קימטה לוקחת את הקישוריות החלקה ל-AfricaCom עם שותפויות עסקיות חדשות

 

קימטה לוקחת את הקישוריות החלקה ל-AfricaCom עם שותפויות עסקיות חדשות

חברת התקשורת מרדמונד ושבע מהשותפות שלה בעולם מגיעות לקייפטאון כדי להפגין את יכולת הקיום של פתרונות אנטנות לוויין עם פאנל שטוח בתנועה

רדמונד, וושינגטון וקייפטאון, דרום אפריקה, 12 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

Kymeta קימטה, חברת התקשורת שמקיימת את ההבטחה של תקשורת לוויינית סלולרית גלובלית -- תציע הדגמות סטטיות והדגמות חיות בנסיעה של הפתרונות של קימטה ב-AfricaCom, ימים שלישי עד חמישי, 13-15 בנובמבר 2018.

לשבע מהשותפות שלה בעולם תהיה נוכחות בתערוכה. כמה מהשותפות האלה יארחו ביתנים והדגמות חיות עבור התקשורת ומשתתפי התערוכה המקצועית: Intelsat (ביתן D60) ו-Stratosat (ביתן C191) יערכו הצגות חיות בנסיעה ברכב שמותקן בו המסוף  Kymeta™, שידגימו תקשורת אמינה עם קצב העברה גבוה בתנועה באמצעות אנטנת לוויין קלת משקל עם היגוי אלקטרוני שקל להתקין. iDirect (ביתן D35A) ו-Talia (ביתן D31) יקיימו פגישות מידע במשך כל התערוכה, ו-ELB, Qkon ו-Blue Sky Satellite יהיו נוכחות.

"קישוריות אמינה וחלקה קריטית במקומות כמו דרום אפריקה ושאר יבשת אפריקה, בהם אתרים מרוחקים תלויים מאוד במערכות תקשורת לביטחון ופעילות עסקית", אמר נוויל מייג‘רז, מנהל מסחרי ראשי וסגן נשיא ביצועי, קימטה. "אנחנו נרגשים לבוא ל-AfricaCom ולהציג את הטכנולוגיה שלנו בפני האזור הג"ג הזה. אנחנו מצפים להיות חלק מפתרון הקישוריות של עתיד התקשורת באפריקה".

אודות קימטה

אי אפשר להפריך את הדרישה של העולם לקישוריות סלולרית שנמצאת בכל מקום. רשת סלולרית גלובלית היא התשובה לחיבור אנשים ומקומות שמעולם לא חוברו קודם.

קימטה מאפשרת תקשורת סלולר חלקה שתמיד מחוברת באמצעות גישה היברידית ייחודית שמאפשרת לרשתות לווייניות וסלולריות לספק רשת סלולר אחת גלובלית. תקשורת סלולרית מקצה לקצה מסופקת באמצעות שירותי הקישוריות Kymeta KĀLO™, ומסוף הלוויינים עם ההיגוי החשמלי והפאנל השטוח הראשון והיחיד בעולם שמגיע למקומות שצלחות לוויין מסורתיות לא מגיעות. מגובה בפטנטים ורישיונות אמריקנים ובינ"ל, המסוף Kymeta KyWay™ מאפשר תקשורת סלולרית עם קצב העברה גבוה במכוניות, רכבות, אוטובוסים, משאיות, ספינות והרבה יותר.

אם זה נע, קימטה משאירה אותו מחובר.

למידע נוסף, בקרו באתרים kymetacorp.com ו-KALO.net.

אנשי קשר

שאלות בענייני עסקים לקימטה:
Kymeta Corporation
Sam Christensen
Marketing
+1 425.658.8703
schristensen@kymetacorp.com
או
שאלות מהמדיה לקימטה:
The Summit Group
Melanie McBride
Vice President, Content and PR
+1 801.990.8464
mmcbride@summitslc.com

מקור: Kymeta

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181112005130/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire