אוונטי תקשורת ואיזוטרופיק סיסטמס יפתחו מסוף שמתקין את עצמו כדי להרחיב שווקים בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

אוונטי תקשורת ואיזוטרופיק סיסטמס יפתחו מסוף שמתקין את עצמו כדי להרחיב שווקים בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

 

טכנולוגיית מסופים ומחירים משבשים יתמכו בפריסה מהירה יותר

לונדון, 14 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE):

אוונטי, Avanti Communications Group plc ("אוונטי"), מפעילת לוויינים מובילה המספקת שירותי תקשורת נתונים לוויינית Ka-band בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, יצרה שותפות עם איזוטרופיק סיסטמס, הספקית של מסופי הלוויינים מהדור הבא, כדי לפתח מסופי סריקה אלקטרוניים לגמרי שמתקינים את עצמם.

השותפות היא סימן לביטחון של אוונטי שהטכנולוגיה האופטית שגורמת לשינויים תפתח שווקים פוטנציאליים חדשים עם מחירים משבשים ותשפר מגוון של פתרונות ניידות שספקי שירות יכולים לספק באופן גמיש למשתמשים צרכניים, ממשלתיים וארגוניים.

איזוטרופיק סיסטמס תתאים את המסופים ספציפית לדרישות של אוונטי עם התמקדות מיוחדת ברוחב פס מיידי מוביל בשוק עם עקיבה חלקה באמצעות קרניים מרובות וגם מחירים נמוכים יותר משמעותית. הטכנולוגיה החדשנית גם תעניק לאוונטי יכולת לספק שירותי פס רחב נייחים שצורכים 90 אחוז פחות חשמל עם ביצועים ואמינות מאוד גבוהים. אב-טיפוס פועל צפוי בתחילת 2019 וייצור בהיקף מלא עד אמצע 2020.

גרהם פיטרס, המנהל הכללי של פתרונות ממשלתיים, אוונטי תקשורת, אמר: "אנחנו שמחים ליצור שותפות עם איזוטרופיק סיסטמס כדי להוביל את הענף שלנו ביצירת הזדמנויות שוק חדשות ומתן מענה להן על בסיס הטכנולוגיה המשבשת והחדשנית הזאת. אוונטי מתמקדת בהספקת קישוריות עם קצב העברה גבוה משתלמת כדי לשרת את לקוחותינו באירופה, המזרח התיכון ואפריקה".

"הביקוש לפס רחב גדל בכל יום בכל העולם, ומפעילי לוויינים כמו אוונטי ממשיכים לבנות את הסביבה שלהם כדי לספק שירותי HTS לשווקים שלא מקבלים מספיק שירות", אמר ג‘ון פינלי, מייסד ומנכ"ל איזוטרופיק סיסטמס. "היכולות הטכניות הייחודיות שלנו והמחירים המשבשים מאפשרים לאוונטי לשחרר את הביקוש הסמוי לקיבולת HTS על ידי מגזרים שצריכים חסם כניסה הרבה יותר נמוך מבחינת הוצאה הונית אבל בלי להתפשר על הביצועים הצפויים. הזכייה באמון של מפעילת לוויינים ותיקה מחזקת את החזון שלנו לספק את הביקוש לשירותי נתונים, ניידות ופס רחב לווייניים על ידי צמצום משמעותי של העלות בהשוואה למסופים קרקעיים קיימים והפיכתם להרבה יותר פשוטים לפריסה".

אודות אוונטי תקשורת

אוונטי מחברת אנשים בכל מקום שהם נמצאים -- בבית שלהם, בעסק, במימשל ובמכשירים ניידים.

באמצעות צי הלוויינים HYLAS ושותפים ב-118 מדינות, הרשת מספקת שירות אינטרנט שנמצא בכל מקום לרבע מאוכלוסיית העולם. אוונטי מספקת את רמת האיכות והגמישות שמחפשים לקוחות התקשורת התובעניים ביותר.

אוונטי היא הנכנסת הראשונה לתחום של תקשורת נתונים באמצעות לוויינים עם קצב העברה גבוה ב-EMEA. יש לה זכויות למקטעי חלל ולספקטרום Ka-band לנצח שמכסה שוק קצה של יותר מ-1.7 מיליארד אנשים.

www.avantiplc.com

 

אודות איזוטרופיק סיסטמס

איזוטרופיק סיסטמס מפתחת את המסוף עם קצב העברה גבוה, משולב במלואו, עם צריכת חשמל נמוכה, רוחב פס גדול ושירותים מרובים הראשון בעולם שמיועד לתמוך בתעשיית הלוויינים כדי "להגיע מעבר" לשווקים המסורתיים ולרכוש לקוחות חדשים באמצעות חבילה מלאה של שירותי קצב העברה גבוה. צוות מומחי התעשייה והמדענים של החברה פיתח כמה דברים חלוציים בתכנון של מסופי לוויין.

www.isotropicsystems.com

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: 

http://www.businesswire.com/news/home/20180314005621/en/

אנשי קשר

Avanti
Chris Georgeson
mediarelations@avantiplc.com
או
Isotropic
lkoppel@aboutsage.com

 

מקור: Avanti Communications

 

 

 

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire