ניוסטאר חוגגת 20 שנה ל-UltraDNS

ניוסטאר חוגגת 20 שנה ל-UltraDNS

אחרי 20 שנה, ניוסטאר עדיין מעניקה למותגים חוויות מקוונות חלקות ומאובטחות

לונדון, 2 במאי 2018, (BUSINESS WIRE):

Inc. ,Neustar®, ספקית אמינה ניטרלית של שירותי מידע בזמן אמת, חגגה היום 20 שנה ל-UltraDNS®, שירות ה-DNS המוסמך הייחודי שלה. UltraDNS, שנוצר ב-1998 על ידי רודני ג‘ופי, סגן נשיא בכיר וחבר ניוסטאר, היה שירות ה-DNS הראשון שהשתמש בטכנולוגיית IP Anycast, שאיפשרה לו להיות מהיר יותר, בטוח יותר ועמיד יותר להתקפות מניעת שירות מבוזרת (DDoS) ואיומים מקוונים אחרים.

כיום, מותגים וארגונים בכל העולם סומכים על UltraDNS שישמור את הנוכחות הדיגיטלית שלהם מקוונת ומאובטחת. במשך השנים UltraDNS מילא תפקיד משמעותי בהגנה מפני התקפות DDoS שהיו יכולות לשתק, וחיזק את מקומו כטכנולוגיה קריטית להגנה על תשתיות של מותגים. "התקפות מסוג זה הן איום מתמיד בעשורים האחרונים ומדגישות את החשיבות של DNS באינטרנט", אמר רודני ג‘ופי.

"מ-Trinoo ו-Stacheldraht בסוף שנות התשעים ועד ל-Mirai ומגוון האיטרציות שלו שפגעו במותגים בשנים האחרונות, תוקפים ממשיכים לגשש ולפרוץ הגנות. האינטרנט הפך לדבר יסודי בפעילות היומיומית של כל ארגון, ובלי DNS אין אינטרנט ואין נוכחות דיגיטלית", ציין ג‘ופי.

בנוסף לעמידה בפני התקפות DDoS שאחרת היו מתישות, ל-UltraDNS יש היסטוריה ארוכה של חידושים חלוציים וכמה דברים בהם היה הראשון בתעשייה, כגון:

אחת הלקוחות של ניוסטאר היא Yorkshire Building Society Group (YBS) בבריטניה. ארתור ווינקלס, מנהל התשתיות של YBS אמר: "אם הלקוחות שלנו לא יכולים לגשת לשירותים המקוונים שלנו והדואל שלנו מושבת, התפוקה שלנו נעצרת. חיוני שיהיה לנו ספק DNS שאנחנו יכולים לסמוך עליו שיעזור למנוע מכך לקרות. UltraDNS של ניוסטאר עונה על כל הדרישות, הקבוצה נשארת מקוונת והלקוחות שלנו מרוצים".

"UltraDNS התפתח והשתפר כחלק מהמחויבות שלנו לספק ללקוחות שלנו - וללקוחות של הלקוחות שלנו - חוויית דיגיטל ללא רבב", המשיך ג‘ופי. "התוקפים ממשיכים למצוא דרכים חדשות ויצירתיות לבצע את ההתקפות שלהם, ואנחנו נמשיך לחדש כדי להיות צעד לפניהם, ולשמור שה-DNS של לקוחותינו יהיה בטוח כל הזמן"

כחלק מהמחויבות שלה לשמור על הסטטוס העליון בחשיבותו של UltraDNS כשירות DNS ברמה עולמית, ניוסטאר כבר הוסיפה צומתי DNS נוספים לרשת ה-SiteProtect NG שלה בצפון אמריקה, אירופה ואסיה ב-2018, כדי לספק מדרגיות גדולה יותר בעתיד. עם עוד צמתים שמתוכננים ב-2018 בדרום אמריקה, אפריקה, אוסטרליה ותת היבשת ההודית, ניוסטאר ממשיכה להרחיב באופן פעיל את הנוכחות של UltraDNS ברחבי העולם כדי לספק חוויות מקוונות מהירות יותר ובטוחות יותר.

למידע נוסף על הפתרון UltraDNS של ניוסטאר, בקרו בבקשה באתר https://www.security.neustar/dns-services

אודות פתרונות האבטחה של ניוסטאר

 פתרונות האבטחה של ניוסטאר מגינים מפני איומי רשת, מודיעים למשתמשים על נקודות תורפה פוטנציאליות ברשת, מאיצים את הביצועים של נכסים מקוונים ומנטרים את הביצועים של אתרי הלקוח באמצעות שירותים ומוצרים רבים. שירות ההגנה מפני DDoS המוביל בענף SiteProtect NG של ניוסטאר מבטיח כיסוי רב שכבתי מלא בזמן התקפה. השירות UltraDNS של ניוסטאר מנהל 10% מכל תעבורת האינטרנט, מנתב יותר מטריליון שאילתות בחודש ומספק זמן פעולה תקינה מוביל בענף עם זמינות של 100%. בינת ה-IP של ניוסטאר היא המקור המהימן לנתוני החלטות IP ב-99.99% מכתובות ה-IP הניתנות לניתוב בעולם. קרוב לעשרים שנות המומחיות שאין כמותה שלנו מבטיחות שהלקוחות שלנו מוגנים וממוטבים בזמן הפעילות העסקית הרגילה וכאשר מתרחשים אירועים לא רצויים. השירותים שלנו מבטיחים שקישוריות הרשת של לקוחותינו מוגנת וממוטבת בין אם במשבר או כאשר העסקים כרגיל. רבים מהמותגים הגדולים ביותר בעולם סומכים עלינו שהמערכות הקריטיות שלהם ימשיכו לפעול. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.security.neustar.

אודות ניוסטאר

ניוסטאר בע"מ היא ספקית שירותי מידע גלובלית מובילה שמניעה את העולם המחובר קדימה באמצעות יישוב זהויות הוליסטי אמין. בהיותה החברה היחידה שיכולה להבין מי נמצא בצד השני של כל אינטראקציה, המותגים הגדולים של העולם סומכים על ניוסטאר שתפתח את העסק שלהם ותגן עליו באמצעות ההבנה הכי מלאה איך לחבר אנשים, מקומות ודברים. השילוב של מערכת הזהויות הייחודית, מדויקת ובזמן אמת של ניוסטאר ופתרונות זרימת העבודה מבוססי הענן שלנו מאפשרים ללקוחותינו לקבל החלטות מדויקות, בעלות ערך ושאפשר לפעול לפיהן בתחומי השיווק, הסיכונים, מיחשוב/ אבטחה, רשתות ותפעול. למידע נוסף, בקרו באתר https://www.home.neustar.

אנשי קשר

אשת קשר למדיה של ניוסטאר:
Hannah Lock
Hotwire Global (בשם ניוסטאר)
neustar@hotwirepr.com
+44 07393 465 537

מקור: Neustar

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180502005636/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire