גלובקום פורסת בהצלחה את השלב הראשון של תוכנית הקישוריות באזורים כפריים שלה יחד עם אוונטי תקשורת

 

גלובקום פורסת בהצלחה את השלב הראשון של תוכנית הקישוריות באזורים כפריים שלה יחד עם אוונטי תקשורת

לונדון, 13 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE) :

אוונטי, Avanti Communications Group plc ("אוונטי"), ספקית מובילה של שירותי תקשורת נתונים לוויינית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ("EMEA"), וגלובקום, ספקית קישוריות גלובלית שמשרתת שוקי מדיה, ימיים, ארגוניים וממשלתיים, הודיעו על הסכם אב לשירותים.

גלובקום תשתמש בשירותי מפעיל רשת וירטואלי (VNO) מלוויין ה-Ka-band HYLAS 2 של אוונטי שמכסה את אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. שירותי ה-VNO יאפשרו לגלובקום לספק חיבור לווייני לאזורים לא מפותחים.

הפריסה הראשונית מביאה פס רחב לווייני מאוד אמין ומהיר ליותר מ-250 כפרים שלא זכו לשירות במזרח התיכון והיא השלב הראשון באסטרטגיה של גלובקום לחבר כפרים באזורים כפריים ומרוחקים כדי לאפשר מסחר, חינוך ותוכניות תמיכה ממשלתיות.

בשלב 2 של היוזמה, גלובקום מתכננת להרחיב עוד את השירות ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-12 החודשים הבאים ויש לה חזון להפעיל עוד 2000 חיבורים באמצעות טכנולוגיית הלוויינים עם קצב העברה גבוה של אוונטי.

כריסטיאן ג‘ורג‘סון, מנהל השיווק הראשי של אוונטי תקשורת, אמר: "אנחנו שמחים ליצור שותפות עם גלובקום ולעזור לה להשיג את החזון שלה על ידי חיבור כפרים באזורים כפריים ומרוחקים שמשרת הלוויין שלנו HYLAS 2. אנחנו מצפים לפריסה של הפס הרחב הלווייני Ka-band שלנו בשלב 2 של היוזמה".

"אנחנו נרגשים לספק חיבור פס רחב לשווקים שלא מקבלים מספיק שירות", אמר מנכ"ל גלובקום ג‘ייסון ג‘ורנק. "על ידי שימוש בלווייני Ka-band עם קצב העברה גבוה של אוונטי כמפעיל רשת וירטואלי, גלובקום יכולה לנהל את איכות השירות על בסיס משתמשי קצה בדידים כמעט בזמן אמת, ובמחירים נגישים".

הערות לעורכים:

אודות אוונטי תקשורת

אוונטי מחברת אנשים בכל מקום שהם נמצאים -- בבית שלהם, בעסק, במימשל ובמכשירים ניידים.

באמצעות צי הלוויינים HYLAS ושותפים ב-118 מדינות, הרשת מספקת שירות אינטרנט שנמצא בכל מקום לרבע מאוכלוסיית העולם. אוונטי מספקת את רמת האיכות והגמישות שמחפשים לקוחות התקשורת התובעניים ביותר.

אוונטי היא הנכנסת הראשונה לתחום של תקשורת נתונים באמצעות לוויינים עם קצב העברה גבוה ב-EMEA. יש לה זכויות למקטעי חלל ולספקטרום Ka-band לנצח שמכסה שוק קצה של יותר מ-1.7 מיליארד אנשים.

הקבוצה השקיעה 1.2 מיליארד דולר ברשת שכוללת לוויינים, תחנות קרקעיות, מרכזי נתונים וטבעת סיבים.

לאוונטי יש מימשק לקוחות ייחודי מבוסס ענן שמוגן על ידי טכנולוגיה פטנטית.

אוונטי תקשורת רשומה למסחר בלונדון ב-AIM (AVN: LSE)

www.avantiplc.com

אודות גלובקום

גלובקום היא הספקית המובילה של קישוריות גלובלית מוכוונת הנדסה שמשרתת שוקי מדיה, ימיים, ארגוניים וממשלתיים ביותר ממאה מדינות. אנחנו מפתחים פתרונות קישוריות חכמים כדי לתת מענה לבעיות של לקוחות בספקטרום רחב של תחומים, כולל תכנון ושילוב מערכות, שירותי תקשורת מנוהלים כולל מובייל והאינטרנט של הדברים, שירותי מדיה ורשתות קריטיות. אנחנו ידועים ביכולת הייחודית שלנו לספק קישוריות חסינה למקומות הכי מרוחקים בתנאים הכי מסוכנים. גלובקום מחויבת לשיפור התקשורת ומנצלת את הרשת הגלובלית ברמה עולמית שלה כדי להציע פתרונות של תקשורת עם שירותים מנוהלים מקצה לקצה בכל העולם.

המטה של גלובקום נמצא בהופוג, ניו יורק ויש לה משרדים במרילנד, ניו ג‘רזי, וירג‘יניה, הולנד, דרום אפריקה, גרמניה, סינגפור, איחוד האמירויות ואפגניסטן. למידע נוסף, בקרו באתר www.globecomm.com.

www.globecomm.com

Contacts

למידע נוסף, התקשרו בבקשה:
Avanti
Chris Georgeson
Mediarelations@avantiplc.com
או
Globecomm
peggy.stalhut@globecomm.com

מקור: Avanti Communications

צפו בהודעה הזאת באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180313005330/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire