הלסין ו-Mundipharma China Pharmaceutical מודיעות ביחד על ההשקה של ALOXI® IV בסין ושיתוף הפעולה בפירוט בשנגחאי

הלסין ו-Mundipharma China Pharmaceutical מודיעות ביחד על ההשקה של ALOXI® IV בסין ושיתוף הפעולה בפירוט בשנגחאי

לוגאנו, שווייץ, ובייג‘ינג, סין, 9 במאי 2019, (GLOBENEWS WIRE):

 

קבוצת הלסין, קבוצת פארמה שווייצרית שמתמקדת בבניית מוצרים איכותיים לטיפול בסרטן, ו-Mundipharma China Pharmaceutical, מובילת השוק בסין בניהול כאבים, מודיעות היום על הזמינות של ALOXI® IV בסין.

זה מוצר הטיפול התומך בסרטן הראשון של הלסין שמושק בשוק הסיני, ושעליו יש ל-Mundipharma China Pharmaceutical זכויות שיווק, קידום מכירות ומכירות בלעדיות. המוצר הזה אושר על ידי מינהל המוצרים הרפואיים הלאומי (NMPA) בנובמבר 2018.

ההשקה של ALOXI® IV בסין היא גם ההתחלה של שיתוף פעולה בפירוט (detailing) עם Helsinn Pharmaceuticals (Beijing) Co., Ltd. בעירייה של שנגחאי לגבי ALOXI® IV ומוצרים לטיפול בסרטן עתידיים אחרים בשוק הסיני.

אנדריאה מאולי, המנהלת המסחרית הראשית של קבוצת הלסין, אמרה: "ALOXI® IV הוא מוצר הטיפול התומך בסרטן הראשון שאנחנו מציעים לחולים סיניים. מאז השקתו במדינות האחרות, נעשה שימוש יעיל ב-ALOXI® IV במניעת CINV, והוא עזר להגדיר את תקן הטיפול במחלה, ואנחנו שמחים שעכשיו הוא זמין לחולים בסין. אנחנו שמחים לשתף פעולה עם Mundipharma China Pharmaceutical, שותפה אסטרטגית, בהכנסת המוצר הזה לסין ובפירוט משותף בשנגחאי ובכך לעזור לחולים בסין להפיק תועלת מאפשרות הטיפול הזאת".

"ההשקה של ALOXI® IV מזהה התרחבות של שיתוף הפעולה האסטרטגי בין הלסין ו-Mundipharma China Pharmaceutical", אמר פיטר וואנג, מנהל כללי, Mundipharma China Pharmaceutical סין רבתי. "אני מאמין שיהיו עוד מוצרי CINV עם טכנולוגיות בחוד החנית שיובאו לשוק הסיני באמצעות הפעילות המשותפת של שני הצדדים, שיועילו לעוד חולי סרטן סיניים".

אודות ALOXI® (palonosetron HCI)

בשביל סין:

זריקת ALOXI® 0.25 mg/5 ml אושרה ב-8 בנובמבר 2018 בסין והיא מותווית במבוגרים למניעת בחילה והקאות אקוטיות שקשורות לכימותרפיה מאוד אמטוגנית לסרטן, ומניעת בחילה והקאות אקוטיות ומאוחרות שקשורות לכימותרפיה מתונה לסרטן. היא גם מותווית בחולים פדיאטריים מגיל חודש אחד ועד לפחות מ-17 שנים למניעת בחילה והקאות אקוטיות שקשורות לכימותרפיה אמטוגנית לסרטן, כולל כימותרפיה מאוד אמטוגנית לסרטן.

אודות קבוצת הלסין

הלסין היא קבוצת פארמה בבעלות פרטית עם תיק נרחב של מוצרים לטיפול בסרטן שמשווקים וצנרת פיתוח איתנה של תרופות. מאז 1976 הלסין משפרת את חיי היומיום של חולים, כשמנחים אותה ערכי המשפחה הליבתיים של כבוד, יושרה ושוויון. החברה פועלת בתרופות, ביוטק, מכשירים רפואיים ותוספי מזון ויש לה מומחיות במחקר, פיתוח, ייצור ומסחור של מוצרי ריפוי וטיפול תומך לסרטן, כאב ודלקת וגסטרואנטרולוגיה. ב-2016 הלסין יצרה את קרן ההשקעות הלסין כדי לתמוך בהזדמנויות השקעה בשלב המוקדם בתחומים של צורכי חולים שלא נענו. המטה של החברה בלוגאנו, שווייץ, עם חברות בת תפעוליות בשווייץ, אירלנד, ארה"ב, מונקו וסין, וגם נוכחות מוצרים ב-190 מדינות בערך בכל העולם.

למידע נוסף על קבוצת הלסין, בקרו בבקשה באתר www.helsinn.com

אודות Mundipharma China Pharmaceutical

Mundipharma China Pharmaceutical הוקמה בשנת 1993 ועוסקת בצמיחה האורגנית של מגזר הכאב בסין כבר עשרות שנים. "להביא יותר לחיים" זאת השאיפה שלנו; לדאוג לחיים ולשרת את החברה זאת האחריות החברתית שלנו. חדשנות, השמת החולים במרכז ויזמות הן בדנ"א שלנו.

בעתיד, Mundipharma China Pharmaceutical תמשיך לחקור בתחום של ניהול כאב ותרחיב את עסקיה לתחומים חדשים, כולל CINV, אימונולוגיה של השתלות, אונקולוגיה, נשימה, בריאות צרכנית וכדומה. לא נחדל ממאמצינו לספק מוצרים חדשניים ולמלא את החובות החברתיים שלנו, ובסופו של דבר להגשים את החזון שלנו "להביא יותר לחיים".

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר http://www.mundipharma.com.cn

למידע נוסף:

אשת קשר למדיה של קבוצת הלסין:

Paola Bonvicini

Group Head of Communication

Lugano, Switzerland

Tel: +41 (0) 91 985 21 21

Email: Info-hhc@helsinn.com

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.helsinn.com ותעקבו אחרינו בטוויטר, לינקדאין ו-Vimeo

אשת קשר של Mundipharma China Pharmaceutical:

Kylie Gao,

PR Director

Beijing, China

Tel: +86(10) 6563 6785

Email: kylie.gao@mundipharma.com.cn

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE