המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר

המדען הראשי של אנדגיים היירום אנדרסון ינאם בפסגת הגנת הסייבר וישבור את המיתוסים של בינה מלאכותית באבטחת סייבר

בכנס CDS שמתקיים בריאד, ערב הסעודית, ישתתפו מומחי אבטחת סייבר מובילים

ארלינגטון, וירג‘יניה, 12 בפברואר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

אנדגיים, המובילה בהגנה מאוחדת על נקודות קצה מפני התקפות ממוקדות, הודיעה היום שהמדען הראשי היירום אנדרסון יישא נאום מרכזי שיעסוק בתפקיד של בינה מלאכותית בסביבת האבטחה של היום ב-Cyber Defense Summit (CDS) בריאד, ערב הסעודית. הנאום מבוסס על ההצלחה המוכחת של אנדגיים בשימוש בלמידת מכונה לגילוי איומים והסוכן החכם Artemis® להגדלת והעלאת צוותי אבטחה בתוך ארגונים כיום.

האימוץ של בינה מלאכותית נעשה יותר פופולרי, אבל דרך מתוקננת להעריך את היכולת או החולשה של בינה מלאכותית במוצרי אבטחת נקודות קצה לא. אנדרסון ידגיש שהסיבה שבינה מלאכותית משכנעת קשורה פחות לרובוטים ובינה מלאכותית כללית ויותר לרעיונות פשוטים. לאנדרסון יש השכלה פורמלית בלמידת מכונה, עם ניסיון במידע שימושי וביטחון לאומי בחברות אבטחת סייבר ומעבדות לאומיות אמריקניות.

הנאום של אנדרסן, Beyond the AI buzzwords: a balanced perspective of AI in security, מתוכנן לשעה 09:45 זמן מקומי ביום רביעי, 13 בפברואר.

"למידת המכונה של אנדגיים ממשיכה להגדיל ולהעלות אנליסטים בדרג העליון, וגם לגלות נוזקה ופעילות זדונית בסוכן אחד על פני MITRE ATT&CK matrix", אמר אנדרסון. "לרוע המזל, ייתכן שהניסיונות של הענף ללמד ולשווק טכנולוגיות למידת מכונה יעילות למעשה הרעילו את ההבנה והציפיות לגבי מה הן עושות. וזה, בצדק, גרם אצל העוסקים בכך לספקנות מסוימת. האתגר העיקרי היה אי התאמה בין התפיסה והפרקטיקה. המיתוג של "בינה מלאכותית" על ידי הענף כלמידת מכונה שממוקדת באופן צר בגילוי הסיטה את תשומת הלב מהתפתחויות אחרות בקביעת סדר עדיפויות מודרכת, תגובה אוטומטית וזרימת עבודה נתמכת".

אנדרסון ידבר על תפיסות מוטעות לגבי טכנולוגיות יעילות של למידת מכונה באבטחת מידע. הוא יתעמק במשמעות של הבאזוורדס השונים מנקודת המבט של העוסקים בתחום ומה הם באמת היתרונות בשורה התחתונה.

"השנה אנחנו חוזים שתוקפי סייבר ישתמשו בבינה מלאכותית בארגז הכלים שלהם כדי לזהות פגיעויות ולהפוך טקטיקות לאוטומטיות בקנה מידה גדול. כדי להגיב ביעילות להתקפות האלה באמצעות אסטרטגיית הגנה חזקה, חשוב שתהיה תשתית אבטחה שגם היא נובעת מתפיסות דומות ומתמקדת בגילוי איומים מתקדם. הבינה הגבוהה הזאת מאפשרת לצוותי SOC למנוע פריצות בקנה מידה גדול ולהגיב במהירות לאירועים. יכולת למידת המכונה של אנדגיים לוקחת את "לחשוב כמו תוקף" לרמה הבאה", אמר אבינאש אדבאני, מנכ"ל Spire Solutions.

את CDS מפעילה השותפה של אנדגיים, Spire Solutions, ספקית פתרונות האבטחה המועדפת של המזרח התיכון.

אודות אנדגיים

פלטפורמת אבטחת נקודות הקצה האחודה של אנדגיים משנה את תוכניות האבטחה - האנשים, התהליכים והטכנולוגיה שלהן - באמצעות ההגנה הכי חזקה על נקודות הקצה וחוויית המשתמש הכי פשוטה, ומבטיחה שאנליסטים בכל רמת מיומנות יכולים לעצור התקפות ממוקדות לפני גניבת מידע. אנדגיים מאחדת מניעה, גילוי וציד איומים כדי לעצור התנהגויות מוכרות ולא מוכרות של תוקפים בקנה מידה גדול באמצעות סוכן אחד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.endgame.com ותעקבו אחרינו בטוויטר @EndgameInc.

אודות Spire Solutions

Spire Solutions היא מובילה אזורית בפתרונות ושירותי אבטחת מידע שמייצגת בלעדית את טכנולוגיות אבטחת המידע המתקדמות ביותר בעולם. Spire Solutions, שמניעה אותה מסירות רבה להצלחת הלקוח, יצרה לעצמה מוניטין כשותפת האבטחה המועדפת במזרח התיכון.

אשת קשר למדיה:
Megan Grasty
Highwire PR for Endgame
+1 916-834-0802
Endgame@highwirepr.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE