Farmers Edge מוסיפה בינה בקבינה לפלטפורמה דיגיטלית מדויקת

Farmers Edge מוסיפה בינה בקבינה לפלטפורמה דיגיטלית מדויקת

 

כלי מבוסס אפליקציות מספק חיבוריות אוניברסלית, בקבינה ומרחוק, כדי לספק תמיכה בהחלטות ושמירת רישומים פשוטה יותר לניתוח רווחים מדויק

וויניפג, מניטובה ואיימס, איווה, 17 באפריל 2018, (BUSINESS WIRE) :

Farmers Edge™ שחררה להפצה היום כלי בינה בשדה מבוסס אפליקציות שמספק חוויה דיגיטלית חלקה מהמשרד לקבינה. In-Cab Tool, שמחבר דיגיטלית מגדלים, סוחרים, קמעונאים, יועצים מהימנים ובעלי עניין חשובים אחרים, מספק ראות מלאה על כל פעילות בשדה תוך פישוט השמירה של רישומים, שיפור זרימת העבודה וצמצום הסכנה של אובדן נתונים קריטיים. FarmCommand™, שמשולב עם התכונות והפונקציות הבלעדיות הקיימות של הפלטפורמה FarmCommand™, כולל: תנאי ותחזיות מזג אוויר בחווה, תמונות לוויין יומיות, מודלים תחזיתיים וזיהוי אוטומטי של שינוי במצב הגידולים, מספק שכבה נוספת של תמיכה יסודית בהחלטות שמאפשרת רמות חדשות של יעילות ורווחיות בחווה.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20190417005267/en/

 

In-Cab Tool החדש של Farmers Edge מספק חווייה דיגיטלית חלקה מהמשרד לקבינה. (תמונה: Business Wire)

על בסיס שיתופי הפעולה האסטרטגיים האחרונים עם חברות חקלאיות מובילות, כולל CNHi, Global Ag Risk Solutions, PartnerRe, HBS, Raven, Lindsay Corporation, Richardson Pioneer ו-NuFarm, Farmers Edge תכננה את In-Cab Tool כדי לספק את הרמה הגבוהה ביותר של תאימות וגמישות שקיימת. הכלי כולל חיבוריות צי מעורב אלחוטית עם כל מכונה מודרנית ואפשר להשתמש בו לתכנן עבודות, לצפות בזרימות נתונים ומיפויים בזמן אמת, לכוונן פעילויות בשדה, לנהל מועדי תחזוקה, לעקוב אחרי אספקה ולשתף מידע והוא לכן הפלטפורמה הסלולרית הכי מתקדמת מסוגה. באמצעות מכשיר הטלמטריה האדיש ליצרן ששופר לאחרונה של החברה - Gen. 2 CanPlug™ - כל הנתונים נאספים, מועברים ומעובדים אוטומטית, וזה מבטיח שרישומים קריטיים נשמרים לדיווח מדויק.

"השילוב של אינטראקטיביות בזמן אמת ודיווח אוטומטי משפר את היכולת של מגדלים, קמעונאים ובעלי ענין אחרים לזהות ולטפל בגורמים שעשויים להשפיע על ההכנסות או היצרניות של חווה", אמר רון אוסבורן, מנהל אסטרטגיות ומוצרים ראשי של Farmers Edge. "בין אם הוא שולח מכונות ריסוס באופן חכם יותר, מפחית את זמן הבטלה של המפעילים, מנטר בקשות לפי הזמנה כדי להבטיח דיוק או מבין איזו מכונה מבצעת באופן הטוב ביותר כל עבודה, FarmCommand In-Cab Tool מספק שקיפות וגמישות ללא תחרות כדי לשחרר את הערך של הנתונים".

איך הוא פועל

In-Cab Tool מתחבר ל-Farmers Edge Gen. 2 CanPlug דרך בלוטות‘, ומזרים אלחוטית נתונים בזמן אמת של זריעה, ריסוס, איסוף, יישומי דישון ועבודות תחזוקה בשדה יחד עם דיאגנוסטיקה של ביצועי ציוד לכל טבלט, מחשב או מכשיר נייד. הוא מסתנכרן אוטומטית עם הענן כדי לשמור את כל הנתונים במקום אחד. באמצעות תצוגת מנהל ותצוגת מפעיל, הכלי מאפשר יותר שליטה על פעילויות בשדה באמצעות ניטור, תזמון וניהול מרחוק.

תצוגת מנהל -- מנהלי חוות שמשתמשים בכלי יכולים לחבר הרבה מכונות בשדה לתצוגה אחת, ולעבור במהירות בין המכונות. נקישה מהירה על מכונה כלשהי בתוך עבודה מציגה את תצוגת המפעיל כדי לגשת לערכים מפורטים של העבודה. הכלי מספק דרך פשוטה לראות את כל העבודות הפעילות בחווה, לגשת למידע על העבודות, לשמור על רשומות מאורגנות ולקבל הבנה אמיתית של הרווחים.

תצוגת מפעיל -- מפעילים בחווה מתחברים ישירות ממכשיר נייד או טבלט לתצוגת ציוד בזמן אמת. בנקישה אחת, הם יכולים להתאים תוכניות תוך כדי עבודה, לראות יישומים או גידולים בזמן אמת ולשתף בקלות נתונים קריטיים עם מנהלים ויועצים מהימנים.

בגרסאות עתידיות

Farmers Edge גם חשפה שיפורים עתידיים של In-Cab Tool, כולל:

תכונות ופונקציות בלעדיות במבט חטוף

בשילוב עם FarmCommand, In-Cab Tool משלים חבילה של כלי תמיכת החלטות דיגיטליים ייחודיים קיימים, כולל:

זמינות

In-Cab Tool זמין עכשיו ב-iTunes (iOS 1.35.9) וב-Google Play (Android 1.35.9)

למידע נוסף על FarmCommand In-Cab Tool, בקרו בבקשה באתר https://www.FarmersEdge.ca/InCabTool

אודות Farmers Edge

CNH Industrial היא מובילה גלובלית בחקלאות של החלטות שמשרתת יותר מ-24 מיליון אקרים של תוצרת משולמת בכל העולם באמצעות פתרונות דיגיטליים מדויקים. באמצעות שילוב בין נתונים שמתרכזים בשדה, תוכנה קלה לשימוש, טכנולוגיות עיבוד הכי מתקדמות, מידול ניבויי וניתוחים אגרונומיים מתקדמים, Farmers Edge מספקת למגדלים פתרונות מדרגיים כדי להפיק יותר עם פחות. באמצעות כלים אגרונומיים דיגיטליים, הפתרונות של Farmers Edge מתמקדים בהפקה בת קיימא של גידולים עתירי תפוקה באיכות גבוהה ומתוכננים למטב תשומות, למזער השפעה סביבתית ולהגן על יכולת הקיום הכלכלית של החווה. מבחירת הזרעים עד לניתוחים של נתוני תפוקה, Farmers Edge הופכת ביג דאטה לתובנות מדויקות ובזמן כדי לתמוך בקבלת החלטות מושכלת. למידע נוסף על Farmers Edge, בקרו בבקשה באתרים FarmersEdge.ca או FarmersEdgeUSA.com.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20190417005267/en/

אנשי קשר

אנשי קשר למדיה:
Farmers Edge
Jill Reed
Sift Communications for Farmers Edge
farmersedge@siftpr.com
Ph: +1-415-722-2433

 

מקור: Farmers Edge

מולטימדיה

In-Cab Tool החדש של Farmers Edge מספק חווייה דיגיטלית חלקה מהמשרד לקבינה. (תמונה: Business Wire)

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire