אולפני אמזון נותנים אור ירוק לאוטופיה, מחתימים את ג'יליאן פלין על עסקה כוללת

 

פלין, הסופרת והתסריטאית המצליחה זוכת הפרסים של נעלמת וחפצים חדים, תהיה היוצרת, המפיקה הראשית והשואו ראנר של אוטופיה, סדרה חדשה בלעדית ל-Prime Video ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות.

סיאטל, 19 באפריל 2018, (BUSINESS WIRE) :

אולפני אמזון (NASDAQ: AMZN) הודיעו היום שנתנו אור ירוק להזמנה ישר לסדרה לאוטופיה, סדרה של תשעה פרקים מאת ג‘יליאן פלין זוכת הפרסים, הסופרת והתסריטאית המצליחה של המועמד לגלובוס הזהב נעלמת והסדרה של HBO שציפו לה רבות חפצים חדים. פלין גם חתמה על עסקת טלוויזיה כוללת עם אולפני אמזון, שבה אוטופיה היא הפרויקט הראשון. אוטופיה תהיה זמינה בלעדית ב-Prime Video ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות.

אוטופיה מבוססת על הסדרה הבריטית באותו שם שנכתבה על ידי דניס קלי. הסדרה היא קו-פרודוקציה בין Endemol Shine North America ו-Kudos, אולפן הפקה של  Endemol Shine Group UK, ואולפני אמזון.

קבוצה של צעירים, שנפגשים באינטרנט, נרדפים ללא רחמים על ידי ארגון צללים מדינתי עמוק אחרי שמגיע לרשותם רומן גרפי מחתרתי כמעט מיתולוגי - הם מגלים שתיאוריות הקונספירציה בדפי הקומיקס עשויות להיות אמיתיות ומוצאים את עצמם בעל כורחם בתפקיד המסוכן, ייחודי ואירוני של הצלת העולם.

"אנחנו מעריצים גדולים של היצירה המחשמלת של ג‘יליאן פלין", אמר ניק הול, מנהל הסדרות האלטרנטיביות באולפני אמזון. "היא יוצרת סיפורים שמשאירים את הקהל שלה במצב של מתח מתמיד וחותרת תחת הציפיות שמאחורי הדמויות שלה. היא תיתן לחברי Prime Video סדרה שהם לא ישכחו, והצופים ברחבי העולם לבטח יתחברו עם הרלבנטיות של אוטופיה".

"אוטופיה היא נפית חתולים יצירתית טהורה עבורי. הסדרה של דניס קלי העיפה לי את המוח, והוא היה כל כך נדיב כשנתן לי לפתוח את העולם שלו ולשחק בו ולהפוך אותו למקום המוזר והפרוע שלי. אוטופיה עוסקת בחקר עניינים מהדהדים בסיפור עלילה אפל ומפותל -- זאת סדרה שהיא מיידית ועכשווית וקצת "אלוהים אדירים!", אבל כיף גדול", אמרה ג‘יליאן פלין.

דידריק סנטר, מנכ"ל Kudos, אמר: "דניס קלי והצוות ב-Kudos יצרו מותחן בריטי ייחודי, אפל ומרתק, ואנחנו מאוד נרגשים שג‘יליאן פלין דמיינה אותו מחדש באופן כה מבריק עבור קהל גלובלי חדש".

פלין היא היוצרת, המפיקה הראשית והשואו ראנר של אוטופיה, והמפיקים הראשיים כוללים את ג‘סיקה רודז (שפלין עבדה איתה בחפצים חדים), שרון הול, קארן ווילסון, דניס קלי ודידריק סנטר. שרון ליוואי, נשיאה, טלוויזיה מתוסרטת ולא מתוסרטת, Endemol Shine North America, תפקח על ההפקה מטעם Endemol Shine.

הסדרות של Prime Original זמינות לחברי Prime להזרים וליהנות באמצעות היישום Prime Video לטלוויזיות, מכשירים מחוברים כולל Amazon Fire TV ומכשירים ניידים, או באינטרנט יחד עם סדרות Prime Original אחרות באתר Amazon.com/originals, ללא עלות נוספת על המנוי שלהם. לקוחות זכאים שהם עדיין לא חברי Prime יכולים להירשם לתקופת ניסיון חינם באתר www.amazon.com/prime. לרשימה של כל המכשירים שתואמים ל-Prime Video, בקרו באתר www.amazon.com/howtostream. התוכן זמין דרך היישום של Prime Video והאתר PrimeVideo.com ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות.

אודות Prime Video

בנוסף ל-Prime Video, החברות ב-Prime כוללת אפשרויות משלוח חינם מהיר בלתי מוגבלות בכל הקטגוריות שקיימות באמזון, יותר משני מיליון שירים ואלפי רשימות השמעה ותחנות עם Prime Music, אחסון תמונות מאובטח עם Prime Photos, קריאה בלי מוגבלת עם Prime Reading, גישה בלתי מוגבלת לקטלוג של ספרים קוליים דיגיטליים עם Audible Channels for Prime, מבחר מתחלף של משחקים דיגיטליים חינם ושלל בתוך משחקים עם Twitch Prime, גישה מוקדמת ל-Lightning Deals נבחרות, גישה בלעדית והנחות בפריטים נבחרים ועוד. כדי להירשם ל-Prime או למידע נוסף, בקרו באתר www.amazon.com/prime.

אודות אמזון

את אמזון מנחים ארבעה עקרונות: אובססיה ללקוח במקום התמקדות במתחרים, תשוקה להמצאות, מחויבות למצוינות תפעולית ומחשבה לטווח ארוך. ביקורות של לקוחות, רכישות בלחיצת כפתור אחת, המלצות מותאמות אישית, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, קינדל, הטבלטים Fire, Fire TV, Amazon Echo ואלכסה הם חלק מהמוצרים והשירותים שאמזון הייתה החלוצה בהם. למידע נוסף, בקרו באתר www.amazon.com/about ותעקבו אחרי @AmazonNews.

אנשי קשר

Amazon.com, Inc.
קו חם למדיה
Amazon-pr@amazon.com
www.amazon.com/pr

 

מקור: Amazon.com, Inc.

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית אינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51791236&lang=en

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire