פאטון מציגה פתרונות CPE עם אישור BroadCloud ב-Connections

פאטון מציגה פתרונות CPE עם אישור BroadCloud ב-Connections

בתצוגה שלה ב-BroadSoft Connections, פאטון תציג לראווה את פתרונות ה-eSBC ו-ATA בחצרי הלקוח שמיוצרים בארה"ב עם תיקוף BroadCloud, עם הספקה וניהול באמצעות הענן

גייתרסבורג, מרילנד, 13 בנובמבר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

Patton Electronics, יצרנית אמריקנית של ציוד בחצרי הלקוח שמאפשר תקשורת מאוחדת -- תציג את פתרונות ה-eSBC ו-ATA עם אישור BroadCloud לספקי שירותים ומנויים ב-BroadSoft Connections במיאמי השבוע.

הציוד בחצרי הלקוח (CPE) ל-VoIP SmartNode, עם אישור לפעולה משותפת עם פלטפורמות התקשורת BroadSoft ו-BroadCloud, מספק שילוב חלק עם מערכות תקשורת בחצרי המנוי, כוללת טלפונים TDM ומערכות PBX ישנים או שירותי תקשורת מאוחדת מבוססי SIP מתקדמים.

עם הספקה אוטומטית, יכולת הישרדות אוטומטית ותמיכה על ידי Patton Cloud edge-orchestration service, Patton VoIP CPE עוזר לספקי שירותים למזער את ההוצאות ההוניות והתפעוליות תוך שיפור הרווחיות כשהוא מספק תקשורת מאוחדת כשירות (UCaaS) על בסיס BroadCloud.

>> תקראו את הסקירה הטכנית

Patton-BroadSoft Auto-Provisioning Solution for SIP Trunks Serving Customer-Chosen IP PBX

אפשרויות השרידות הנתמכות כוללות עקיפת כשלים בטראנק מולטי WAN, אלחוטי, נייח ו-TDM.

>> תקראו את הסקירה הטכנית

Enterprise Survivability for Subscribers of BroadSoft-Based Services

Patton Cloud נותן לספקי שירותים ולמנויים יותר בחירה ושליטה. אפשר להתאים את הגודל של שירותים, לשנות או לשנות ייעוד מרחוק באמצעות שדרוגי תוכנה, רישיונות למכשירים ושינויי קושחה. ספקים יכולים לבצע פרוטוקולי ניתוב חדשים, להוסיף ערוצי TDM, סשנים של SIP או תמיכת NFV/SD WAN מרחוק, מכל מקום בעולם.

המימשק המרכזי של Patton-Cloud מאפשר ניהול, ניטור, אמצעי אבטחה, התראה, פתרון בעיות ועוד. עם SmartNode VoIP CPE שמותקן בחצרי הלקוח, ספקי השירותים יכולים לנתח, לשנות, לשנות ייעוד ולמטב שירותים -- מכל מקום בעולם.

"פאטון היא שותפה עסקית מאושרת בסביבה של BroadSoft מאז 2006", אמר ברטון א. פאטון (ברט), סגן נשיא ביצועי בפאטון. "אנחנו בונים ציוד רשתות כבר 35 שנים. זה שילוב מנצח עבור ספקי שירותים והמנויים העסקיים שלהם".

למידע נוסף איך מוצרי ה-CPE של פאטון מעצימים ספקי שירות ליעילות -- ורווחיות -- כשהם מספקים שירותי תקשורת באיכות גבוהה למנויים העסקיים שלהם...

>> תקראו את המדריך

Patton BroadWorks and BroadCloud Product Guide

בחדשות קשורות, פאטון הכריזה לאחרונה על Patton Cloud edge-orchestration service  שמאיץ את הפריסה ומפחית עלויות לספקי השירות.

 

קשרי מדיה: Glendon Flowers | +1 301 975 1000 | press@patton.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE