ADVA ואמרטוס מדגימות אוטומציה של ניהול מחזור החיים של שירותים באמצעות ארכיטקטורת MEF 3.0

ADVA ואמרטוס מדגימות אוטומציה של ניהול מחזור החיים של שירותים באמצעות ארכיטקטורת MEF 3.0

הוכחת רעיון שבנויה על ADVA Pro-Vision® פותחת את הדלת לתפעול יעיל והפעלת שירותים מואצת

פריס, 10 באפריל 2018, (BUSINESS WIRE):

ADVA (FSE: ADV) הודיעה היום על הדגמה משותפת עם אמרטוס שמגלה איך ספקי שירותים יכולים להפחית את זמני ההפעלה והשינוי של שירותים משבועות לדקות. בהצגת הערך של מימשק הספקת משאבי הרשת (NRP) Presto של MEF, הוכחת הרעיון משתמשת במימשקים ניתנים לתכנות לביצוע האוטומציה של תיאום שירותי מחזור החיים (LSO). ההדגמה "Making end-to-end service lifecycle management real with MEF’s LSO Presto API" מדגישה את התפקיד היסודי של שירותי רשת אוטומטיים דינמיים בחזון השינוי של MEF 3.0. באמצעות הפתרון ADVA Pro-Vision®, היא מוכיחה איך APIs פתוחים ותקניים יכולים לממש את ההבטחה של אפס אינטגרציה עבור רכיבים מרובי ספקים שונים, ולהפחית משמעותית את ההוצאה ההונית והתפעולית. הנציגים ב-MPLS + SDN + NFV WORLD בפריס יכולים לראות את הוכחת הרעיון על ידי ביקור בביתן של ADVA, מספר 401, מיום שלישי 10 באפריל עד יום ששי 13 באפריל.

"ב-ADVA, אנו שותפים למחויבות של MEF להפעלת שירותים דינמית על פני דומיינים וספקי טכנולוגיה מרובים. לכן מיהרנו לאמץ את מסגרת השינוי MEF 3.0 והצטרפנו לאמרטוס בהוכחת הרעיון החשובה הזאת. מה שאנחנו מדגימים השבוע זה איך אפשר כבר עכשיו להשתחרר מהאילוצים של קישוריות סטטית ולהאיץ באופן רדיקלי הפעלת שירותים תוך שימוש בטכנולוגיה שכבר זמינה, כמו חבילת פתרונות ניהול הרשת FSP שלנו", אמר אולריך קוהן, מנהל, שיווק טכני, ADVA. "באמצעות ההדגמה המשותפת הזאת, אנחנו מוכיחים שמימשקי MEF תקניים מאפשרים לספקי שירותים לפשט אינטגרציה של רשתות, לייעל את התפעול ולעמוד בדרישות הפעלת השירותים שנעשות יותר ויותר תובעניות ברשתות ממוקדות ענן. על ידי שימוש בטכנולוגיית SDN המבוססת על תקנים פתוחים, אנחנו מראים איך הספקה שקודם לכן לקחה 60 יום אפשר להשיג עכשיו ב-60 שניות בלבד".

הוכחת הרעיון המשותפת כוללת צומתי חישוב קשתות שמבוקרים על ידי פתרון ניהול הדומיינים Pro-Vision® של ADVA ויש בה Presto NRP northbound API שפותח במשותף על ידי אמרטוס ו-ADVA ומתמשק עם פלטפורמת תיאום שירותים. היא מהווה צעד חשוב בכיוון של הפיכת שירותי קישוריות זריזים, גמישים, מובטחים ומתואמים לזמינים על פני דומיינים וספקים מרובים. באמצעות התמיכה בתקנים החדשים של MEF 3.0, ההדגמה מדגישה את החשיבות של צמצום הפתרונות הקנייניים המשולבים אנכית, תוך הצגת היתרונות של אימוץ יוזמות של API פתוחים שמאפשרים גישה מקצה לקצה שמתמקדת במחזור החיים של השירותים. היא מראה איך מימשקים ניתנים לתכנות יכולים לאפשר ניהול אוטומטי, שמאפשר לספקי שירותים לספק במהירות יישומים חדשים, לשפר את האיכות של חוויית לקוח הקצה ולנצל יתרון תחרותי מכריע בשוק חברות התקשורת".

"אנחנו גאים ונרגשים לאחד כוחות עם ADVA בהוכחת הרעיון החשובה הזאת. יחד אנחנו מראים לתעשייה את הדרך קדימה לשירותים זריזים, גמישים, אוטומטיים ומבוססי ענן. זה הכל עניין של סילוק פעילות אינטגרציה ידנית גוזלת זמן והגברת המהירות של החדשנות באמצעות API פתוח מבוסס תקנים", אמר ליאם טומי, סגן נשיא, מכירות ושיווק, אמרטוס. "הדגמת הבשלות של הטכנולוגיה הזאת פותחת את הדלת לעולם של אפשרויות חדשות לספקי שירותים. בלב של הוכחת הרעיון הזאת נמצאת הגישה ההוליסטית של MEF 3.0 לתיאום מחזור החיים. במקום האסטרטגיות מלמטה למעלה קצרות הראות שמובילות מערכות אחרות למבוי סתום, הגישה הזאת ממטבת את השימוש במשאבי הרשת, מאפשרת אינטגרציה יותר יעילה  של טכנולוגיות מרובות ומאפשרת דרך קצרה יותר להכנסות חדשות".

מידע נוסף על הוכחת הרעיון אפשר למצוא בשקופיות האלה: http://adva.li/mef-presto-poc

אודות ADVA רשתות אופטיות

ADVA רשתות אופטיות היא חברה שמתבססת על חדשנות ועזרה ללקוחותינו להצליח. כבר יותר משני עשורים, הטכנולוגיה שלנו מאפשרת רשתות ברחבי העולם. אנחנו מפתחים כל הזמן חומרה ותוכנה פורצות דרך שמובילות את תעשיית הרשתות ויוצרות הזדמנויות עסקיות חדשות. פתרונות הקישוריות הפתוחה האלה הם שמאפשרים ללקוחותינו לספק את שירותי הענן והסלולר שחיוניים לחברה של ימינו ולדמיין מחרים חדשים. ביחד אנחנו בונים עתיד מחובר ובר קיימא באמת. למידע נוסף איך נוכל לעזור לכם, בקרו אותנו בבקשה באתר www.advaoptical.com.

אודות אמרטוס

אמרטוס היא חברת פיתוח ואינטגרציה של תוכנה שמתמחה באוטומציה של רשתות והענן. אנחנו מביאים חדשנות לרשתות ועוזרים לספקי תוכנה, יצרני ציוד לרשתות וספקי שירותים להאיץ את שינוי הרשתות, לנצל את הפתרונות החלוציים שלהם ולהבין את ההזדמנויות הייחודיות שמציע הענן. המומחים שלנו מסייעים לחברות בדרכן לווירטואליזציה ומיטוב רשתות, ועוזרים להם להרחיב פתרונות ניהול רשתות וענן ולנצל טכנולוגיות מתקדמות. למידע נוסף על השירותים שלנו, בקרו בבקשה באתר www.amartus.com.

אנשי קשר

לעיתונות:
Gareth Spence
T +44 1904 699 358
public-relations(at)advaoptical.com
או
למשקיעים:
Stephan Rettenberger
t +49 89 890 665 854
investor-relations(at)advaoptical.com

מקור:  Amartus

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180409006368/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire