YL Ventures מרחיבה את המועצה המייעצת Venture שלה עם 24 מומחי אבטחת סייבר מובילים בשוק נוספים

YL Ventures מרחיבה את המועצה המייעצת Venture שלה עם 24 מומחי אבטחת סייבר מובילים בשוק נוספים

סן פרנסיסקו ותל אביב, ישראל, 21 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE) :

YL Ventures, חברת הון הסיכון בשלב הסיד שהמטה שלה בעמק הסיליקון המתמקדת בחדשנות ישראלית באבטחת סייבר, הודיעה על הרחבה גדולה של המועצה המייעצת Venture שלה. צוות המנהיגות הייחודי הזה מחזק עכשיו את תהליך בדיקת הנאותות של YL Ventures ומעניק לחברות שבתיק שלה תמיכה מתמשכת בפונקציות רבות לאורך כל מחזור החיים שלהן. אל ארבעת היועצים הקיימים (Tom Baltis, מנהל אבטחת המידע הראשי של Delta Dental Insurance, Andy Ellis, מנהל האבטחה הראשי של Akamai, Amichai Schulman, מייסד שותף ולשעבר מנהל הטכנולוגיות הראשי של Imperva Inc. ו-Justin Somaini, מנהל האבטחה הראשי של SAP) יצטרפו 24 מנהלי אבטחת מידע ראשיים ומומחי אבטחת סייבר מובילים בשוק נוספים:

"אנחנו שמחים להודיע על יועצי Venture החדשים הנהדרים האלה, אמר יואב לייטרסדורף, שותף מנהל של YL Ventures. "הרשת האמריקנית העמוקה של YL Ventures הייתה תמיד רכיב ייחודי של הדנ"א האסטרטגי שלנו. הפיכת הקשרים האלה לפורמליים וההרחבה שלהם על ידי שילובם לתוך המועצה המייעצת Venture הם שלב חשוב אבל טבעי של היתרון התחרותי הליבתי של YL Ventures".

ההוצאה הגלובלית על אבטחת סייבר חזויה להסתכם ב-96.3 מיליארד דולר ב-2018, גידול של 8 אחוז לעומת 2017. וישראל מפיקה את הריכוז השני בגודלו של הזנקי אבטחת סייבר בעולם אחרי ארצות הברית. הקרן הנוכחית של YL Ventures שסכומה 75 מיליון דולר עדיין מתמקדת בעיקר בחיבור חידושי אבטחת הסייבר הכי טובים של ישראל לרשת מובילי השוק הנרחבת שלה בארה"ב ובעולם. המועצה המייעצת המורחבת באופן דרסטי של YL Ventures -- שחבריה מייצגים חברות עם שווי שוק מיצרפי של יותר מטריליון דולר -- תעזור לחזק עוד את יכולתה הייחודית לקשר בין שני השווקים האלה בדינמיקה עם תועלת הדדית.

גישה לא כבולה למנהלי אבטחת מידע ראשיים בעלי שם עולמי מחזקת את תהליך הבדיקה של צוות ההשקעות של YL Ventures ובתוך כך גם מספקת משוב, תובנות והנחיה רבי ערך ליזמים הישראלים שברשת של YL Ventures. בתמורה, יועצי Venture מרוויחים מחשיפה לחידושי אבטחת סייבר מישראל שלא נבדקו ומקבלים חשיפה ישירה לשוק ששני רק לארה"ב בחדשנות באבטחת סייבר.

"אני נרגשת להצטרף רשמית למועצה המייעצת Venture הגדלה של YL Ventures", אמרה שרי ריאן, סגנית נשיא ומנהלת אבטחת המידע הראשית של Juniper Networks . "עבדתי באופן קרוב עם הצוות שלהם במשך שנים ותמיד הערכתי את השותפות החלקה והפרודוקטיבית שלנו. הרקורד המצוין של YL Ventures והקשרים עם יזמים ישראלים מבריקים סיפקו גישה שאין כמוה לחידושים מקומיים. אני בטוחה ששיתוף הפעולה העמוק יותר הזה רק יגדיל את התוצאות החיובית שכבר חלקנו".

רוב גיורסטן, סגן מנהל אבטחת המידע של נייקי, חזר על הסנטימנט הזה. "אני מכיר את יואב כבר הרבה שנים, ואני מעריך את האופן שבו YL Ventures פועלת בסביבה מאוד צפופה. הם מזהים בעקביות טכנולוגיות נהדרות בישראל ויש להם את התשתית לעזור לתמוך ברעיונות הנהדרים האלה כשהם מגיעים לשוק. אני נרגש לעבוד איתם קרוב יותר בעתיד".

האופטימיות הזאת לגבי עתיד התוכנית נתמכת על ידי ההצלחה המרשימה והמהירה של המועצה המייעצת Venture הנוכחית. יניב בר דיין, מנהל העסקים הראשי ומייסד שותף של Vulcan Cyber שיתף את הניסיון החיובי שלו כחברה הראשונה בתיק של YL Ventures שניצלה באופן מלא את היכולות השלמות של התוכנית החדשה הזאת.

"היכולת של YL Ventures להביא מומחי אבטחת סייבר אמריקנים שיכולים לייעץ בכל נושא מהתאמת המוצר לשוק דרך העברת מסרים ועד ליציאה לשוק מדהימה. הרוחב של נקודות המבט מהיועצים של  Venture איפשר לנו לנעול את האסטרטגיה שלנו מוקדם ולממש אותה בביטחון. גם המסירות שלהם לתיק נהדרת. אנדי אליס (מנהל האבטחה הראשי של Akamai Technologies) במיוחד התחבר למוצר ולמסר שלנו מייד. בנוסף לתפקידו כיועץ Venture ב-YL Ventures, הוא הצטרף רשמית למועצה המייעצת של Vulcan. YL Ventures והמועצה המייעצת שלה הן לא רק שותפות של Vulcan -- הן הפכו לחלק מ-Vulcan תוך כדי התהליך".

היכולת הייחודית של YL Ventures לגשר בין שוקי אבטחת הסייבר האמריקני והישראלי ממשיכה להניע את הצמיחה המרשימה ובת הקיימא שלה. מרכזי כובד משותפים בעמק הסיליקון ובתל אביב מאפשרים דינמיקה שמרוויחים ממנה גם יזמים ישראלים חדשניים וגם לקוחות אמריקנים מקושרים. המועצה המייעצת Venture שמתרחבת במהירות מבטיחה לזרז עוד את הצמיחה הזאת וליצור הזדמנויות חדשות מלהיבות.

אודות YL Ventures

YL Ventures מממנת ותומכת ביזמי טכנולוגיה ישראלים מבריקים מהסיד עד הליד. YL Ventures, שנמצאת בעמק הסיליקון ובתל אביב, מנהלת 140 מיליון דולר בשלוש קרנות שמתמקדות בחברות עסק לעסק עם טכנולוגיה עמוקה בשלב הסיד בתחומים של אבטחת סייבר, תוכנה ארגונית וטכנולוגיות רכב. YL Ventures מאיצה את ההתפתחות של החברות שבתיק באמצעות ייעוץ אסטרטגי וביצוע תפעולי בארצות הברית.

אנשי קשר

YL Ventures
Sharon Seemann
סגנית נשיא לשיווק
sharon@ylventures.com

 

מקור: YL Ventures

גלריית מולטימדיה חכמה

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180821005219/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire