אוניברסיטת איקרה בוחרת את Mediasite לכיתות חכמות חדשות, שמחוללות מהפכה בהוראה ובלמידה בפקיסטן

 

אוניברסיטת איקרה בוחרת את Mediasite לכיתות חכמות חדשות, שמחוללות מהפכה בהוראה ובלמידה בפקיסטן

האוניברסיטה הפרטית מתקינה את Mediasite ללכידת הרצאות, השכלה מרחוק וניהול וידאו בחמישה קמפוסים כחלק מפרויקט הלמידה הדיגיטלית הגדול שלה

מדיסון, וויסקונסין, 18 בספטמבר 2018, (GLOBE NEWSWIRE) :

סוניק, Sonic Foundry, Inc. (NASDAQ: SOFO), המובילה הגלובלית האמינה בפתרונות של יצירת וניהול וידאו, הודיעה היום שאוניברסיטת איקרה בחרה את Mediasite בשביל לכידת הרצאות וניהול וידאו בכיתות החכמות החדישות שלה בחמישה קמפוסים בפקיסטן. הבחירה היא חלק מיוזמת הלמידה הדיגיטלית בשווי 3 מיליון דולר של האוניברסיטה והיא הופכת אותה לאוניברסיטה הראשונה במדינה שמתקינה תוכנית וידאו אקדמית בקנה מידה גדול.

"הבנו שלהגיע לסטודנטים באופן המסורתי של בניינים פיזיים בפקיסטן קשה, כי יש לנו קמפוסים בערים שונות ולא תמיד קל להם להשתתף בשיעורים באופן אישי", אמר הונאיד לחאני, נשיא אוניברסיטת איקרה. "Mediasite מאפשר לנו להגיע לסטודנטים בלי קשר למקום הימצאם ובידל את האוניברסיטה שלנו מכל האחרות בפקיסטן. עכשיו כשיש לנו את Mediasite, אוניברסיטאות רואות בנו חדשנים ורוצות להעתיק את הכיתות החכמות עם Mediasite שלנו".

האוניברסיטה הפרטית התחילה להשתמש ב-Mediasite באוקטובר 2017 ומאז הסבה 20  כיתות ל"כיתות חכמות" -- מרחבי למידה אוטומטיים ומשולבים עם מערכות אורקוליות חדישות ו-Mediasite ללכידת הרצאות. האוניברסיטה מתכננת להשלים עוד 80 כיתות בקרוב.

כל השיעורים מוזרמים בשידור חי לסטודנטים דרך האינטרנט באמצעות Mediasite בכל מכשיר וזמינים לצפייה לפי דרישה במערכת ניהול הלמידה של האוניברסיטה, Moodle. בנוסף, באמצעות פונקציות הבחינה והתשאול המערבות של Mediasite, התלמידים ניגשים לבחינות דרך האינטרנט בזמן אמת. ההרצאות והמצגות המוקלטות מנוהלות בפלטפורמת הווידאו של Mediasite באתר הפיזי.

אוניברסיטת איקרה גם יצרה "אודיטוריום חכם" -- עם תוכניות לעוד אחד -- בשביל נואמים אורחים באוניברסיטה ופעילויות שמחוץ לתכנית הלימודים, שהפך למרחב המצגות הטוב ביותר במדינה. האוניברסיטה אפילו משדרת את שלושת ערוצי החדשות המובילים בטלוויזיה של פקיסטן מהאודיטוריום.

"לפקיסטן יש אוכלוסייה של קרוב ל-200 מיליון, ו-64 מיליון הם סטודנטים באזור ג"ג רחב. יצרתי את מודל הכיתה החכמה כדי להבטיח השכלה נגישה לכל הסטודנטים", אמר מוחמד מנשד סאטי, המנכ"ל והמייסד של חברת האבטחה IT Butler E-Services וספקית הטכנולוגיות החינוכיות EduServ - שתיהן שותפות של Sonic Foundry. "המטרה שלנו היא לתת לסטודנטים גישה בלתי מוגבלת למשאבי למידה דיגיטליים במערכת ניהול הלמידה שלהם כדי שיוכלו ללמוד בכל מקום, בכל זמן, בכל מכשיר"

"מנהלי אוניברסיטאות עדיין בשלבים המוקדמים של יישום אסטרטגיות וידאו אקדמיות בקמפוסים שלהם. עם הכיתות החכמות החדשות שלה ללכידת הרצאות, אוניברסיטת איקרה היא בין המוסדות הכי פורצי דרך לא רק בפקיסטן אלא באזור אסיה פסיפיק הרחב יותר", אמר גארי ווייס, מנכ"ל Sonic Foundry. "זה כבוד להיבחר על ידי אוניברסיטת איקרה כפתרון הווידאו שלה, ואנחנו מצפים לעזור להתאים אישית את חוויית הלמידה של כל סטודנט. עם קרוב ל-200 אוניברסיטאות ואלפי קולג‘ים קשורים שרשומים בהם יותר מ-64 מיליון סטודנטים, יש ל-Sonic Foundry הזדמנות עצומה בפקיסטן".

יותר מ-1,700 קולג‘ים ואוניברסיטאות סומכים על פלטפורמת הווידאו Mediasite שבמהירות ובאופן משתלם הופכת לאוטומטיים את הלכידה, הניהול, ההספקה והחיפוש של סרטי וידאו בשידור חי או לפי דרישה של אירועים בקמפוס, לכידת הרצאות ולמידה הפוכה.

אודות אוניברסיטת איקרה

אוניברסיטת איקרה היא אוניברסיטה פרטית שנמצאת בקרצ‘י, סינד, פקיסטן, עם קמפוסים נוספים בחלקים אחרים של העיר ואיסלמאבאד. https://iqra.edu.pk/

אודות  Sonic Foundry®, Inc.

Sonic Foundry (NASDAQ:SOFO) היא המובילה הגלובלית בפתרונות של לכידה, ניהול והזרמת וידאו. יותר מ-4,900 מוסדות להשכלה, חברות, ארגוני בריאות וגופים ממשלתיים ביותר מ-65 מדינות סומכים על פלטפורמת הווידאו Mediasite שלה שבמהירות ובאופן משתלם הופכת לאוטומטיים את הלכידה, הניהול, ההספקה והחיפוש של סרטי וידאו מוזרמים בשידור חי או לפי דרישה. מידע נוסף באתר www.sonicfoundry.com וב-@mediasite.

© 2018 Sonic Foundry, Inc. שמות מוצרים ושירותים שמוזכרים כאן הם סימני המסחר של Sonic Foundry, Inc. או של בעליהם בהתאמה.

Media Contact: Nicole Wise, Director of Communications

אשת קשר למדיה: ניקול ווייס, מנהל התקשורת

Sonic Foundry

920.226.0269

nicolew@sonicfoundry.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE