Alibaba.com פותחת את הפלטפורמה כדי לאפשר לעסקים קטנים אמריקנים למכור לעולם

Alibaba.com פותחת את הפלטפורמה כדי לאפשר לעסקים קטנים אמריקנים למכור לעולם

 

פלטפורמת המסחר האלקטרוני עסק לעסק המובילה מציגה פונקציות מאפשרות חדשות למוכרים, כולל עסקאות ארה"ב לארה"ב, משתתפים חדשים בסביבה וסיבוב כלל ארצי של אירועי הכנה כדי לעזור לעסקים קטנים להיות מקוונים

 

 

ניו יורק, 23 ביולי 2019, (BUSINESS WIRE):

 

Alibaba.com, אחת מזירות המסחר האלקטרוני עסק לעסק הגדולות ביותר בעולם ויחידה עסקית של Alibaba Group (NYSE: BABA), פתחה היום את הפלטפורמה שלה כדי לאפשר לעסקים אמריקנים למכור את המוצרים שלהם למיליוני הקונים של Alibaba.com בארה"ב וברחבי עולם. עכשיו קרוב ל-30 מיליון העסקים הקטנים והבינוניים בארה"ב -- במיוחד יצרנים, סיטונאים ומפיצים -- יכולים לגשת טוב יותר לשוק המסחר האלקטרוני עסק לעסק הגלובלי שהיקפו 23.9 טריליון דולר, הזדמנות שגדולה פי שישה משוק המסחר האלקטרוני עסק ללקוח הגלובלי.

 

החברה גם חושפת סביבה משופרת של משתתפים. אלה כוללים מוכרי עוגן וספקי שירותים עסק לעסק ששותפים למשימה של Alibaba.com להקל על עסקים קטנים ובינוניים לעשות עסקים.

 

כדי לעזור לעסקים קטנים ובינוניים אמריקנים לגשת בהצלחה להזדמנות של המסחר האלקטרוני עסק לעסק הגלובלי שהיקפה 23.9 טריליון דולר, Alibaba.com גם מפיקה סדרה של סדנאות הכנה וסמינרים מתוקשבים (וובינרים) יחד עם לשכות מסחר מקומיות וארגוני עסק לעסק ברחבי ארה"ב, כולל SCORE, אחת הרשתות ללא כוונת הרווח הגדולות ביותר בארה"ב של מנטורים עסקיים מומחים מתנדבים.

 

"המטרה של עליבאבא היא להעצים יזמים ולעזור להם להצליח בתנאים שלהם", אמר ג‘ון קפלן, מנהל עסק לעסק צפון אמריקה בקבוצת עליבאבא. "עם 10 מיליון קונים עסקיים פעילים ביותר מ-190 מדינות ואזורים, אנחנו מעצבים מחדש את המסחר עסק לעסק על ידי מתן הכלים והשירותים שחברות עסקים קטנים ובינוניים אמריקניות צריכות כדי להתחרות ולהצליח בשוק הגלובלי של היום".

 

שיפורים חדשים חשובים בפלטפורמה

 

Alibaba.com הוסיפה פונקציות חשובות שמאפשרות לעסקים קטנים ובינוניים אמריקנים לעשות עסקים באופן מקומי (ארה"ב לארה"ב) וגלובלי:

 

מוכרים עסקיים אמריקנים

קונים עסקיים אמריקנים

  • יכולת יעילה לבנות ולנהל חנות דיגיטלית אחת בפלטפורמה Alibaba.com.
  • יכולות בעלות ערך בעסקאות, כולל תשלומים מקוונים.*
  • כלי ניהול קשרי לקוחות ותקשורת כדי לאפשר בעלות ישירה על קשרי לקוחות.
  • כלי שיווק דיגיטלי משופרים כדי לטרגט ביקוש עסק לעסק שמתאים להם.
  • אפשרות לעבוד עם צוות הצלחת המוכרים של Alibaba.com שנמצא בארה"ב
  • גישה למספר הולך וגדל של אפשריות של ספקים שנמצאים בארה"ב בעמוד הנחיתה us.alibaba.com, בנוסף לאלפי ספקים בינ"ל.
  • פונקציית שאלות חזקה יותר שמאפשרת לקונים לפתוח בדיונים ומשא ומתן.
  • מבחר מורחב של מוצרים שנע ממוכן למשלוח ועד למותאם אישית באופן מלא.
  • פונקציית חיפוש מוצרים וספקים משופרת מאפשרת לקונים לזהות במהירות התאמה מיטבית, כלומר מותאם אישית לעומת מוצרים מוגמרים, ולפי סוג ומיקום של הספקים.

* תשלומים בתוך הפלטפורמה יהיו זמינים לעסקאות בתוך ארה"ב - פרט לניו יורק ונבאדה, החל מ-25 ביולי 2019.

 

"זיהינו את ההזדמנות להאיץ את הצמיחה הגלובלית באמצעות Alibaba.com בשלב מוקדם", אמר איבאן גטינגר, מייסד שותף של גט קלין, יצרן אמריקני של מוצרי ניקוי מקצועיים שראה עלייה משמעותית בשאלות על המוצרים שלו בפלטפורמה. "עם השילוב החדש של כלים שזמינים בפלטפורמה ותוספת של מוכרים שהם מותגים חשובים, אנחנו צופים מסלול מהיר יותר אל יעדי הצמיחה שלנו".

 

ALIBABA.COM בונה את סביבת העסק לעסק האמריקנית שלה עם משתתפים חדשים

 

Alibaba.com מוסיפה כמה מותגים וארגונים ששותפים ללהט לתמוך בעסקים קטנים ובינוניים, כולל עסקים וספקי שירותים אמריקנים גדולים.

 

במרץ, Alibaba.com הודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם אופיס דיפו, והיום Robinson Fresh, חטיבה של C.H. Robinson, מצטרפת לפלטפורמה. שתיהן מחויבות בתור "מוכרי עוגן" לספק קטלגים מקיפים של מוצרים כדי לענות על העניין הגדל מצד קהל הקונים העצום של הפלטפורמה. ההשתתפות של מוכרי עוגן מיועדת להביא יתרונות משמעותיים, כולל יצירת עניין חדש של הקונים שמתרחש כשהיצעי מוצרים מתרחבים.

 

"אנחנו גאים להרחיב את שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם Alibaba.com", אמר גרי סמית, מנהל העסקים הראשי של Office Depot, Inc.. "היותנו מוכר עוגן מאפשר לנו להגיע לקהל גדול יותר של עסקים קטנים ולספק להם את המוצרים והשירותים שהם צריכים כדי להתחרות בקנה מידה גלובלי". בנוסף, ללקוחות של Alibaba.com תהיה עכשיו גישה להצעות, הנחות ותוכן פרימיום בלעדיים לחברים, מסביבה מתרחבת של ספקי שירותים עסקיים מובילים, בכללם:

71lbs

BigCommerce

Indeed

ShipStation (NASDAQ: STMP)

● Skuvault

TeamViewer

Wellbots

Xometry

 

סיבוב כלל ארצי של אירועי הכנה מקומיים לתמיכה בצמיחה של עסקים קטנים ובינוניים

 

אירוע ההכנה בהשתתפות אישית הראשון של Alibaba.com ייערך היום בברוקלין ב-Industry City, קהילה של עסקי תעשייה וייצור חדשניים - יחד עם המארחים המשותפים, לשכת המסחר של ברוקלין ו-Industry City. בכל אירוע הכנה המשתתפים יקבלו סדנה לעומק, הזדמנות להדרכה אחד על אחד וייעוץ מהמומחים של Alibaba.com וגם הנחות, תמריצים ותמיכה בלעדיים מהסביבה של מוצרים וארגונים.

 

זמן קצר אחרי האירוע בברוקלין יהיו אירועים בלוס אנג‘לס ב-26 ביולי עם לשכת המסחר של לוס אנג‘לס ב-California Market Center ובשיקאגו ב-30 ביולי עם לשכת המסחר של אילינוי ב-M Hub. אירועי הכנה נוספים ברחבי ארה"ב מתוכננים במהלך השנה עם תמיכה מארגוני עסקים מקומיים וכלל ארציים, כולל סניפיSCORE  מקומיים, Food Export USA – Northeast וארגון יצואני המזון של המערב התיכון של ארה"ב. בנוסף, Alibaba.com מפיקה תוכן הכנה דיגיטלי עם SCORE.

 

"עסקים קטנים הם המנוע של כלכלת ארה"ב, אבל הם נתקלים בקשיים", אמר קן ינסי, מנכ"ל SCORE. "SCORE ורשת המנטורים שלנו נרגשים לעזור לעסקים אמריקנים ללמוד על ההזדמנות העצומה במסחר האלקטרוני כשסדנאות ההכנה הפיזיות והווירטואליות האלה זמינות לקהילות ברחבי ארה"ב".

 

למידע נוסף על הפלטפורמה המשופרת Alibaba.com, משתפי פעולה חדשים או כדי להירשם לסדנת ההכנה קרובה, בקרו בבקשה באתר Alibaba.com/BuildUp.

 

אודות Alibaba.com

 

Alibaba.com, החטיבה העסקית הראשונה של קבוצת עליבאבא, היא פלטפורמה מובילה למסחר אלקטרוני עסק לעסק גלובלי שמטרתה לאפשר לעשות עסקים בקלות בכל מקום. Alibaba.com, שהושקה ב-1999, עוסקת בשירותים שמכסים את כל ההיבטים של מסחר, כולל לתת לעסקים כלים שעוזרים למוצרים שלהם להגיע לקהל גלובלי, ולעזור לקונים לגלות מוצרים, למצוא ספקים ולבצע הזמנות באינטרנט במהירות וביעילות. היא משרתת מיליוני קונים וספקים מיותר מ-190 מדינות ואזורים ברחבי העולם.

 

אודות קבוצת עליבאבא

 

המשימה של קבוצת עליבאבא (NYSE: BABA) היא לאפשר לעשות עסקים בקלות בכל מקום ומטרת החברה היא להשיג צמיחה בת קיימא במשך 102 שנים.

 

אנשי קשר

Media Contacts
Alibaba Group
Brion Tingler
brion.tingler@alibaba-inc.com 

Alibaba Group
Roger Zhang
roger.zhang@alibaba-inc.com

 

מקור:  Alibaba.com

 

מולטימדיה

וידאו

 

לוגו

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire