אקדמיה מתוקשבת גלובלית בחינם הושקה כדי לתמוך בקידום נשים

אקדמיה מתוקשבת גלובלית בחינם הושקה כדי לתמוך בקידום נשים

ניו יורק, 28 בספטמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

האקדמיה המתוקשבת בדירי, אקדמיה מקוונת רב לשונית גלובלית בחינם, הושקה על ידי המוסד לקידום נשים NAMA שבסיסו בשארג‘ה בשולי המושב ה-73 של העצרת הכללית של האו"ם בניו יורק, ומציעה משאבי השכלה וקורסים מקצועיים שכל אחד ברחבי העולם יכול לגשת אליהם.

המהלך מחזק את המחויבות של איחוד האמירויות לתמיכה בנשים ופיתוח פתרונות מעשיים כדי להתגבר על המכשולים שמפריעים להן לגשת לידע וללמידה איכותית.

הקורסים ומשאבי ההשכלה נבחרו כדי להיענות לקידום נשים בתהליכי הלמידה וההתפתחות המקצועית, אבל האקדמיה המתוקשבת פתוחה לנשים וגם לגברים מכל העולם, בהתאם לאמונה הנחושה של NAMA שכל האנשים יש זכות לגשת למקורות ידע.

בשותפות עם פלטפורמת הלמידה הדיגיטלית מברזיל FazINOVA, האקדמיה המתוקשבת בדירי נבנתה במודל של קורסים פתוחים מקוונים מסיביים (MOOCs) ומציעה גישה חופשית לכל האנשים באמצעות האתר: www.badiriacademy.org ואפליקציית סלולר.

את התוכן תורמים גורמי השכלה והכשרה בינ"ל, ואנשים בכל העולם, כדי לענות על הצרכים של נשים וגברים, סטודנטים, יזמים בשאיפה ומבוססים, אנשי מקצוע עובדים, מחפשי עבודה וכל מי שרוצה לפתח את המיומנויות המקצועיות ומיומנויות החיים שלו.

האקדמיה המתוקשבת בדירי מושקת עם הקמפיין "IWishILearned", שנוצר כדי להדגיש את החשיבות של למידה כל החיים, ולהדגיש את המיומנויות או הידע שאם מנגישים אותם הם יכולים לעזור לאנשים להתקדם בחיים האישיים והמקצועיים שלהם.

אנשים מוזמנים לשתף את הסרטונים על מה היו רוצים ללמוד במדיה החברתית באמצעות ההאשטג #IWishILearned

בשלב הראשון שלה, האקדמיה תציע קורסי הכשרה מקצועית בעסקים, יזמות, תרבות, תאוריות ומדע בערבית ובאנגלית. הרשימה תתרחב בהדרגה ותכלול עוד קורסים ושפות.

האקדמיה המתוקשבת קראה לכל האוניברסיטאות, מוסדות ההשכלה והחינוך המקצועי ומומחים בנושאים להציע את התוכן שלהם לפלטפורמת הלמידה בחינם הזאת.

קישור לסרטון: https://we.tl/t-zhSGiGOkQN

אנשי קשר

NAMA Women Advancement Establishment
National Network Communications NNC
Mousa Nimer, +971502220561
m.nimer@nncpr.com

 

מקור: NAMA

גלריית מולטימדיה חכמה

באירוע ההשקה של האקדמיה המתוקשבת בדירי של NAMA במהלך העצרת הכללית של האו"ם (תמונה: תוכנית האקדמיה המתוקשבת בדירי של NAMA)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180928000000/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire