Align Technology מקדמת עוד את רפואת השיניים הדיגיטלית בסין עם ההשקה של הסורק iTero Element 2

Align Technology מקדמת עוד את רפואת השיניים הדיגיטלית בסין עם ההשקה של הסורק iTero Element 2

 

iTero Element 2: סורק מהדור הבא עם פונקציות משופרות

 

הסורק iTero Element 2 זמין מסחרית עכשיו בסין. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.itero.com.

 

ננג‘ינג, סין, 25 בספטמבר 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Align Technology, Inc. (NASDAQ: ALGN) הודיעה היום על הזמינות המסחרית של הסורק iTero Element 2 בסין בכנס האורתודנטי הבינ"ל 2019 והמפגש השנתי ה-18 של האגודה האורתודנטית הסינית בננג‘ינג, סין. ההשקה היא דוגמה לחדשנות המתמשכת של Align וההשקעה כדי לקדם את רפואת השיניים הדיגיטלית בסין.

 

Align קיבלה את האישור של מינהל המוצרים הרפואיים הלאומי של סין למכור את הסורק iTero Element 2 בסין ולייצר אותו במפעל לייצור מוצרים החדיש של החברה בזיאנג, סיצ‘ואן. זה יאפשר ל-Align לספק יכולות טכנולוגיות וייצור מותאמות מקומיות כדי לשרת טוב יותר את השוק הסיני וגם להתרחב להזדמנויות שוק חדשות. הסורק iTero Element 2 הוא השער הדיגיטלי למגוון רחב של הליכים דנטליים, שיקומיים ואורתודנטיים וההשקה הזאת מגדילה את ההובלה הטכנולוגית שלנו ותעזור להגדיל את השימוש במערכת יישור השיניים השקופה של Align.

 

"Align מחויבת להביא חידושים מהעולם לסין ולהתאים אותם לצרכים המקומיים של המטופלים. היות שאנחנו מובילים ברפואת שיניים דיגיטלית, אנחנו רוצים לספק את תוצאות הטיפול הטובות ביותר למטופלים ולהמשיך לתמוך בפעילות של רופאי השיניים לפתח את הפרקטיקה שלהם", אמרה ג‘ולי טאי, סגנית נשיא בכירה של Align ומנהלת כללית, אסיה פסיפיק. "אנחנו מחויבים להביא חידושים מהר יותר לסין, והרחבת התיק של iTero עם הסורק iTero Element 2 זמן קצר אחרי שהכנסנו לשוק את הסורק iTero Element ב-2018 היא דוגמה למחויבות שלנו. היכולת ליצר את הסורק החדש iTero Element 2 בסין היא גם אבן דרך משמעותית עבורנו בהמשיכנו להתאים מקומית את היכולות הטכנולוגיות והייצור שלנו כדי לשרת טוב יותר את הרופאים והמטופלים הסיניים".

 

ההשקה של הסורק iTero Element 2 והאישור לייצר בסין מגיעים אחרי כמה יוזמות חשובות שהוכרזו בסין בשנתיים האחרונות. הן כוללות את הפתיחה של המרכז הראשון לתכנון טיפולים והמכון להכשרה קלינית ב-Invisalign בצ‘נגדו, הפיתוח של יישום אסייתי של פרוטוקול טיפול למערכת יישור שיניים שקופה שמיועד ספציפית למטופלים אסייתיים בכל העולם, קמפיין שיווק מקיף שמתרכז באסיה ונותן מענה להעדפות של צרכני השווקים המקומיים והאחרונה שבהן "מכון ההכשרה האוניברסיטה של Align", מרכז ההכשרה השני בשנגחאי.

 

הסורק iTero Element 2 מתוכנן לביצועים טובים יותר עם זמן הפעלה מהיר פי 2 וזמן סריקה מהיר יותר ב-25% בהשוואה לסורק iTero Element. הוא נותן לרופאים את הדיוק בדימות, ההחזיה האינטואיטיבית ליד כיסא המטופל וכלי התקשורת עם המטופלים שמאפשרים זרימת עבודה יעילה בתחום מלא של הערכות מקרים וטיפולים שיקומיים ואורתודנטיים. סוללת ליתיום-יון אינטגרלית מאפשרת ניידות נוחה בין חללי עבודה ללא צורך לחבר לחשמל או להפעיל מחדש1.

 

"כשאנו מגדילים את העיסוק שלנו ברפואת שיניים דיגיטלית, אנחנו צריכים טכנולוגיה יותר חזקה כדי שתשפר עבורנו את זרימת העבודה הדיגיטלית הכוללת", אמר פרופסור ינהנג ז‘ואו, המחלקה לאורתודנטיה בבית הספר לסטומטלוגיה באוניברסיטת פקינג, המייסד והמומחה הראשי ליישור שיניים, סאני דנטל. "עם אתר הייצור החדש שנבנה בסיצ‘ואן, הרופאים הסיניים יוכלו להרוויח מהטכנולוגיה הכי עדכנית ולהביא טיפול טוב יותר למטופלים שלנו".

 

הסורק iTero Element 2 זמין מסחרית עכשיו הסין. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.itero.com.

 

אודות Align Technology, Inc.

 

Align Technology מתכננת ומייצרת את המערכת Invisalign®, מערכת יישור השיניים השקופה המתקדמת ביותר בעולם, ואת iTero®, הסורקים והשירותים בתוך הפה. המוצרים של Align עוזרים לאנשי מקצועות רפואת השיניים להשיג את התוצאות הקליניות שהם מצפים ולספק אופציות דנטליות יעילות בחזית הטכנולוגיה למטופלים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.aligntech.com.

 

למידע נוסף על מערכת Invisalign או כדי למצוא רופא של Invisalign באזור שלכם, בקרו בבקשה באתר www.invisalign.com. למידע נוסף על מערכת הסריקה הדיגיטלית iTero, בקרו בבקשה באתר www.itero.com.

 

Align Technology
Jasmine Chng 
+65 6690 3957
jchng@aligntech.com

Zeno Group
Sarah Johnson
+1 828 551 4201
sarah.johnson@zenogroup.com

 

1 עם סוללה טעונה במלואה, המשתמש יכול לסרוק במשך 30 דקות ללא צורך לחבר לחשמל.

 

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת

 

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/40c2ba9d-9c9f-4d66-8460-d9fbbbe6c8a7

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE