נייר העמדה שחייבים לקרוא Making Money With Network Slicing הגיע למדפים

 

נייר העמדה שחייבים לקרוא Making Money With Network Slicing הגיע למדפים

המובילה בפריסה לפרוסות של רשתות קלאודסטריט מציגה את ההזדמנויות העצומות של המודל העסקי לסלולר החדש והמבטיח הזה

אספואו, פינלנד, וברלין, גרמניה, 23 באוקטובר 2018 (GLOBE NEWSWIRE) :

Cloudstreet, "חברת הפריסה לפרוסות של רשתות", שמחה להודיע על הפרסום של נייר העמדה המקצועי האחרון שלה “Making Money with Network Slicing”.. במבט עסקי, נייר העמדה על הפרקטיקה שם את הפריסה לפרוסות במרכז השינוי שמתחולל עכשיו בתעשיית הסלולר. תוך התמקדות במודלים פרקטיים ומוכנים לשוק, המחברים פורמים את התפיסות המוטעות על פריסה לפרוסות של רשתות, וחוקרים את הפוטנציאל שלה לשבש את המבוי הסתום התרבותי והעסקי שמעכב את הצמיחה.

יותר דרך חדשה לעשות עסקים מאשר טכנולוגיה, הפריסה לפרוסות של רשתות עלתה במהירות מסתם באזוורד לסעיף בתקציב, כשמפעילי סלולר התארגנו מחדש לקראת ההזדמנויות שיבואו.

"משבשת מיסודה, היא תיצור סביבות עסקיות חדשות לתמיכה בדרישות ייחודיות ומתפתחות שנוגעות פשוטו כמשמעו בכל מגזר תעשייה ופלח שוק. כמו כל התפתחות, היא תתחיל בקטן ואז תגדל באופן אקספוננציאלי כשהביקוש יגדל והפרקטיקה תשתכלל יותר. התשואות הכספיות יגיעו במהרה ויהפכו תוך זמן קצר ליוצרות הכנסות ליבתיות בשורה העליונה".

המחקר מציג כמה דוגמאות עם ערך גבוה וחסמים נמוכים כולל רשתות אלחוטיות קבועות, LTE פרטי, משחקים בסלולר ותוכן חי שיוצרים משתמשים, ואלה רק כמה דוגמאות, ומשרטט נתיב ידידותי לחברות התקשורת עבור הפריסה לפרוסות של רשתות הדור הרביעי של היום, ואסטרטגיה משכנעת לשמירה על התחרותיות בשוק של הדור החמישי שמובטח שיהיה מאוד תחרותי.

"אין ספק שחברות התקשורת צריכות להוביל ולהתחיל את התהליך של שינוי העסק שלהן היום", אמר מיקה סקרפ, מנכ"ל ומייסד קלאודסטריט. "הדור הבא של התקשורת הוא לא רק עניין של שיפורים במהירות וההשהיה. אלה לא טיעונים משכנעים לכשעצמם, אבל אמינות היא כן", הוא מוסיף. "יש ציפיות עצומות מרשתות סלולר, הרבה מעבר למה שאנטנות ותחומי תדרים חדשים יכולים לתת להן מענה לבדם. ברגע שחברות התקשורת יעברו ממאמץ מיטבי לאיכות חוויה דיפרנציאלית ומודלים עסקיים מבוססי הסכמי רמת שירות, הדור הבא של הסלולר יתחיל באמת".

לרגל פרסום נייר העמדה, מיקה סקרפ יציג מצגת נלווית בפורום העולמי של הפס הרחב, פסגת הפריסה לפרוסות של רשתות, בברלין ביום שלישי 23 באוקטובר 2018.

חברת האנליסטים ארתור ד. ליטל טוענת שאם חברות התקשורת יענו על הדרישות האלה, הן יכולות לצפות לגידול של 34% בהכנסות עד 2026. זה זינוק גדול לעומת הגידול השנתי הממוצע של היום שהוא בסביבות 1%. אבל כפי שמציין נייר העמדה, מתן מענה לצרכים הייחודיים של פלחי שוק רבים, במיוחד בתעשייה 4.0, משמעו להיות מוכנים מבחינת קריטיות, ולנצל את הכוח של פריסה לפרוסות של רשתות כדי לספק משאבים ייעודיים וירטואליים ללקוחות מכל הסוגים. והמתכון המיוחד הזה, טוענים המחברים, הוא זה שתהיה לו השפעה משבשת חיובית.

"מחזורי הגעה לשוק המסורתיים יואצו, הקשרים של המפעילים הסלולריים עם ארגונים, מימשל ועסקים קטנים יהפכו ליותר אסטרטגיים, רשתות יהפכו ליותר יעילות, הקצאת המשאבים תהיה יותר הגיונית וההשקעות העכשוויות והעתידיות בקיבולת יציגו תשואה גדולה יותר באופן דרמטי".

על סמך שנים של ניסיון כראשונה שהתקינה יכולת פריסה לפרוסות של רשתות מוכנה לשוק, וגם כמה מה-PoCs הכי מתקדמים, כולל הדגמה של פריסה לפרוסות של רשתות מקצה לקצה ב-TIP Summit 18 האחרונה של Telecom Infra Project בלונדון, קלאודסטריט מספקת תובנות מפתח מקבוצות פונקציונליות, כדי לצייר תמונה ברורה של הפונקציה המבטיחה הזאת של רשתות סלולר שבקרוב תגדיר אותן.

קוראים שמתעניינים בנייר העמדה יכולים לבקר באתר של קלאודסטריט לקבלת גרסה מקוונת או ניתנת להדפסה. כל מפעיל סלולרי שמעוניין בפגישת ייעוץ עם קלאודסטריט על איך פריסה לפרוסות של רשתות יכולה לעזור לו להשיג את היעדים עסקיים שלו מוזמן לפנות אלינו לכתובת sales@cloudstreet.co

אודות קלאודסטריט

קלאודסטריט הפינית היא חדשנית בפריסה לפרוסות של רשתות עם פטנטים בארה"ב ובאיחוד האירופי שמוקדשת לביצוע מהפיכה בחוויית הסלולר, העצמת הבחירה של המשתמש והפקת הכנסות חדשות למפעילי רשתות סלולר. תוך ניצול העוצמה של רשתות מוגדרות תוכנה ווירטואליזציה של תפקוד הרשת (SDN/NFV), קלאודסטריט מספקת את פלטפורמת הפריסה לפרוסות של רשתות בדרגת חברות תקשורת הראשונה בעולם שנמצאת בשוק. על ידי התאמת איכות החוויה לביקוש ולהקשר של המשתמש, קלאודסטריט מספקת פרוסות מודעות ליישום לכל מקרה שימוש עם  ביצועים מובטחים בהסכם רמת שירות מבחינת קיבולת, השהיה וקצב העברה. קלאודסטריט זכתה במענק Horizon 2020 של האיחוד האירופי ובתואר פתרון הקישוריות הטוב ביותר (WCA16), והפלטפורמה מפחיתת העלויות ויוצרת ההכנסות שלה ניתנת להתקנה ברשתות הדור הרביעי של היום לכל מקרה שימוש חזוי של פריסה לפרוסות ברשתות הדור החמישי. למידע נוסף, בקרו אותנו באתר www.cloudstreet.co.

 

Brendan Tully Walsh
Cloudstreet
(514) 802-6099
brendan.walsh@cloudstreet.co
 
7406800 Cloudstreet_H.docx

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE