סיניברס וטלפוניקה משתפות פעולה כדי להציע שירות מסרונים גלובלי מאובטח חדש

 

סיניברס וטלפוניקה משתפות פעולה כדי להציע שירות מסרונים גלובלי מאובטח חדש

שירות מסרונים מבוסס ענן ישפר את האבטחה של מסרונים ששולחים ארגונים מפני התקפות סייבר; מאפשר למותגים להגן על המסרונים

 

ולנסיה, ספרד, 28 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

 

בכנס ותערוכה GSMA WAS#10, Syniverse, החברה הכי מחוברת בעולם, הודיעה שהיא מפתחת פתרון גלובלי מאובטח לשליחת מסרונים שמיועד לעזור למותגים לדאוג שמסרונים יהיו ללא סיכוני אבטחה אינהרנטיים שמגיעים כאשר שולחים מסרונים דרך האינטרנט וללא אימות משתמשים הולם.

 

כדי להגן מפני נקודות חולשה בשליחת מסרונים, סיניברס משתפת פעולה עם טלפוניקה כדי להציע לעסקים פלטפורמת שליחת מסרונים מבוססת ענן גלובלית שפועלת על גבי רשת פרטית עם הצפנה מקצה לקצה של המסרונים עצמם ומסרונים במעבר. הרשת פועלת בנפרד מרשת האינטרנט הציבורית ומשתמשת בסכמות של מיעון פרטי שהופכות אותה לבלתי נראית למי יש לו כוונות זדוניות.

 

מה שנחשב "בטוח מספיק" עבור מסרונים כבר לא מספיק כדי לשמור על בטיחות המידע מפני הטכניקות המתקדמות של נוכלים ופצחנים. זאת הסביבה שחברות כמו Telefónica International באמריקה הלטינית ואירופה פונות לסיניברס כדי שתעזור להן לנהל את התקשורת הסלולרית על ידי אימות הזהות וההסכמה של הלקוחות, ולהעביר באופן בטוח נתוני לקוחות ונתונים עסקיים.

 

שיעור ההתקפות באמריקה הלטינית, שבה הפתרון של סיניברס יושק תחילה, הוא 8.9 אחוז לפי Lexis Nexis. פעולות תשלום, התחברויות ויצירת חשבונות חדשים מהווים מטרה לבוטים של נוכלים, ועל ידי זיוף כתובות IP, מכשירים וזהויות. באמצעות פתרון גלובלי מאובטח לשליחת מסרונים זה, סיניברס וטלפוניקה יגנו על הלקוחות ומפעילי הסלולר מפני ההתקפות האלה וגם מפני שורה של התקפות סייבר אחרות, כולל דיוג (פישינג), דיוג שמתמקד בבכירים (whaling), מניעת שירות ואירועי אדם באמצע.

 

אמריקה הלטינית היא לא האזור היחיד שמהווה מטרה לגורמים זדוניים. בארה"ב בשנה שעברה 16.7 מיליון אנשים נפגעו מהונאות של השתלטות על חשבונות, לפי Javelin Research. באחד המקרים בנק מוביל הפסיד 15 מיליון דולר בגלל משיכות שמקורן בהונאה בגלל הצפנה גרועה בהעברה, ביישומים ובאבטחה. התוקפים נטלו על ידי הונאה את הזהות של אחד מלקוחות הבנק כדי לגשת לרשת התשלומים לפני שביצעו משיכות מזויפות מסניפים רבים של הבנק.

 

הצורך בחלופה המאובטחת שסיניברס מציעה לא מוגבל לענף הבנקאות. הפסדים פוטנציאלים משפיעים על כל חברה שמסתמכת על תקשורת דיגיטלית. אפשר לפרוץ למסרונים כדי לגשת למידע פיננסי או תפעולי או אפילו כדי לשלוט ברשתות, מערכות ובסיסי נתונים. בין אם זאת פלטפורמת מסחר אלקטרוני ששולחת מסרון עם סיסמה חד פעמית כדי לאמת לקוחות או גוף ממשלתי שפורס רחפני מעקב, מגוון של תהליכים שמשתמשים בהם בענפים שונים נתונים לסכנה.

 

סיניברס תגן על חווית הלקוח ותקטין באופן דרסטי את הסיכויים העסקיים על ידי הצעת הצפנה בכל שכבות הרשת לאורך כל הדרך באמצעות יישום של החברה אל מפעיל הסלולר עם בידוד סגמנטים בשני אזורים. וגם, התרעה אוטומטית תופעל אם נקודות הקצה של הרשת סוטות מהתנהגות התקשורת המצופה.

זמינות המוצר תתבסס על המספר של מפעילי רשתות סלולריות שמחוברים אל הפתרון הגלובלי המאובטח לשליחת מסרונים, שיגדל כל הזמן. חברות שרוצות לאבטח את התקשורת שלהן יכולות להתקשר עם סיניברס כאן.

 

תלחצו כדי לצייץ:

 

.@Syniverse & @telefonicab2b collaborate to make #textmessaging safer from hackers and fraudsters #enterprises. #cybersecurity #fraud @GSMA #WAS10 http://ow.ly/ZT8q50wUcpQ

ציטוט

"כל מכשיר שיכול לשלוח ולקבל מסרונים על גבי רשת לא מאובטחת נתון לסכנה של התקפת סייבר. כדי למזער את הסיכון, סיניברס וטלפוניקה מובילות באבטחת סביבת המסרונים כדי שמידע רגיש יהיה מוגן בכל שלב של המסע כשמסרון נשלח ממותג, עובר דרך רשת סלולר ומתקבל על ידי מכשיר קצה".

 

משאבים תומכים

 

אודות סיניברס

 

סיניברס היא החברה הכי מחוברת בעולם - אנחנו החלוצים בחידושים שמביאים עסקים רחוק יותר. הרשת הגלובלית המאובטחת שלנו מגיעה למיליארדי אנשים ומכשירים. פלטפורמת המעורבות שלנו מניעה את החוויות המותאמות אישית של העתיד. ומיליוני העסקאות המאובטחות שאנחנו מניעים בכל דקה מחוללות מהפכה באופן שבו מחליפים מוצרים ושירותים. תמיד הובלנו חברות לדמיין מחדש את גבולות האפשר. כיום אנחנו מקיימים הזדמנויות שבכוחן לשנות את העולם.

 

אודות טלפוניקה פתרונות עסקיים

 

טלפוניקה פתרונות עסקיים היא ספקית מובילה של מגוון רחב של פתרונות תקשורת משולבים לשוק ה-B2B, ומנהלת באופן גלובלי את עסקי הארגונים (ארגונים גדולים ועסקים קטנים ובינוניים), MNC (חברות רב לאומיות), סיטונאות (חברות תקשורת קווית וסלולרית, ספקי אינטרנט וספקי תוכן) ונדידה בתוך קבוצת טלפוניקה. פתרונות עסקיים מפתחת תיק משולב, חדשני ותחרותי למגזר ה-B2B כולל פתרונות דיגיטליים (ביג דאטה, ענן, האינטרנט של הדברים או אבטחה) ושירותי תקשורת (קול בינ"ל, IP, קיבולת רוחב פס, שירותי לוויינים, ניידות, נייח משולב, סלולר, שירותי מחשוב ופתרונות גלובליים). טלפוניקה פתרונות עסקיים היא ארגון רב תרבותי, שפועל ביותר מ-40 מדינות ועם הגעת שירותים ביותר מ-170 מדינות.

 

אנשי קשר

 

Kevin Petschow
Syniverse
+1.813.637.5084
kevin.petschow@syniverse.com

Matt Burrows
The Hoffman Agency (for Syniverse)
+1.408.286.2611
mburrows@hoffman.com

Telefónica
Corporate Communications Department
+34 91 482 3800
prensatelefonica@telefonica.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire