סיקלור משפרת את ניהול הזכויות באמצעות חוויית משתמש יעילה בדואל ושילוב מורחב עם טכנולוגיות הטובות מסוגן

 

סיקלור משפרת את ניהול הזכויות באמצעות חוויית משתמש יעילה בדואל ושילוב מורחב עם טכנולוגיות הטובות מסוגן

 

מילפיטאס, קליפורניה, 17 באפריל 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

סיקלור, הספקית של פתרון ניהול הזכויות ללא סוכן הראשון בענף, מתבססת על קלות השימוש ויכולות האוטומציה שלה בגרסה 3.7 של ניהול הזכויות של סיקלור. הגרסה החדשה מציעה את ההגנה על דואל הקלה ביותר לשימוש בכך שהיא מאפשרת למשתמשים להוסיף, לעקוב, להשיב ולבטל בקלות אמצעי בקרת שימוש גרנולריים בתוך מערכת הדואל המקורית. על ידי פישוט התהליך של שימוש בניהול זכויות בתוך מערכת הדואל, הגרסה החדשה של ניהול הזכויות של סיקלור תגדיל את האימוץ על ידי משתמש הקצה כדי להבטיח שהתוכן והצרופות של הדואל מוגנים לאורך כל מחזור החיים שלהם. הגרסה גם כוללת שילובים הטובים מסוגם עם Boldon James Classifier, ForcePoint DLP ו-Adobe Pro.

"מידע סודי בדואל הפך לסחורה רבת ערך בקרב פצחנים. על ידי גניבת תקשורת דואל רגישה, פצחנים יכולים לשכנע את דעת הקהל או לחשוף, לנצל ולהביך חברות", אמר וישאי גופטה, מנכ"ל סיקלור. "הגרסה האחרונה שלנו מקלה על אנשים לאבטח לגמרי מסלול דואל שלם או למנוע גישה אליו בלי שיצטרכו לשנות את אופן האינטראקציה שלהם עם מערכת הדואל. השילוב החלק של ניהול הזכויות של סיקלור בפתרונות דואל פופולריים מגדיל את האימוץ של אבטחה ממוקדת נתונים כדי להפחית את הסיכון של שימוש לרעה במידע".

בין פריצות לדואל ותקנות גלובליות כגון GDPR ו-NIST שדורשות שמידע יהיה מוגן בכל מקום בו הוא נמצא, הצורך באבטחה ממוקדת נתונים הופך להיות הכלל ולא היוצא מהכלל. הנה כמה יכולות נוספות שזמינות בניהול הזכויות של סיקלור גרסה 3.7 ומשפרות את קלות השימוש הכוללת כדי למקסם את האימוץ:

בנוסף, השילוב והסנכרון של ניהול הזכויות של סיקלור עם מוצרי אבטחה ממוקדי נתונים הטובים מסוגם כגון DLP, Classification, SIEM וכדומה עוזר לארגונים למטב את המערכות הקיימות שלהם כדי למקסם את ההשקעה שלהם באבטחה.

"אנחנו נרגשים לגבי עוד צעד נועז בחדשנות עם ההודעה עם בולדון ג‘יימס והמחברים החדשים שלנו ל-Forcepoint ו-Adobe Pro", אמר אבהיג‘יט טאנו, סמנכ"ל טכנולוגיות בסיקלור. "בהתקדמנו אל האוטומציה של תהליך אבטחה ממוקד נתונים הוליסטי מהגילוי דרך הסיווג ועד לניהול הזכויות והמעקב, אנחנו מציעים לארגונים גמישות להגן טוב יותר על המידע הרגיש שלהם עם מינימום התקנות ופעילות מינהלית".

סיקלור שמחה להודיע על כמה שילובים חדשים:

למידע נוסף על ניהול הזכויות של סיקלור, בקרו באתר www.seclore.com

אודות סיקלור

סיקלור מציעה את פתרון האבטחה ממוקד הנתונים מבוסס הדפדפן באופן מלא הראשון בשוק, שמאפשר לארגונים לשלוט על השימוש בקבצים בכל מקום אליו הם נעים, בתוך גבולות הארגון וגם מחוץ להם. האפשרות לאכוף ולבקר מרחוק מי יכול לצפות, לערוך, להעתיק, לשתף מסכים ולהפיץ הלאה קבצים מאפשרת לארגונים לאמץ ניידות, שיתוף קבצים ושיתוף פעולה חיצוני בביטחון. עם יותר מ-6,000 חברות ב-29 מדינות שמשתמשות בסיקלור כדי להגן על 10 פטה-בייט של נתונים, סיקלור עוזרת לארגונים להשיג את יעדי אבטחת הנתונים, המימשל והציות שלהם. www.seclore.com

 

אשת קשר למדיה

לין קורטס, סגנית נשיא לשיווק גלובלי

סיקלור

Lynne.courts@seclore.com

650-796-6970

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE