SolarWinds תציג תיק ניהול וניטור מאוחדים ב-GITEX Technology Week 2018

SolarWinds תציג תיק ניהול וניטור מאוחדים ב-GITEX Technology Week 2018

SolarWinds Orion Platform עוזרת לספק למקצועני טכנולוגיה ראות מלאה על הביצועים הכוללים של סביבות מורכבות

קורק, אירלנד, 15 באוקטובר 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

SolarWinds, ספקית מובילה של תוכנות ניהול מחשוב עוצמתיות ונגישות כלכלית, הודיעה היום על השתתפותה ב-GITEX Technology Week, 14-18 באוקטובר 2018 בדובאי, איחוד האמירויות. החברה, שמדורגת מספר 1 בתוכנה לניהול רשתות*, תציג את העדכונים האחרונים ל‑SolarWinds® Orion® Platform שלה ואת תיק ניהול המחשוב ההיברידי מקצה לקצה שלה, שעוזרים למקצועני הטכנולוגיה של היום לנטר, לפתור בעיות ולשפר את הביצועים של מחשוב היברידי.

לפי 2018 SolarWinds IT Trends Report: The Intersection of Hype and Performance, מקצועני הטכנולוגיה נותנים עדיפות להשקעות במחשוב היברידי ומחשוב ענן יותר מכל טכנולוגיה אחרת, כ-94 אחוז מהמשיבים שנסקרו אמרו שמחשוב היברידי והענן הם אחת מחמש הטכנולוגיות הכי חשובות באסטרטגיית המחשוב של הארגון שלהם כיום.

"מקצועני הטכנולוגיה של היום מנהלים סביבות יותר ויותר מורכבות ומבוזרות, שמחייבות פתרון שמאפשר ראות מקצה לקצה על הביצועים הכוללים", אמר לודוביק נבו, סגן נשיא הקבוצה, מכירות, SolarWinds, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA). "אנחנו מאמינים שהשקעה בפלטפורמת ניהול וניטור מחשוב מרכזית, מתוקננת ומשולבת חיונית בתוך תשתיות המחשוב הרב צדדיות של היום. SolarWinds Orion Platform תוכננה לעמידה באתגרים האלה ומיועדת לעזור למקצועני טכנולוגיה לראות את התמונה הכוללת על ידי זיהוי מהיר של בעיות ביצועים ומיתאמים בין כל השכבות -- מהיישום עד למוט הדיסק -- של ערימת הטכנולוגיה".

בקרו את SolarWinds בביתן A8-20

SolarWinds Head Geek סשה גיז, יחד עם מומחים טכניים אחרים, ידגימו את העדכונים והשיפורים האחרונים בפלטפורמת ניטור וניהול המחשוב המאוחדים SolarWinds Orion, כולל:

אודות SolarWinds Orion Platform

Orion Platform היא ארכיטקטורת ניטור מאוחדת, מודולרית ומדרגית. היא מאפשרת למחלקות מחשוב להוסיף מודולים כשהצרכים שלהן גדלים, מספקת ראות על כל הרכיבים של שירותים קריטיים, תוך מיזוג מדדים ונתונים במבט אחד. המודולים נמכרים כמוצרים פרטניים, אבל הם פועלים בפלטפורמה מאוחדת, עם דשבורד מבוסס אינטרנט אחד, ניהול ובקרת גישה מרכזיים, התראות ודוחות מאוחדים ומדדים ונתונים ממוזגים -- שמאפשרים דשבורדים עתירי הקשר שמרכזים נתונים מחלקים רבים של הערימה לתוך מבט שמתרכז ביישומים.

למידע נוסף על מוצרי ניהול המחשוב של SolarWinds, כולל הערכות ל-30 יום חינם שאפשר להוריד, בקרו בבקשה באתר SolarWinds website או טלפנו +353 21 500 2900.

משאבים נוספים

התקשרו עם SolarWinds

*מקור:

IDC® defined Network Management Software functional market by revenue, IDC Semiannual Software Tracker, 2H 2017

אודות בחירת הלקוחות Gartner Peer Insights:

בחירת הלקוחות Gartner Peer Insights כוללת דעות סובייקטיביות של ביקורות, דירוגים ונתונים של משתמשי קצה פרטניים שמיושמים כנגד מתודולוגיה מתועדת; הם לא מייצגים את הדעות של גרטנר או של החברות הקשורות שלה ולא מהווים אישור שלהן.

אודות SolarWinds

SolarWinds היא ספקית מובילה של תוכנות ניהול מחשוב עוצמתיות ונגישות כלכלית. המוצרים שלנו נותנים לארגונים בכל העולם, ללא קשר לסוג, לגודל או למורכבות של תשתית המחשוב, את הכוח לנטר ולנהל את הביצועים של סביבות המחשוב שלהם, בין אם באתר הפיזי, בענן או במודלים היברידיים. יש לנו אינטראקציה מתמשכת עם מקצועני טכנולוגיה מכל הסוגים -- מקצועני תפעול מחשוב, מקצועני DevOps וספקי שירותים מנוהלים (MSPs) -- כדי להבין את האתגרים שאיתם הם מתמודדים כשהם מחזיקים תשתיות מחשוב עתירות ביצועים בזמינות גבוהה. התובנות שאנו מקבלים מהאינטראקציה איתם, במקומות כמו הקהילה המקוונת שלנו THWACK, עוזרות לנו לבנות מוצרים שפותרים אתגרי ניהול מחשוב מובנים היטב בדרכים שמקצועני טכנולוגיה רוצים שיפתרו אותם. ההתמקדות הזאת במשתמש והמחויבות למצוינות בניהול ביצועי מחשוב היברידי מקצה לקצה ביססה את SolarWinds כמובילה עולמית בתוכנות ניהול רשתות ופתרונות ל-MSP. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.solarwinds.com.

שמות המסחר SolarWinds, SolarWinds & Design, Orion ו-THWACK הם הרכוש הבלעדי של SolarWinds Worldwide, LLC או החברות הקשורות שלה, רשומים במשרד הפטנטים ושמות המסחר של ארה"ב, ועשויים להיות רשומים או בתהליכי רישום במדינות אחרות. כל סימני המסחר, סימני השירות והסמלילים האחרים של SolarWinds עשויים להיות סימני מסחר לפי המשפט המקובל או שהם רשומים או בתהליכי רישום. כל סימני המסחר האחרים המוזכרים בזאת משמשי למטרות זיהוי בלבד והם סימני מסחר של (ועשויים להיות סימני מסחר רשומים של) החברות שלהם, בהתאמה.

© 2018 SolarWinds Worldwide, LLC. כל הזכויות שמורות.

אנשי קשר למדיה:


Lojayne Moshen Fekra Communications
Phone: 971-527-706706lojayne.mohsen@fekracomms.com

Katherine O’Keeffe
SolarWinds
Phone: 353-21-500-2954
pr@solarwinds.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE