ריק ומורטי מתפרעים במשחק הלהיט של זינגה !Merge Dragons

 

ריק ומורטי מתפרעים במשחק הלהיט של זינגה !Merge Dragons

הדמויות מהתוכנית שזכתה בפרסים משתלטות על המשחק בסדרה מוגבלת של אירועים

 

 

סן פרנסיסקו, 22 בנובמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

 

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיעה היום על עסקת רישיון בתוך המשחק עם Adult Swim להבאת דמויות מסדרת הטלוויזיה זוכת פרס האמי ריק ומורטי ל-!Merge Dragons של Gram Games. ריק ומורטי מופיעים במשחק ההרפתקאות עם חידות באירוע חי מיוחד שיתקיים ב-22 בנובמבר 2019. תתכונן למחוץ דרקונים, גבר!

 

שיתוף הפעולה מביא את ריק ומורטי לאירועים המיוחדים של !Merge Dragons שמתגמלים שחקנים על השבת אדמות וצבירת נקודות. במשחק, ריק ומורטי משחקים !Merge Dragons ופורצים למשחק כדי למצוא את אבן החישובים, פריט עוצמתי שפותח שערים לעולמות אסורים. זה גורם לשניים להתרסק בדרקוניה, העולם של
 !Merge Dragons, שבו המעריצים יכולים לצפות להתרחשות המון אי סדר סופר מדעי.

 

"אנחנו מתים על הרעיון שריק ומורטי יצטרפו אלינו בדרקוניה לאור לוח הזמנים הבין גלקטי העמוס שלהם", אמר ברנרד קים, נשיא ההוצאה לאור בזינגה. "כמעריצים גדולים של הסדרה לכבוד הוא לנו שהם פועלים עם השחקנים שלנו באופן שגם אוהדי התוכנית וגם אוהדי !Merge Dragons ייהנו. מי לא רוצה לראות את ריק הדרקון מתפתח?!".

 

אפשר להוריד את !Merge Dragons חינם ב-App Store לאייפון ואייפד וגם ב-Google Play. למידע נוסף על !Merge Dragons, בקרו בבקשה בערוצים הקהילתיים של המשחק: Twitter, Facebook, Instagram, YouTube.

 

הערת העורך:

 

כדי לצפות בנכסים התומכים של !Merge Dragons תלחצו בבקשה כאן.

אודות Zynga Inc.

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים (פיזיים) בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר ופייסבוק.

אודות Gram Games

 

Gram Games הוא אולפן שמפתח משחקים לסלולר, והוא מחויב לספק משחקים חברתיים באיכות גבוהה שיוצרים קשרים אמיתיים באמצעות משחק. Gram Games, שהוקם ב-2012 ונרכש על ידי זינגה ב-2018, בנה צוות של אנשי מקצוע מהענף שמתמקד ביצירת משחקים מרתקים לפלטפורמות סלולר באולפנים בלונדון ואיסטנבול - כולל Merge Dragons! ו-1010!. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.gram.gs.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52133809/en

 

אנשי קשר

Zynga Media Contact:
Jonathan Lopera // Iga Kowacka
jlopera@zynga.com // ikowacka@zynga.com

או

Kjell Vistad // Jeffrey Fong
ONE PR Studio (for Zynga in the US) // zynga@oneprstudio.com // (510) 893-3271

 

מולטימדיה

 

תמונה

ריק ומורטי מתפרעים במשחק הלהיט של זינגה !Merge Dragons (גרפיקה: Business Wire)

 

תמונה

ריק ומורטי מתפרעים במשחק הלהיט של זינגה !Merge Dragons (גרפיקה: Business Wire)

 

תמונה

ריק ומורטי מתפרעים במשחק הלהיט של זינגה !Merge Dragons (גרפיקה: Business Wire)

 

לוגו

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire