התה הירוק Oi Ocha של ITO EN מגיע בקרוב לוולמארט

 

התה הירוק Oi Ocha של ITO EN מגיע בקרוב לוולמארט

 

שני טעמים מושקים בכל ארה"ב באוקטובר

 

 

ניו יורק, 30 ביולי 2019, (BUSINESS WIRE):

 

ITO EN (North America) INC. המובילים הגלובליים בתה ירוק והחדשנים במשקאות בריאים הודיעו היום שמותג התה הירוק המוכן לשתייה שלהם Oi Ocha יהיה זמין בקרוב בחנויות של וולמארט בכל ארה"ב. מיועד להגיע למדף באוקטובר 2019 עם שני טעמים לא מומתקים - התה היפני פרימיום Oi Ocha של ITO EN, המותג הנמכר ביותר ביפן, ותה ירוק יסמין, תה ירוק פופולרי שמתובל בפרחי יסמין. התה הזוכה בפרסים שמפורסם בטעם החלק באופן טבעי שלו והסיומת הנקייה, חלוט באמצעות שיטת החליטה הקניינית של ITO EN שבה משתמשים בעלי תה שלמים ללא תוספים מלאכותיים, טעמים או צבעים, ואבקות או תרכיזים. התה האותנטי והמרענן הוא עם אישור Non-GMO ונוגדי חמצון טבעיים בתה מסוג קטכין, ויטמין C טבעי (חומצה אסקורבית) ואפס קלוריות. כל אחד ארוז בבקבוק PET ניתן למיחזור נוח לנשיאה של 16.9 fl. oz.

 

"כשמספר גדל והולך של צרכנים מחפשים משקאות אותנטיים ובריאים, אנחנו מאד נרגשים להרחיב את מוצרי התה של ITO EN בחנויות של וולמארט בכל ארה"ב", אומר ג‘ים הוגלנד, מנהל התפעול ב-ITO EN (North America) INC.. "עם ההיענות של וולמארט לעניין הגובר של הצרכנים במוצרים איכותיים, אותנטיים שיותר טובים בשבילך, אנחנו בטוחים שהתה הירוק הלא מומתק המסורתי שלנו מתאים מאד לוולמרט והלקוחות שלה".

 

המותג ITO EN גדל במידה עצומה בשוק האמריקני כי הביקוש של הלקוחות למשקאות אותנטיים ויותר בריאים ממשיך לגדול בשוק המוצרים המיוחדים, השוק המרכזי וערוצי ההסעדה. השותפות עם וולמרט לא רק תרחיב את המודעות למותג וההפצה של ITO EN אלא גם תאפשר נגישות למשקה שיותר טוב יותר בשבילך לצרכן הרגיל. התה הירוק צובר פופולריות בגלל התועלת הבריאותית שלו כשהצרכנים מחפשים משקאות ללא סוכר, והתה Oi Ocha הלא מומתק אידיאלי לשילוב בחיי היומיום.

 

ITO EN ידועה במיוחד במחויבות שלה למומחיות בתה ופרקטיקות בנות קיימא שמשתקפות בכל המותגים זוכי הפרסים שלה. עם יותר מחמישים שנות ניסיון בתה, החברה מחויבת לאותנטיות, ושמירת התרבות שלה תוך יצירת חידושים גלובליים בענף התה והמשקאות. ITO EN גאה בכך שדורגה במקום ה-18 ברשימת FORTUNE של 50 החברות המובילות שהשפיעו השפעה חברתית או סביבתית חשובה באמצעות האסטרטגיה והפעילות שלהן להפקת רווח. החברה גם זכתה בפרס קיימות על תוכנית המיחזור לעלי תה שלה, שיוצרת מוצרים חדשניים משרף סינתטי ידידותי לסביבה שמיוצר מעלי תה משומשים. למידע נוסף על ITO EN והמוצרים שלה, בקרו בבקשה באתר www.itoen.com.

 

אודות ITO EN:

 

ITO EN (North America) INC., חברת בת של ITO EN (Japan) LTD., היא מובילה חדשנית בענף המשקאות מחויבת ליצירת מוצרים אותנטיים שמגלמים את חמשת העקרונות של החברה: טבעי, בריא, בטוח, מעוצב היטב וטעים. עם יותר מחמישים שנות ניסיון בתה ביפן, החברה מחויבת לאותנטיות, ושמירת התרבות שלה תוך יצירת חידושים גלובליים, שבזכותם היא ידועה בספקית התה הירוק מספר אחת של יפן עם מותגים זוכי פרסים, ביניהם TEAS’ TEA Organic®, Oi Ocha®, ITO EN Shots® ו-matcha LOVE®. המחויבות החזקה של ITO EN להשפעה חברתית וסביבתית מתבטאת בשותפויות שלה עם חקלאים וממשלות מקומיים כדי להמריץ כלכלות מקומיות, לפתח פרקטיקות רכש בנות קיימא ולטפח דור חדש של חקלאות תה. למידע נוסף על ITO EN, בקרו בבקשה באתר www.itoen.com. עשו לנו לייק בפייסבוק או תעקבו אחרינו בטוויטר ואינסטגרם.

 

אנשי קשר

Rona Tison
ITO EN (North America) INC.
rtison@itoen.com
T. 707-327-6413

 

מקור:ITO EN (North America) INC.

 

מולטימדיה

 https://www.businesswire.com/news/home/20190730005425/en/ITO-EN-Oi-Ocha-Green-Teas-Coming

 

תמונה

תה ירוק Oi Ocha ויסמין של ITO EN (תמונה: Business Wire)

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire