזית בחדשנות של חברות וחלון הראווה של יוזמות המחקר המשותפות של צרפת, תהיה בליבה של תערוכת "GLOBAL INDUSTRIe" (פריס - 27 עד 30 במרץ 2018)

מכון קרנו בלב תערוכת "GLOBAL INDUSTRIe"

פריס, 26 בפברואר 2018, (BUSINESS WIRE) -:

מה-27 עד ה-30 במרץ 2018, "GLOBAL INDUSTRIe" תפגיש את הסביבה התעשייתית של צרפת ואירופה באירוע הגדול ביותר שמוקדש כולו לתעשייה בעתיד. מכון קרנו, כמנוע אמיתי של חדשנות, יציע את הצעת המו"פ החזקה ביותר ממעבדות המחקר הטובות ביותר בצרפת שנגישות ליצרנים. הרשת של קרנו תהיה נוכחת בדוכן המשותף "Le Village Carnot" שמקבץ את ההצעה של 17 מכונים רבי יכולות: אולם 4 דוכן 4N103, בדוכן 3D village ייצור אדיטיבי: אולם 5 - דוכן 5D146, וגם בדוכנים של שחקנים אסטרטגיים רבים (חברות, טריטוריות וכדומה).

כדי לחזק את המו"פ של החברות ולהקל את הגישה שלהן למיומנויות והטכנולוגיות שמגיעות מהמעבדות הגדולות ביותר בצרפת, הרשת של קרנו תציג טכנולוגיות רבות שמגלמות את החידושים של המחר. הן כוללות חומרים חדשניים עם נייר ואריגים שמסננים גלים א"מ, סוללה אוטונומית ואורגנית להפעלת לב מלאכותי, ההתפתחויות האחרונות ברובוטיקה, מציאות מדומה והאינטרנט של הדברים, ומערכות שמשפרות את הניצולת של אנרגיה. האנשים של מכון קרנו יהיו נוכחים כדי להדגים ולהפעיל את הטכנולוגיות המוצגות. אזור שמוקדש לאנימציה יועמד לרשות המבקרים בארבעת ימי התערוכה ומומחים של קרנו יהיו זמינים לפגישות מקיפות עם חברות.

מניעים חדשנות בעסקים

עם 30,000 אנשי מחקר ו-1,050 פטנטים שנרשמו ב-2016, מכון קרנו יוצר חוזים עם שותפים עסקיים בשווי של 710 מיליון אירו. מספרים אלה מראים שהרשת של קרנו היא השחקן העיקרי בצרפת במחקר בין חברות ומעבדות ציבוריות. היצירה של 170 הזנקים כל שנה מוכיחה שהרשת של קרנו יכולה להאיץ ולהפיץ חדשנות.

הודות לנכסים האלה, הרשת של קרנו היא שותפה חיונית בהפיכתה של צרפת לאלופת התעשייה של העתיד ובתמיכה בחדשנות עסקית בכל אזורי העולם: אירופה, אמריקה ואסיה.

למידע נוסף על הרשת של קרנו: http://www.instituts-carnot.eu/en

למידע נוסף על התערוכה: http://www.global-industrie.com/en/

כדי להיפגש עם הרשת של קרנו בתערוכת GLOBAL INDUSTRIe:
Alexandre LABARRIERE - alabarriere@aromates.fr

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  http://www.businesswire.com/news/home/20180226005074/en/

אנשי קשר

Aromates
Alexandre LABARRIERE
alabarriere@aromates.fr

 

מקור: Carnot Institutes

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire