פאטון מספקת שירותי IPv6 בקצה הרשת

פאטון מספקת שירותי IPv6 בקצה הרשת

בהתקינה IPv6 משופר ב-SmartNode VoIP CPE, פאטון תומכת בארכיטקטורות רשת מפושטות ומפחיתה את עלויות ההפעלה והתחזוקה של ספקי שירות וארגונים

SmartNode VoIP... לא רק דיבור!

גייתרסבורג, מרילנד, 20 בנובמבר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

Patton Electronics, -- שעושה עסקים כיצרנית ציוד פיזי מאז 1984 -- שיפרה את ה-IPv6 ב-SmartNode CPE שלה, הודיעה היום החברה.

ההתרחבות הגלובלית של האינטרנט, הריבוי המהיר של מכשירי קצה עם IP והאינטרנט של הדברים שמתפשט במהירות משמעם שבקרוב ייגמרו לנו כתובות ה-IPv4.

תקן ה-IPv6 מרחיב את כתובות ה-IP הזמינות פי אוקטיליון, או לפחות 17 מיליארד.

כולם יודעים את זה כבר זמן רב וההייפ נמשך כבר שנים.

ספקי שירות תכננו תוכניות, וחלקם התקינו חלקית IPv6 ברשתות שלהם. חברות תקשורת כמו Telefonica ו-T-MOBILE -- וארגונים כמו Microsoft -- התחילו את השינוי. ארגונים גדולים רבים תכננו אף הם, אבל יש להם אימוץ לא אחיד של IPv6. רוב העסקים הקטנים והבינוניים בקושי תכננו אפילו שינוי.

"דבר אחד בטוח, אנחנו לא חיים בעולם שכולו IPv6", אמר ברטון א. פאטון (ברט), סגן נשיא ביצועי בפאטון. "אבל המעבר ל-IPv6 בלתי נמנע. ויש סיבות טובות לעשות אותו מוקדם יותר ולא מאוחר יותר".

רשתות IPv6 קל יותר --- וזול יותר -- להפעיל ולתחזק.

>>בלוג: Turning on IPv6: Why do it?

עם IPv4, ההחזקה של טבלאות תרגום כתובות רשת (NAT) מורכבת, גוזלת זמן ויקרה. זאת כנראה הסיבה ש-whatech.com צופה ששוק ה-IPv6 יגדל בשיעור צמיחה שנתי מורכב של +31 % עד 2023 ומעבר לה.

מאז 2011 פלטפורמות החומרה ומערכת ההפעלה SmartNode של פאטון מוכנות ל-IPv6. פאטון בדקה והוכיחה את SmartNode CPE באמצעות לקוחות שהם חברות תקשורת ותיקות לגבי הספקת השירות של טראנק SIP IPv6.

כעת, פאטון מציגה לא רק תמיכת IPv6 אלא גם מציעה שירותי תיאום קצוות משופרים באמצעות Patton Cloud.

יש אתגרים במעבר מ-IPv4 לרשתות שכולן IPv6. אנחנו נחיה בעולם מעורב IPv4/IPv6 שנים רבות.

התמיכה ב-IPv6 וב-IPv4 בקצה הרשת (בין הרשת של הארגון והרשת של ספק השירות) תוך איפשור שינויים בשירותים משני צידי התיחום יכולה להיעשות בדרך הקלה או בדרך הקשה. פאטון אומרת שהפתרון שלה הוא הדרך הקלה.

ובחדשות קשורות, פאטון הודיעה לאחרונה על השירות החדש שלה Patton Cloud edge-orchestration שמאיץ את הפריסה ומפחית עלויות עבור ספקי שירות VoIP ו-ALL-IP.

קשרי מדיה: Glendon Flowers | +1 301 975 1000 | press@patton.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE