קתוורקס : הניסוי הפיבוטלי FAST-FFR התווסף לתוכנית הניסויים קלינית של הרגע האחרון של 2018TCT

קתוורקס : הניסוי הפיבוטלי FAST-FFR התווסף לתוכנית הניסויים קלינית של הרגע האחרון של 2018TCT  

כפר סבא, 27 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

קתוורקס הודיעה שהניסוי הפיבוטלי FAST-FFR התווסף לתוכנית המדעית קלינית של הרגע האחרון במפגש השנתי 2018 של TCT בסן דייגו. נתונים מהניסוי FAST-FFR יוצגו בזירה המרכזית במושב המדעי של הרגע האחרון שמתחיל ב-12 בצהריים ביום שני, ה-24 בספטמבר.

הניסוי הפיבוטלי FAST-FFR נועד להעריך את היעילות של מערכת FFRangio™ של קתוורקס מבחינת רגישות וסגוליות בהשוואה ל-FFR פולשני רגיל. ההרשמה לניסוי התחילה ב-27 בספטמבר 2017 והנבדק האחרון נרשם (8) חודשים בלבד לאחר מכן ב-7 ביוני 2018. הניסוי הפיבוטלי FAST-FFR נערך בעשרה מרכזי לב וכלי דם מובילים: האוניברסיטה של ארלנגן בגרמניה, אוניברסיטת סטנפורד, אוניברסיטת קולומביה, בית החולים סנט פרנסיס והאוניברסיטה של פנסילבניה בארה"ב, המרכז הרפואי רבין, המרכז הרפואי שערי צדק והמרכז הרפואי השרון בישראל, OLV Aalst בבלגיה ובית החולים ריגס CPH בדנמרק.

בנוסף להכללה בתוכנית הניסויים הקליניים של הרגע האחרון, מערכת FFRangio של קתוורקס תיכלל גם בתוכנית של TCT Lunch Presentation Theater בשם
 "FFRangio for PCI Guidance: A Clinical Review". התוכנית תוצג ב-24 בספטמבר 2018 בשעה 13:00 ב-Presentation Theater 5 בכנס.

התוכנית תכלול פאנל גלובלי של מומחים שידברו על הניסיון שלהם עם מערכת FFRangio של קתוורקס. המצגות יכללו: 1) סקירה מעמיקה של הניסוי הפיבוטלי FAST-FFR, 2) התעמקות בתת הקבוצות והנקודות הסופיות המשניות של FAST-FFR, 3) היתרונות של FFRangio™ של קתוורקס במחלות כלי דם מרובים, 4) איך שימוש יומיומי במערכת FFRangio של קתוורקס יכול לשנות את הפרקטיקה הקלינית בעתיד.

Presentation Theater Program היא ללא תשלום ופתוחה לכל משתתפי TCT הרשומים, ותוגש ארוחת צהריים. מספר המקומות מוגבל. אפשר להירשם דרך האינטרנט בכתובת www.crf.org/tct/agenda/satellite-programs. למידע נוסף על התוכן והמציגים, בקרו בבקשה באתר www.cath.works.

מערכת FFRangio של קתוורקס לא קיבלה אישור FDA ואינה עדיין זמינה למכירה בארצות הברית.

אודות קתוורקס

קתוורקס היא חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת ביישום פלטפורמת המדע החישובי המתקדמת שלה כדי למטב החלטות בטיפולי PCI ולהעלות את צילום העורקים הכליליים מהערכה חזותית לכלי לקבלת החלטות אובייקטיביות מבוססות FFR עבור רופאים. הוכח שקבלת החלטות PCI מונחית FFR מעניקה תועלת קלינית משמעותית לחולים עם מחלת לב כלילית ותועלת כלכלית לחולים ולמשלמים. ההתמקדות של החברה כיום היא ספציפית בהבאת המערכת FFRangio של קתוורקס לשוק כדי לספק הנחיית FFR מהירה, מדויקת ואובייקטיבית בזמן הפרוצדורה שמעשית בכל המקרים.

אנשי קשר

CathWorks
Jim Corbett, CEO,
+1 949-395-1214
jim.corbett@cath.works

 

מקור:  CathWorks

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180827005591/en

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire