מוזיאון האמנות הדיגיטלית של מורי בילדינג קידם בברכה מיליון מבקרים בחמישה חודשים

.

מוזיאון האמנות הדיגיטלית של מורי בילדינג: teamLab Borderless בטוקיו קידם בברכה מיליון מבקרים בחמישה חודשים. מבקר אחד משלושה הגיע מחו"ל

טוקיו, 21 בדצמבר 2018, (BUSINESS WIRE) :

MORI Building DIGITAL ART MUSEUM: teamLab Borderless בטוקיו, מוזיאון של שיתוף פעולה בין מורי בילדינג וקולקטיב האמנות teamLab, נכון ל-28 בנובמבר 2018 קידם בברכה יותר ממיליון מבקרים.

מאז פתיחתו לפני חמישה חודשים ב-21 ביוני 2018, המוזיאון teamLab Borderless קידם בברכה יותר ממיליון מבקרים. כיעד החדש של טוקיו, המוזיאון ציין את האירוע החשוב הזה באמצעות "טקס המבקר המיליון", שבו המבקרת המיליון, גברת ניקי פרקר ומשפחתה מאוסטרליה, קיבלו "Borderless Passport" - כרטיס שמאפשר כניסה חופשית לא מוגבלת ל-teamLab Borderless ללא תאריך תפוגה (לא למכירה).

המבקרת אומרת:"שמעתי על המוזיאון דרך SNS, ורציתי לחוות את העולם היפה הזה שלא ראיתי קודם, אז נסעתי עם הארוס שלי ועם ההורים שלי. שמעתי שיצירות האמנות משתנות עם העונות, כך שאני רוצה להשתמש ב-Borderless Passport כדי לבקר פעמים רבות!".

[מוניטין בחו"ל]

(*1) הנתונים נאספו מ-25 באוקטובר 2018 עד 2 בנובמבר 2018 / 1,237 משיבים.
(*2) Themed Entertainment Association: ארגון ללא כוונת רווח מלוס אנג‘לס, קליפורניה, ארה"ב. מפרסם דירוגים וכדומה של מוזיאונים לאמנות, מוזיאונים לטבע ומתקני בידור.

[הקונספט של teamLab Borderless]

תשוטטו, תחקרו, תגלו בעולם אחד ללא גבולות.

teamLab Borderless הוא קבוצה של יצירת אומנות מעולם אחד ללא גבולות. יצירות אומנות יוצאות מחדרים, מתקשרות עם יצירות אחרות, משפיעות ולפעמים מתערבבות ביניהן ללא גבולות.

תשקעו את גופכם באמנות ללא גבולות בעולם הגדול, המורכב, התלת המימדי הזה ששיטחו 10,000 מטר רבוע. תשוטטו, תחקרו בכוונה, תגלו ותיצרו עולם חדש עם אחרים.

]ערכה לעיתונות]
https://goo.gl/MpzVss

אנשי קשר

[שאלות מהמדיה]
teamLab
Kaori Oshima
lab-pr@team-lab.com

בקשות לצילום סרטים: https://goo.gl/forms/ZghO2ukUoFmmyVNl1
קשרי המדיה של teamLab:  https://www.teamlab.art/contact/

 

מקור:  teamLab

גלריית מולטימדיה חכמה

וידאו

וידאו תמצית באורך 60 שניות על teamLab Borderless

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181221005198/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire