סול-ג'ל טכנולוגיות מודיעה על הסכם לשיתוף פעולה לפיתוח של מוצר גנרי עם פריגו

סול-ג‘ל טכנולוגיות מודיעה על הסכם לשיתוף פעולה לפיתוח של מוצר גנרי עם פריגו

נס ציונה, ישראל, 15 באוגוסט 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

סול-ג‘ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) ("סול-ג‘ל" או "החברה"), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום שהיא התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם פריגו ישראל, חברה מסונפת של Perrigo Company plc  ("פריגו") (NYSE; TASE: PRGO), לפיתוח, ייצור ומסחור של מוצר גנרי פוטנציאלי.

לפי תנאי ההסכם, פריגו תבצע את הפעולות הרגולטוריות, המדעיות, הקליניות והטכניות שדרושות כדי לפתח את המוצר הגנרי הפוטנציאלי ותבקש אישור רגולטורי ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA). אם FDA תאשר, פריגו הסכימה למסחר את המוצר הגנרי הפוטנציאלי בארצות הברית. סול-ג‘ל ופריגו יחלקו את הוצאות הפיתוח ואת הרווח הגולמיי שיופק מהמכירה של המוצר הגנרי הפוטנציאלי, אם יאושר.

"ההרחבה של הסכם המוצרים הגנריים שלנו עם פריגו הוא צעד חשוב נוסף בקידום העסקים הגנריים שלנו. העסקים הגנריים שלנו כוללים את קרם איברמקטין 1%, בחסות פריגו, שעבורו יש לנו אישור זמני של FDA החל מ-29 בינואר 2018, וחמש תרופות גנריות פוטנציאליות, שלוש מהן מפותחות עם פריגו ואחת מפותחת עם Douglas Pharmaceuticals", אמר ד"ר אלון סרי-לוי, מנהל העסקים הראשי של סול-ג‘ל.

אודות פריגו

Perrigo Company plc, חברת בריאות גלובלית, נותנת ערך ללקוחות ולצרכנים שלה על ידי הספקת Quality Affordable Healthcare Products®. פריגו, שהוקמה ב-1887 כאורזת של תרופות ביתיות, בנתה מודל עסקי ייחודי שהתיאור הטוב ביותר שלו הוא התכנסות של חברת מוצרי צריכה שנעה מהר, ארגון שמייצר תרופות באיכות גבוהה ורשת שרשרת אספקה ברמה עולמית. פריגו היא היצרנית הגדולה ביותר בעולם של מוצרי בריאות ללא מרשם (OTC) וספקית של פורמולות לתינוקות לשוק המותגים של חנויות. החברה היא גם ספקית מובילה של מוצרי OTC ממותגים ברחבי אירופה, וגם יצרנית מובילה של תרופות מרשם "טופיקליות מורחבות". פריגו, שהמטה שלה באירלנד, מוכרת את מוצריה בעיקר בצפון אמריקה ואירופה, וגם בשווקים אחרים, בכללם אוסטרליה, ישראל וסין. בקרו את פריגו באינטרנט בכתובת (http://www.perrigo.com).

אודות סול-ג‘ל טכנולוגיות

סול-ג‘ל היא חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור. צנרת המוצרים הפוטנציאלים הנוכחית של סול-ג‘ל כוללת מוצרים פוטנציאלים ממותגים בשלבים מאוחרים שמנצלים את פלטפורמת טכנולוגיית המיקרו כימוס על בסיס סיליקה הקנייניות שלנו, וכמה מוצרים פוטנציאלים גנריים בהתוויות רבות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.sol-gel.com.

מידע צופה פני עתיד

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד כמשמעותו ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995. כל האמירות בהודעה לעיתונות הזאת שלא מתייחסות לעניינים של עובדות היסטוריות יש לראות בהן מידע צופה פני עתיד, כולל אמירות לגבי ההתחלה של הניסויים הקליניים המתוכננים שלנו ב-TWIN, ההתחלה של מחקר השקילות הביולוגית המתוכנן שלנו במוצר גנרי פוטנציאלי והתאריך הצפוי שלנו לדיווח על  נתונים ראשוניים מהתוכנית הקלינית הפיבוטלית שלב 3 של Epsolay ו-TWIN. אמירות אלה אינן הבטחות ואינן ערבויות, אלא מעורבים בהן סיכונים, אי ודאויות וגורמים אחרים ידועים ולא ידועים שעשויים לגרום לכך שהתוצאות, הביצועים או ההישגים בפועל שלנו יהיו שונים מהותית מתוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים כלשהם הנאמרים במפורש במידע צופה פני עתיד או משתמעים ממנו, כולל אך לא רק הדברים האלה: העובדה שיש לנו ואנחנו מצפים שימשיכו להיות לנו הפסדים משמעותיים; הצורך שלנו במימון נוסף, שאולי לא יהיה זמין; היכולת שלנו להשלים את הפיתוח של המוצרים הפוטנציאליים שלנו; היכולת שלנו להשיג אישורים רגולטוריים למוצרים הפוטנציאליים שלנו ולשמור עליהם בשוקי המטרה שלנו והאפשרות של פעולות רגולטוריות או משפטיות נגד המוצרים הפוטנציאליים שלנו אפילו אם יושג אישור רגולטורי; היכולת שלנו להסתמך על נתונים מהניסוי שלב 3 שלנו ב-TWIN כדי לקדם את הפיתוח של SIRS-T; היכולת שלנו למסחר את המוצרים הפוטנציאליים שלנו; היכולת שלנו להשיג הגנה מספקת על הקניין הרוחני שלנו ולשמור עליה; היכולת שלנו לייצר את המוצרים הפוטנציאליים שלנו בכמויות מסחריות, באיכות הולמת או במחיר מתקבל על הדעת; היכולת שלנו ליצור ערוצי מכירות, שיווק והפצה הולמים; הקבלה של המוצרים הפוטנציאליים שלנו על ידי אנשי שירותי הבריאות והחולים; האפשרות שנתמודד עם תביעות צד שלישי על הפרת קניין רוחני; העיתוי והתוצאות של ניסויים קליניים שאנחנו עשויים לערוך או שהמתחרים שלנו ואחרים עשויים לערוך שקשורים למוצרים שלנו או שלהם; התחרות העזה בתעשייה שלנו כשלמתחרים יש משאבים כספיים, טכנולוגיים, מחקר ופיתוח, רגולטוריים וקליניים, ייצור, שיווק ומכירות, הפצה וכוח אדם משמעותית גדולים יותר מאשר יש לנו; תביעות חבות פוטנציאליות לגבי מוצרים; רגולציה פדרלית, מדינתית ועירונית עוינת פוטנציאלית בארצות הברית, אירופה או ישראל; או אובדן או פרישה של מנהלים  ומדעני מחקר חשובים. הגורמים האלה וגורמים חשובים אחרים שנדונים בדוח השנתי של החברה על גבי טופס 20-F שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) ב-26 במרץ 2018 יכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מאלה שעליהן מצביע המידע צופה פני עתיד שנכלל בהודעה לעיתונות הזאת. כל מידע צופה פני עתיד כזה מייצג את ההערכות של ההנהלה נכון לתאריך של ההודעה לעיתונות הזאת. אנחנו עשויים לבחור לעדכן מידע צופה פני עתיד זה בנקודת זמן כלשהי בעתיד, אבל מתנערים מכל חובה לעשות זאת, אפילו אם אירועים עתידיים יגרמו לדעותינו להשתנות.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם:
איש קשר של סול-ג‘ל:

גלעד ממלוק

סמנכ"ל כספים

+972-8-9313433

 

אשת קשר למשקיעים:

פטרישה ל. בנק
Westwicke Partners

+1-415-513-1284

 patti.bank@westwicke.com 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE