וויפרו משיקה את QuMiC כדי להאיץ את המעבר לענן של אורקל

וויפרו משיקה את QuMiC כדי להאיץ את המעבר לענן של אורקל

הפלטפורמה המקיפה תפחית את זמן ועלויות המעבר של ארגונים בעד 30%

איסט ברנזוויק, ניו ג‘רזי ובנגלור, הודו, 18 בפברואר 2019, (BUSINESS WIRE):

וויפרו בע"מ (NYSE: WIT) (BSE: 507685) (NSE: WIPRO), חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים עסקיים גלובלית מובילה, הודיעה היום על ההשקה של QuMiC (מעבר מהיר לענן), פלטפורמה מקיפה שמיועדת לשנות את האופן שבו ארגונים עוברים לענן של אורקל. באמצעות QuMiC, וויפרו ואורקל מתכוונות לפשט ולהאיץ את המסע אל הענן של אורקל עבור הלקוחות שלהן. וויפרו היא חברה ברמת פלטינה ב-Oracle PartnerNetwork (OPN).

QuMiC של וויפרו היא פלטפורמה ייחודית שמעבירה את כל ההיבטים שנחוצים להתקנה בענן, כלומר הגדרות של תהליכים, תצורות, נתונים וקוד לענן של אורקל במגוון רחב של סביבות תוכנה. ללא קשר האם הנכסים המקוריים של הארגון נמצאים בפלטפורמה באתר הפיזי כמו Oracle E-Business Suite, כלי לניהול גרסאות או סביבת תוכנה כשירות  (SaaS) בענן אחרת, QuMiC יכולה להפוך את תהליך המעבר לאוטומטי ובכך להאיץ אותו באופן חלק. הפלטפורמה מפחיתה את הסיכון של טעויות ידניות ומבטיחה מעבר בטוח לענן של אורקל.

QuMiC משלבת אוטומציה, שילובים בנויים מראש עם מערכות ERP של אורקל ומימשק קל לשימוש, ומפחיתה את מספר המשאבים שנחוצים להתקנה. ארגונים יכולים לצפות לחסכון של קרוב ל-30 אחוז בעלויות וזמן ההתקנה הכוללים בענן על ידי שימוש בפלטפורמה QuMiC של וויפרו. הזמן שלוקח לתכנן תהליכי ERP, לנתח ולהגדיר את התצורות עבור כל סביבה במהלך תהליך המעבר - לדוגמה טסט, פרודקשן ופיתוח - יופחת בעד 60 אחוז.

לדברי ראבי פורוהיט, סגן נשיא ומנהל גלובלי - קו שירותי אורקל, שירותי יישומים מודרניים, וויפרו בע"מ: "QuMiC של וויפרו מדגימה את המומחיות שלנו בענן של אורקל והיא דוגמה להשקעה המתמשכת שלנו בהתפתחות של הענן של אורקל. בהרחיבה את השימוש של Cloud Studio של וויפרו, QuMiC משלימה את הענן של אורקל ותעזור ללקוחות משמעותית לפשט, להאיץ ולשפר את הזמן לערך מהתקנות הענן שלהם".

"הפלטפורמה החדשנית QuMiC של וויפרו עוזרת לארגונים לעבור בצורה משתלמת לענן של אורקל עם יותר מהירות ואמינות", אמר קמיו ספרוני, סגן נשיא, בריתות אסטרטגיות כלל עולמיות, אורקל. "השילוב של היכולות האוטומטיות של QuMiC וקלות השימוש מבטיח שארגונים שרוצים להאיץ את המעבר שלהם לענן של אורקל יצליחו במעבר שלהם. ברגע שהם בענן של אורקל, הלקוחות יכולים להמשיך לעבוד עם וויפרו כדי לחפש יתרונות תחרותיים שמאפשרת החדשנות שאורקל מביאה במחזור של 90 יום".

QuMiC מאפשרת לארגונים להשיג מעבר באופן מהיר ואמין על ידי התאמת התהליכים העסקיים של הארגון לנתונים שלו, ואז לבצע תיקוף והתאמות של הנתונים. באמצעות QuMiC, וויפרו יכולה במהירות להגדיר תהליכים עסקיים של מצבים סופיים, להוריד, להוסיף, לשנות ולהעלות תצורות לסביבות של הענן של אורקל עבור לקוחותיה בלחיצה על לחצן.

אודות וויפרו בע"מ

וויפרו בע"מ (NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO) היא חברה גלובלית מובילה שמספקת שירותי מחשוב, ייעוץ ותהליכים עסקיים. אנחנו רותמים את העוצמה של מחשוב קוגניטיבי, היפר- אוטומציה, רובוטיקה, ענן, ניתוחים וטכנולוגיות מתפתחות כדי לעזור ללקוחותינו להסתגל לעולם הדיגיטלי ולהצליח. אנחנו חברה שמוכרת בעולם בזכות תיק השירותים המקיף שלה, מחויבות חזקה לקיימות ואזרחות תאגידית טובה, יש לנו יותר מ-170,000 עובדים מסורים שמשרתים לקוחות בשש יבשות. יחד, אנחנו מגלים רעיונות ומחברים את הנקודות כדי לבנות עתיד חדש טוב יותר ונועז.

אודות Oracle PartnerNetwork

Oracle PartnerNetwork (OPN) היא תוכנית השותפים של אורקל שמעניקה לשותפים יתרון מובדל כדי לפתח, למכור וליישם פתרונות של אורקל. OPN מציעה משאבים להכשרה ותמיכה בידע מתמחה במוצרים והפתרונות של אורקל והתפתחה כדי להכיר בתיק המוצרים, בסיס השותפים וההזדמנויות העסקיות הגדלים של אורקל. גורם מפתח בשיפורים האחרונים ב-OPN הוא היכולת של השותפים לקבל הכרה ותגמול על ההשקעה שלהם בענן של אורקל. שותפים שמעורבים עם אורקל יוכלו לבדל את המומחיות וההצלחה שלהם בענן של אורקל אצל הלקוחות באמצעות תוכנית הענן של OPN - תוכנית חדשנית שמשלימה את הרמות של תוכניות OPN הקיימות באמצעות רמות של הכרה והטבות הדרגתיות עבור שותפים שעובדים עם הענן של אורקל. למידע נוסף, בקרו באתר http://www.oracle.com/partners.

סימני מסחר

אורקל וג‘אווה הם סימני מסחר רשומים של אורקל ו/או החברות הקשורות שלה.

מידע צופה פני עתיד

אמירות מסוימות בהודעה זאת לגבי סיכויי הצמיחה שלנו בעתיד הן מידע צופה פני עתיד, שמעורבים בו מספר סיכונים ואי ודאויות שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מאלה שבמידע הצופה פני עתיד. הסיכונים ואי הוודאויות המתייחסים לאמירות אלה כוללים, אך לא רק, סיכונים ואי ודאויות בנוגע לתנודות ברווח, ההכנסות והרווחים שלנו, היכולות שלנו להפיק ולנהל צמיחה, התחרות העזה בשירותי מחשוב, היכולת שלנו לשמור על החיסכון בעלויות שלנו, עליות שכר בהודו, היכולת שלנו למשוך ולהשאיר אנשי מקצוע מאוד מיומנים, חריגות בזמנים ובעלויות בחוזים עם מחירים ולוחות זמנים קבועים, התרכזות לקוחות, הגבלות על הגירה, היכולת שלנו לנהל את הפעילות הבינ"ל שלנו, קיטון בביקוש לטכנולוגיות בתחומי ההתמקדות החשובים שלנו, שיבושים ברשתות תקשורת, היכולת שלנו להשלים ולשלב בהצלחה רכישות, חבות לנזקים בחוזי השירות שלנו, ההצלחה של החברות שבהן אנו מבצעים השקעות אסטרטגיות, ביטול של תמריצים פיסקליים ממשלתיים, אי יציבות פוליטית, מלחמות, הגבלות חוקיות על גיוס הון או רכישת חברות מחוץ להודו, שימוש לא מורשה בקניין הרוחני שלנו ותנאים כלכליים כלליים שמשפיעים על העסקים ועל הענף שלנו. סיכונים נוספים שיכולים להשפיע על התוצאות התפעוליות העתידיות שלנו מתוארות באופן מלא יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. דוחות אלה זמינים בכתובת www.sec.gov. אנחנו עשויים, עת לעת, לפרסם מידע צופה פני עתיד נוסף, בכתב או בעל פה, כולל מידע שכלול בדוחות של החברה לרשות האמריקנית לניירות ערך ובדוחות שלנו לבעלי המניות. אנחנו לא מתחייבים לעדכן כל מידע צופה פני עתיד שעשוי להתפרסם מעת לעת על ידינו או בשמנו.

 אנשי קשר

Prathibha Das
Wipro Limited
prathibha.das@wipro.com

מקור: Wipro Limited

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190218005209/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire