במחקר של ביטגלס נמצא שהאימוץ של הענן ב-EMEA ממשיך להשיג את שאר העולם

 

במחקר של ביטגלס נמצא שהאימוץ של הענן ב-EMEA ממשיך להשיג את שאר העולם

לונדון, 22 באוגוסט 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

 Bitglass, חברת ה-CASB (תיווך אבטחת גישה לענן) מהדור הבא, פרסמה היום את דוח האימוץ של הענן ב-EMEA השנתי השני שלה, שחושף את השיעורים של אימוץ הענן והתקנת כלי אבטחה באירופה.

המימצאים מראים שהאימוץ של הענן ב-EMEA ממשיך להשיג את שאר העולם, כש-84 אחוז מהארגונים ב-EMEA עוברים ליישומים כמו Office 365, AWS, G Suite ו-Slack כדי לנצל את יתרונות היעילות והעלויות של הענן הציבורי. מהתוצאות נמצא ששיעורי האימוץ של הענן ב-EMEA גדלו ב-27 אחוז מאז המחקר הראשון ב-2016.

Office 365 הוא יישום הענן עם האימוץ הרחב ביותר ב-EMEA. 65 אחוז מהארגונים משתמשים עכשיו ביישום הזה - גידול של 51 אחוז בהשוואה למחקר של ביטגלס ב-2016. השימוש ב-AWS עולה בהרבה על שיעור ההתקנות של AWS בעולם. בעולם רק 8 אחוז משתמשים ב-AWS ואילו ב-EMEA המספר הזה עולה ל-21.8 אחוז.

בדוח גם נמצא שבארגונים רבים ב-EMEA אין אפילו כלי אבטחה הכי בסיסיים. אצל 47 אחוז בלבד מהארגונים שנבדקו היה בשימוש כלי SSO (כניסה יחידה), לדוגמה.

ריץ‘ קמפניה, מנהל השיווק הראשי של ביטגלס, אמר: "תוצאות הסקר הזה מחזקות את מה שמצאנו במחקר שלנו ב-2016 - ארגונים ב-EMEA מאמצים יישומי יעילות בענן אבל עדיין אין להם את כלי האבטחה שנחוצים כדי להגן על נתונים. בסביבות של ענן תחילה, האבטחה חייבת להתפתח כדי להגן על נתונים בהרבה יותר נקודות קצה ובהרבה יותר יישומים".

מימצאים חשובים:

מתודולוגיה

צוות המחקר של ביטגלס השתמש בדומיינים של חברות כדי לזהות את יישומי הענן שהותקנו בכל ארגון, והאם טכנולוגיות אבטחה כגון SSO (כניסה יחידה) נמצאות בשימוש. המדגם כלל 20,000 ארגונים בצרפת, גרמניה, הולנד, איטליה, ספרד ובריטניה.

אודות ביטגלס

המטה של ביטגלס, חברת ה-CASB (תיווך אבטחת גישה לענן) מהדור הבא, נמצא בעמק הסיליקון עם משרדים בכל העולם. פתרונות אבטחת הענן של החברה מספקים הגנה על נתונים ומפני איומים אפס ימים ללא סוכנים לכל יישום, לכל מכשיר, בכל מקום. ביטגלס נתמכת על ידי משקיעים גדולים והוקמה ב-2013 על ידי צוות של ותיקי הענף עם רקורד מוכח של חדשנות וביצוע.

קשרי עיתונות:
Lesley Booth
EMEA Media Contact for Bitglass
E: bitglass@touchdownpr.com
T: + 44 (0) 1252 717040

Emily Ashley
U.S. Media contact for Bitglass
E: bitglass@10fold.com
T: (916) 710-0950

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE