חברת העיצוב זברה תמזג מערכות עסקיות ותנהל מורכבות פרויקטים באמצעות ERP של דלטק

חברת העיצוב זברה תמזג מערכות עסקיות ותנהל מורכבות פרויקטים באמצעות ERP של דלטק

החברה לעיצוב פנים מדובאי תמטב את מסירת הפרויקטים שלה באמצעות ה-ERP המוביל בעולם לעסקים מוכווני פרויקטים

לונדון, בריטניה, 29 באפריל 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

Deltek, הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה ארגונית ופתרונות מידע לעסקים מבוססי פרויקטים, הודיעה היום שהיא מקדמת בברכה את החברה לאדריכלות ועיצוב פנים זברה לרשת הגלובלית שלה שבה יותר מ-23,000 לקוחות בענפים שמתמקדים בפרויקטים.

זברה היא צוות של 120 אדריכלים, מעצבי פנים ומנהלי פרויקטים שנמצאים בדובאי, לונדון ופיניקס, ארה"ב, עם מומחיות בעיצוב של אירוח וקמעונאות. המומחיות הקיבוצית שלה כוללת מסירה של מאות רעיונות של עיצוב פנים והשקה של תוכניות מותגים גלובליות ביותר מ-90 מדינות. בכל פרויקט, לא משנה כמה הוא גדול או קטן, זברה יוצרת שיתוף פעולה קרוב עם הלקוחות שלה כדי להבין את החזון שלהם ולהבטיח שכל עיצוב מעניק חוויית לקוח/ אורח אופפת. לכן, חיוני שיהיו ראות ובקרה בזמן אמת על כל ההיבטים של הפרויקט כולל ניהול פיננסי, של הלקוח ושל משאבים כדי שזברה תמשיך למסור פרויקטים באיכות גבוהה לכל לקוח כשהחברה מרחיבה את הפעילות הגלובלית שלה.

מערכת ניהול משאבים בארגון (ERP) של דלטק תאפשר לזברה לנהל את זרימת העבודה השלמה מקצה לקצה של העסק שלה. פונקציות הליבה כוללות פיתוח עסקי, תכנון פרויקטים ומשאבים, דוחות ודשבורדים וניהול פיננסי עם מטבעות וחברות מרובים. זברה בחרה בדלטק כי היא חיפשה פתרון ERP מחוץ לקופסה שמתמקד בפרויקטים ומודולרי, כדי לאפשר לחברה לנהל בקלות שינויים פנימיים, להוסיף יכולות פונקציונליות ולגדול עם התפתחות העסק.

"קריטי להצלחה שלנו בטווח הארוך להבטיח שנמשיך לספק גם איכות וגם מורכבות של פרטים בכל פרויקט כאשר התיק שלנו מתרחב", אמר זקרי שירק, מנהל כללי ב-Zebra Project INC (חברה אמריקנית). "על ידי מיזוג המערכות העסקיות שלנו ל-ERP גלובלי אחד תהיה לנו בקרה בזמן אמת על כל הפרויקטים, מהרעיון ועד למסירה, ונבטיח שכל חבר צוות יהיה מסוגל למסור פרויקטי עיצוב בזמן ובמסגרת התקציב. הלקוחות הממליצים המזרח תיכוניים והגלובליים והיכולת לספק פתרון שמתרכז בפרויקטים ללא התאמה אישית מבדילים את דלטק מספקי ERP אחרים".

"אנחנו גאים לקבל את זברה לרשת הלקוחות שלנו שבה חברות שאפתניות שמתרכזות בלקוחות ופרויקטים. כשהחברה ממזגת את הפעילות הגלובלית שלה וממשיכה למסור פרויקטים של עיצוב פנים באיכות הגבוהה ביותר לבסיס הלקוחות המתרחב שלה, מערכת ה-ERP שלנו תבטיח שהיא תמטב תהליכים פנימיים. עם ראות מלאה של כל המידע ואבני הדרך של הפרויקט, זברה תוכל לתכנן ולנהל את הכישרונות והמשאבים שלה למלוא הפוטנציאל שלהם. אנחנו מצפים להיות שותפי התוכנה שלה כשהיא ממשיכה לגדול ולפתח עסק רווחי שמוסר פרויקטי עיצוב בעלי שם עולמי", אמר פרגוס גילמור, סגן נשיא של דלטק ומנהל כללי, בריטניה והאיחוד האירופי.

אודות זברה

זברה היא צוות של בסביבות 120 אדריכלים, מעצבי פנים ומנהלי פרויקטים שנמצאים בדובאי, לונדון ופיניקס, ארה"ב, עם מומחיות בעיצוב של אירוח וקמעונאות. www.zbr.co.uk

אודות דלטק

תוכנה טובה יותר משמעה פרויקטים טובים יותר. דלטק היא הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה ארגונית ופתרונות מידע לעסקים מבוססי פרויקטים. יותר מ-23,000 ארגונים ומיליוני משתמשים ביותר מ-80 מדינות ברחבי העולם מסתמכים על דלטק לקבלת רמות טובות יותר של בינת פרויקטים, ניהול ועבודה משותפת. המומחיות שלנו שמתמקדת בענפים מניעה הצלחות של פרויקטים על ידי עזרה לחברות להשיג ביצועים שממקסמים את התפוקה וההכנסות. www.deltek.com

צרופה

 

Lauran Cacciatori
Deltek
LauranCacciatori@Deltek.com
 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE