משרד נפט וגז במזרח התיכון מפעיל תקשורת VoIP חדשה

 

משרד נפט וגז במזרח התיכון מפעיל תקשורת VoIP חדשה

SmartNode VoIP... לא רק דיבור!

גייתרסבורג, מרילנד, 26 באפריל 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

Patton Electronics, -- יצרנית אמריקנית של מוצרי VoIP CPE -- תרמה למאמצי הבנייה מחדש במזרח התיכון על ידי הספקת פתרון תקשורת של טלפוניית IP מאובטחת למשרד נפט וגז לאומי.

אחרי הרס בגלל מלחמה, משרד נפט וגז לאומי מסוים היה צריך לחבר ארבעה אתרים מרוחקים עם המטה הראשי.

הפרויקט הגיע עם כמה מאפיינים ודרישות מעניינים:

משלב המערכות המקומי בחר בפאטון כספקית של ציוד בחצרי הלקוח (CPE) VoIP בגלל כמה יכולות ייחודיות שמציע קו מוצרי ה-VoIP SmartNode, כולל:

המוצרים שהותקנו

בקר גבולות הפעלות ארגוני (eSBC) ונתב SmartNode 5480 הוגדר לתפקד כשרת VPN. ה-SN5480 שמוקם בקצה ה-LAN מחבר בין האתרים המרוחקים והמטה באמצעות מנהרות VPN מאובטחות שעוברות דרך האינטרנט הציבורי תוך ניתוב התעבורה המקומית ל-IP PBX עם היתירות הכפולה.

SmartNode 4424 SmartNode SN4400 IpChannelBank מותקן בשני אתרים מרוחקים. עם חיבורים לווייניים שמעורבים, CODECs עם רוחב פס נמוך הוגדרו למטב את רוחב הפס שזמין. המספרים שמתקשרים אליהם מסוננים ותעבורה מקומית מנותבת בתוך הספינה.

נתב השער VoIP האנלוגי SmartNode 4520, שמותקן בשני אתרים מרוחקים, תומך בעד 8 חיבורי טלפון FXS או FXO. הוא משלב קול על גבי IP (VoIP) עם איכות שירות (QoS) מתקדמת.

מוקדם יותר השבוע פאטון הוסיפה העברת מסרים OA&M חדשה שמועברים לצוותים ניידים לשירות תיאום הקצוות Patton Cloud. על ידי החלפה של NMS ו-EMS יקרים בפתרון וירטואלי, Patton Cloud מפחית את המורכבות של הרשת, ההוצאה ההונית וההוצאה התפעולית לכל ספקי השירות והארגונים שהם All-IP.

אשת קשר למדיה: Glendon Flowers | +13019751000 | press@patton.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE